• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

24. března 2017 
@marke ahoj, ja jsem z prahy a uz to mame na sedmou vyzkouseny, o par dveri dal jsem na sedmou byla na OPU:slight_smile: ja ti rada neco poradim, ale vubec nerozumim tomu s tim rezabkem. proc se k nemu mas objednat? a kdo ti ma rict vysledek ceho? :slight_smile: promin, cetla jsem to trikrat, ale nepochopila to :grinning:
jinak dneska jsem celej den na lekach na bolesti, takze je mi hej. nic dalsiho k tomu, co mi je, nevim, ale dneska jsem byla na predoperacnim vysetreni, takze zejtra aspon bude z krve jasny, esli treba nemam nakej zanet si myslim.
takze este jednou na co ses to ptala nebo co to mas za ten trabl s tema terminama?:slight_smile:
2. říj 2013 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 diky, jsi zlataaaa:slight_smile: jo, ty bolesti jsou hnus, ale nevadilo by mi to snaset, kdybych vedela z ceho to je. takhle jsem z toho dost nestastna:(
2. říj 2013 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice čáááááááááááuky zlato moje, nakukovala jsem sem, ale hapruje mi net, takže když se k něčemu konečně dostanu, tak mi to zamrzne a pak bych s tím nejradši křápla o zem.....sledovala jsem jak pěkně mi stimuluješ a dnešní tequilové OPU to jen vygradovalo......takových pět krásných kulihrášků už tam randí s plaváčkama, aby mohli zítra mamce podat zprávu, že po velké party dva dostanou plavky a pošupou zpátky do teplíčka a tři další šálu a ušanku, aby se jim u ledu příjemně čekalo, i když mám tucha, že už hold nebudou potřeba....
jinak já se mám divoce, protože malá má období karambolů, takže první měla hyn ručičku, teď zas při motorkářské jízdě vystupovala obličejem dopředu, tudíž máme prokouslé oba rty ....no nenudím se děvče :grinning:
ale byla jsem si udělat i radost ve Vízovicích na zámku na nočním divadle a to ti bylo koží byla mrtvá nevěsta, zombíci, mrtvola v rakvi, spousta úkolů a úžasná trasa celý zámkem od sklepa až po střechu a to nekecám, už vím jak vypadá půda :grinning:D
tak tfuj tfuj Jaňulko, jedeme do finále, tentokrát ví jak na Tebe takže už jsi vlastně jasná :wink:
2. říj 2013 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 Ahojky, asi to píšu dost zmateně :sweat_smile: Tak promiň a ještě jednou. :grinning: Protože to mám z daleka, tak mi Řežábek říkal, že den po laparce se mám objednat do caru, aby mi řekli, jak to dopadlo a co by se tedy dalo dělat dál (abych tam nemusela znovu jet). Jenže mě laparku objednali na pátek (a vůbec mě to při tom objednávání nenapadlo), takže pouštět mě budou (když nebudou komplikace) v sobotu - říkal Kužel. Tak teď nevím, jestli bych byla schopná si dojít na konzultaci do caru ještě v ten pátek po laparce. Jak na tom budu s pohybem, únavou apod.
No super, tak aspoň ti udělali všechny testy a třeba konečně něco zjistí. Máš to holka fakt hrozný, myslím na tebe. Ať Ti je líp a ať to dopadne dobře.
2. říj 2013 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 no to tě úplně chápu, já taky radši vím všechno na rovinu ať je to jakékoliv hlavně ať se jde jít dál, prostě hlavně se posunout, ale zas na druhou stranu tady u toho celého IVF je všechno tak nevyzpytatelné a i když mají nějaké výsledky, tak ti stejně nikdo přesnou příčinu neřekne a když řekne, tak ty metody na to stejně nepřinesou kýžený výsledek, no je to motanice pořád do kola, ale hlavní je že my to stejně rozpletem a mimíska si odnesem :wink: :wink: :wink:
2. říj 2013 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
krev bude zitra ráno - výsledky,tak uvidíme, snad jo,už si to nepamatuju jak to bylo u 1. tehu,
strachu/obav se asi nezbavim,dokud nebude/ou doma v postýlce.
2. říj 2013 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho dekuji ja verim take..prislo mi ze vi ze to by jejich problem ze to porad delali stejne a vubec o tom nechtela mluvit a tak.. bylo to fiasko
2. říj 2013 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 ahojky Pavlili, tak Ty už jsi pod čepcem!!!! :grinning: To je krásné, že se vše vydařilo a pořádně se zapilo, no já už snad těch čtrnáct dní nedospím jak se těším na fotečky .....doufám, že jsi udělala i nějaké s kočičkama, jak je třeba vozíš na vlečce nebo tak :grinning: :grinning: teď teda budeme čekat jestli se ten jeden folík nenechal překecat určitě výborným svatebním dortem, že v tomto tělíčku je tůze blaze, tak ať se tam pěkně začne roztahovat :wink:
u nás teď jedeme na vlně rýmy, do toho malá furt nějaké ty kotrmelce, takže doufám, že na mě někdo nepošle sociálku, že ji týrám :sweat_smile: Dnes jsem si mákla na zahradě nejdřív otrhala tři jabloně, posbírala dvě bedny ořechů a uklidila padanky do kompostu, takže jsem příjemně k.o. a těším se do postele....
2. říj 2013 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 Ahoj Martinko, jsem moc ráda, že jsi se zase přišla podívat sem k nám :grinning: . Ta práce na zahrádce to je lék co :grinning: , taky to miluju, ne že by se mi vždy chtělo, ale ten pocit pak když se člověk rozhlédne jak se těm rostlinkám ulevilo, to je nádhera :grinning: . Jj s tím folíkem máš naprostou pravdu Marti, tak snad se umoudří, ještě mám 4 měsíce před sebou a pak :grinning: o toho jdeme společně v lednu :wink: . Už se psychicky připravuješ zlatí? Na rýmičku si dej slivovičku, musíte jí u vás mít litry :wink:
2. říj 2013 ve 22:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke ty jo v pátek na laparku a v so domu??? To jsou v tý Praze docela střelci :grinning: . Já jsem šla ve st, ve čt operace a za tři dny domu a bylo to tak akorát, po tý narkoze si neumím představit, že by mě vykopli.....
2. říj 2013 ve 22:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 - to je teda fakt jednání ...tak doufám, že jinde to bude o 100 % lepší a že něco vymyslí
3. říj 2013 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jj to ja take doufam ,ze to bude jidne o hodne lepsi.. :slight_smile: vcera nas hodne zklamali......jinak dobre ranko
3. říj 2013 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 Martííí tyy jo to by se mi líbilo ten zámek!!!!!!!!! Nebo j malá se z toho dostane šak je po tobě no nééé????:slight_smile:)) hele 5 jich už nebude, ten jeden to nedohal, ale uvidíme co dál..každopádně moc se těším až je budu mít u sebe!!! Co ty jak se chystáš na ten leden? TO je fakt za chvilku a budu mačkat palce azse já!!!!
3. říj 2013 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky tak páté vajíčko to už nedohnalo a zatím den 1. 4 oplodněná a začínají se vyvíjet, zítra mi zase bude doktor volat co dál jak to vypadá a kdy bude ET...tak jsem jako na trní!!!
3. říj 2013 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - to je krásný, že se oplodnili všechny 4 ...to je krásný začátek ...tak hodně štěstí dál ...
3. říj 2013 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlaru - tak kde máme tu hodnotu HCG ?
3. říj 2013 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlaru Jo správně sem s krvičkou!!!! :wink:
3. říj 2013 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no uvidíme uvidíme moc jim věřím, tuším, že půjdu v sobotu!
3. říj 2013 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice -no to doufám, že vydrží do soboty, aby byly krásný a připravený do pelíčku a zbytek do mrazáčku.
3. říj 2013 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no ta druhá možnost je pondělí, ale já bych radši v sobotu, ale věřím embriologům v Cube a vím, že vědí co dělají!!! I z mála posledně vykouzlili hodně:slight_smile:
3. říj 2013 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky hcg 566 !
Těhu potvrzeno,uf.Utz v úterý,doufám,že bude vše v naprostém pořádku.
3. říj 2013 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@janice_opice
Je 4 prďolci,jůůů držím palce.
3. říj 2013 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 no citim se trochu nakrapla ted a nechci aby se mi rozjela chripka, takze to jistim cajem se zazvorem a vecer si dam paralenek :slight_smile:
3. říj 2013 v 10:12  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ahoj zlato a budete zavadet dve?

jinak dobre rano vsem, ja zas mela rano takovy ms krece, ze jsem zas pod praskama :frowning2: jinak ani v detailnim rozboru moci na urologii nic nenasli. takze se porad nevi co mi je.

@marke ty jo, rekla bych, ze je to trochu prehnanej optimismus, ze by nas pousteli hned druhej den domu, ale ja se na to kuzela neptala, takze jedine dobre, pokud to tak bude:slight_smile: ja spis absolutne nechapu proc bys mela jit do caru, aby ses dozvedela jak to dopadlo? vzdyt to nam musi rict doktor, kterej nas bude operovat, ne? na tom oddeleni...
no je to naky divny cely:slight_smile:
3. říj 2013 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlaru týýý joooo supeeer gratulujuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :grinning:
3. říj 2013 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Jani bezva,že bojují stále ty 4 . Držíme jim palce dál :wink:
3. říj 2013 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pinkywinkie aha, no pokud bys mela chripku, jakoze opravdu chripku, ne nejakou virozu nebo nachlazeni, tak je to hodne blby. ale pokud na tebe leze naka viroza, hod do sebe dva paraleny, navar si litr caje z cerstvyho zazvoru, hod do toho med a citron a zalez do postele a vypot se. pokud to zatim neni v tele, ale jen na povrchu, tak to ze sebe do rana dostanes. good luck!:slight_smile:
3. říj 2013 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlaru moc gratuluju :sweat_smile:
3. říj 2013 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chodi nekdo do Cube?
3. říj 2013 v 10:15  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 jojo určitě, vždycky jsem zaváděla 2 :slight_smile:)) Taky uvidíme kolik jich zůstane no.....
Hoolka já si myslim, že to může být po tom všem i psychosomatický....ale uvidíš, třeba jsi fakt srostlá. Blbý je, že nespíš - co čínská medicína???Akupunktura - tomu já fakt věřím!!!!!! Musíš si odpočinout a vyspat se, zkusila bych to holka,když ti to takhle zlobí a trvá:( Drž se !!!Ráda bych ti pomohla akorát netuším jak:...:-/
3. říj 2013 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek