• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

17. října 2017 
autor
@petulak1988 1. září se v cube narodilo 1000 dítě, fungují 3 roky, takže průměrně ročně vyrobí cca 333 dětí, což je cca 1 dítě denně- prý dělají ročně ca 800 transferů, takže úspěšnost je podlě mě obrovská. Tak hůrá do toho!!!
3. říj 2013 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pinkywinkie @janice_opice holky já přemýšlím také nad změnou CAR. Ne že bych v Brně byla nespokojená,ale je to strašně daleko a jen ty cesty mě u jednoho IVF stály přes 10.tis. Do Libereckého Gennetu se už vrátit nechci. Přemýšlím o Praze a zatím jsem četla chvály na Iscare a Cube? Jaké máte s nimi zkušenosti. Mám pocit,že po 4 IVF neúspěšných o mě moc nikde stát nebudou. :slight_smile:
3. říj 2013 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho rozumím, já z Isacre utekla - v Cube jsou ke mně úžasní po ti neúspěších a mohu jen odporučit!! Do Iscare už bych se nevrátila..Měla jsem s nimi problém..ale některým holčinám to vyhovuje, já po tom co jsem poznala v Cube bych už jinam nešla...
3. říj 2013 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho taky myslím, že dlouhé cestování není úplně OK i na nervy nehledě na finance no
3. říj 2013 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak to je nadhera ...uz jsem rozhodnuta pro CUBE :slight_smile: tak uvidime
3. říj 2013 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice kamarádka chodí do Iscare,tam taky odešla z Liberce a je tam spokojená. Ale tady čtu chválu zase hodně na Cube. Nechci si připadat jako další z davu a docela bych ráda zopakovala vyšetření reprodukční imunologie. Tak jestli by mě tam třeba neposlali. Platí se tam něco za nezávaznou konzultaci? Právě,že ty cesty do brna jsou hrozný ,dá se to zvládnout u 1 IVF a u ještě u toho 2 ,ale u 3...to už je mazec. Do Prahy není problém zajet i na otočku autobusem. Tak o tom vážně uvažuju.
3. říj 2013 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho holka nevím, zda se něco platí za nezávaznou konzultaci, já tam prostě šla a už jem tam zůstala:slight_smile: a nepaltila jsem tam nic, ale je možné, že se něco platí:slight_smile:
3. říj 2013 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice me rikali ze za konzultci snad 30kc myslim.. takze vlastne nic :grinning:
3. říj 2013 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho hele mně se strašně líbilo že jsem tam nečekala hodiny ahodiny s miliony jinýma a taky je krásný,když muž může být u ET a po OPU hned s tebou na pokojíčku což v IScare nehrozí...
3. říj 2013 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 tolik folekul? ufff, to si ani nedovedu predstavit.... to muselo hrozne bolet.
3. říj 2013 ve 12:04  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pinkywinkie a jak ty jsi na tom s Folikulama kolik jich při první kontrole bylo?
3. říj 2013 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho ahoj, ja mam zkusenosti s podolim (rika se, ze jedno z nejlepsich center), kde jsem chodila k jedne odbornici - primarce, ale brala mne jak kus hadru, stejne jako vsechny ostatni zeny. V podoli si neuvedomuji, ze asistovana reprodukce je velice citlive tema, nektere zeny to velice tezce nesou, stoji to hodne penez... a hlavne... psychika. Presla jsem do Cube, zadne dlouhe cekani v cekarne, sestry se usmivaji, odpovidaji na jakekoli otazky, doktori jsou usmevavi, snazi se odpovedet na vsechny otazky.......... zkratka to zkratim: "lidsky prijemny pristup" neberou te jak kus masa na porazku :slight_smile:
3. říj 2013 ve 12:11  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice folekulek napocital asi 15 :slight_smile:
3. říj 2013 ve 12:12  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie jj to bolelo.. dostala se mi volna tekutina pod jatra plice a dutiny brisni..skoncila jsem na kapackach a stejne jeste museli provest punkci vody ,litr mi odpunktovali a skoro jeste 2litry tam byli.. ale kdby to pak aspon bylo s pozitivnim vysledkem ..
3. říj 2013 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie kdyby nebylo Brno tak daleko tak v Heliosu zůstanu. A co jsem takhle pročítala za poslední dny různý diskuze,tak tyhle 2 centra mě vyšly asi nejlíp.
@janice_opice to je super,takže zatím se přikláním víc k tomu Cube. Počkám si jak dopadne KET a kdyžtak tam rovnou zavolám.
Jak dlouho se v Cube čeká na 1 konzultaci?
3. říj 2013 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Janičko držíme tvým bojovničkům palce!!!!! Ted uz to musí vyjít proste musí!!!!!!!! A kdy je dostaneš do briska?????
3. říj 2013 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 to je strasny. Tohle si kolikrat ani ti nasi chlapi neuvedomuji co vsechno musime podstupovat. Je mi to lito....
3. říj 2013 ve 12:37  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pinkywinkie tak ti preju at jsou folikuly plne zralych vajicek.!!!te na to to desny,ze do folikulu nikdo nevidi.
3. říj 2013 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie na druhou stranu me dojalo, co ted mas o svym manzelovi v tom poslednim fotoblogu nebo jak to nazvat. proste to, co se objevi, kdyz se najede na tvoji fotku. mam to uplne stejne. akorat to neni muj muz.
3. říj 2013 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ja do tvejch videla docela jasne. byly tam 4 hezky vajicka a jedno trochu liny:slight_smile:
3. říj 2013 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho ja sla do tydne,ale asi dle navalu.
3. říj 2013 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek v sobotu nebo v pondeli dozvim se zitra dle vyvoje.dik moc prskej tehu bacily :slight_smile:
3. říj 2013 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@sasanka033 mno,ale folíku bylo 7.:slight_smile:
3. říj 2013 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 co ti 3 lotri?:slight_smile:
3. říj 2013 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice at jsou zrale treba jen ctyri, ale hlavne zdrave a at se chyti :slight_smile:
3. říj 2013 ve 12:50  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 muj muz je uzasny. Nekdy sice neco hned nepochopi co se tyka mych nalad, ale musim uznat, ze to ma chudak taky moc tezky :slight_smile: Ale jedno vime... ono se to povede :slight_smile:
3. říj 2013 ve 12:52  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tri lotri si rekli, ze ctyri dalsi deti ti staci:slight_smile:
3. říj 2013 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie jako ja si treba myslim, ze ja mam toho nejlepsiho chlapa pod sluncem :grinning: ma to se mnou desny, porad fnukam, neco me boli, trapim se, ale on me porad podporuje a drzi.
3. říj 2013 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
3. říj 2013 ve 12:58  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pinkywinkie no přesně - taková brsh měla jen jedno vajíčko a jednu spermii a ejhle! :slight_smile:
3. říj 2013 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek