IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kamisb
26. led 2018
Holky koukám, že sem nikdo asi už nechodí. Ale nevím kam jinam napsat.
Další poslední 4.IVF se nepovedlo, takže Adámek hold zůstane jedináček no.
Ale už máme všechny hodnoty ok, tak třeba se na nás ještě štěstíčko usměje 🙂

Teď ale už musím do práce. Takže 5.2. hold nástup.

Mějte se krásně a dětičky ať jsou zdravé.
marke
11. únor 2018
@kamisb Ahojky Kamčo,
to je mi líto. Ale aspoň máte Adámka. Jojo, až to nebudete čekat, tak se ještě jedno štěstíčko vyklube a přirozeně 🙂

Takže jsi před týdnem nastoupila? A jak práce, jak zvládáte školku a tak?

U nás vše v pohodě, už jsme se zajely (obě), takže jsem spokojená. Občas malá spíš ze zvyku dělá ráno ve školce drahoty, ale je to fakt tak na 10s a je klid. A práce je taky v pohodě (až na to, že nám ne a ne přidat). Už máme za sebou půl roku - ani mi nepřijde, jak to strašně rychle uteklo. A za půl roku budou zase velké prázdniny a těm našim mrňousům zase o rok víc.

Jojo, sem už asi nikdo moc nechodí, škoda. Ani já už moc času na to nemám. Kdyby tak byla jiná možnost, kde bychom si občas pokecaly. Pořád mi ta naše partička nějak chybí.

Ráda bych věděla kdo jak co kde kdy ... A hlavně jak dětičky rostou, jaký dělají pokroky (ta naše mě denně udivuje, strašně rychle se rozvíjí, od té doby, co je ve školce). A hlavně jak jsou krásný 😃

Tak třeba zase někdy písni, budu se těšit.
Papa

Začni psát odpověď...

Odešli