• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

21. května 2017 
autor
@sasanka033 tééé fakt to jsem si taky říkala:slight_smile:
3. říj 2013 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pinkywinkie já se ted skoro modlím,aby ten poslední pokus vyšel, hrozně bych si to přála taky mám nejlepšího muže na světě a mmiinko by si mooc zasloužil:slight_smile:takže at jedno třeba, ale at se zakousne:slight_smile:
3. říj 2013 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@sasanka033 čéče já jak jsem ted týden doma jo tak to mu svýmu nejlepšímu chlapovi vymýšlím věci: jak zrekonstruovat celou kuchyň a koupelnu :grinning: :grinning: no jako nejni až tak nadšenej jako já:slight_smile:
3. říj 2013 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: aspon nema cas premejslet vo kravinach :grinning: :grinning:
3. říj 2013 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 to jsem taky říkala, ale nedívá se na to stejně Pupan jeden :grinning: naštěstí uznal, že mám nápady dobrý takže o víkendu se jedeme juknout na obklady a minivanu s koutem sprchovym:slight_smile:
3. říj 2013 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to vis, ze se zakousne :slight_smile: bude ti kousat sliznici az se pak napichne na delohu :slight_smile: pak ti bude ujidat ziviny z tela a nakonec bude chtit za devet mesicu ven :slight_smile:
3. říj 2013 ve 14:04  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to ja tomu mymu taky planuju, neni moc nadsenej. chci opravit koupelny obe :grinning:
3. říj 2013 ve 14:12  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak vono je to dycky vo tom, jak to podas, ze jo :grinning: :grinning: :grinning: neni radno, proste nech chlapa bejt hlavou rodiny, ale ty musis bejt krkem, co s ni hejbe...pak to funguje dokonale:slight_smile:
3. říj 2013 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pinkywinkie ted mi to doslo! jaaaaak obe? vy mate dve koupelny?:slight_smile: muzeme se k vam nastehovat? :grinning:
3. říj 2013 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 nooo mame dve koupelny, ale obkladacky jsou ve stylu 80 let (takove ty modre kytkovane :grinning: ) a ostatni tomu take odpovida. Potrebuji radnou rekonstrukci :slight_smile:
3. říj 2013 ve 14:41  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie no tak to je jasny, ze potrebujete kupu deti, aby vam tam mohly delat curbes:slight_smile:
3. říj 2013 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice prskám jak nejvíc to jde!!!!!!!!!!!!
3. říj 2013 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 no nam by stacilo klidne i jedno :grinning: Ale kdyz uz, tak aspon tri :slight_smile:
3. říj 2013 v 15:00  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pinkywinkie ja mam nastesti chlapa ,ktery si to uvedomuje,byl z toho jak mi bylo hodne spatny,denne byl za mnou v nemocnici.. n to si nemuzu stezovat,na kazdou konzultaci i ultrazvuk jde se mnou,proto byl minule hodne zklamany a oba jsme rekli ze uz tam nechceme jit.. nechal vyber jineho centra na me a uz se tesi ze nam pomuzou
3. říj 2013 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
holky, tak priklad jo: vcera jsem mu rikala, ze je uzasnej, ze se o me tak stara, jak mi furt neco je, este je chudak bez sexu a proste to ted stoji za hovno a miminko v nedohlednu. a ze mu chci udelat radost, miluje sladky a moje palacinky, tak ze mu je nekdy ted udelam. tak mu ted volam, ze je udelam dneska k veceri a ze je bude mit i rano na snidani do prace a esli nevi esli je doma mliko, pac ja ho nepiju. tak nadsene souhlasil a ja teda ze se po ceste domu zastavim pro mliko a radsi i hladkou mouku. ted mi vola, ze uz je na ceste a ze to koupi vsechno on a ze i nutellu, abych si dala i ja, pac ja s marmeladou palacinky moc nemusim a taky ze prej kery ze to chipsy mam rada, ze mi je poridi, pac jsem o nich mluvila uz treti vecer, co sjizdime jeden serial.
3. říj 2013 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
takze ja holky, ja ted letim domu za tim nejlepsim chlapem na svete a s laskou budu stat hodinu u sporaku, abych udelala 20 palacinek:slight_smile:
3. říj 2013 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
autor
@sasanka033 pošli sem nějakou palačinku taky:slight_smile:)))) jojo je to super , že máme takoví chlapy holky, já bych ho taky nevyměnila ani za nic na světě!!!!:slight_smile:)))Já nevim jak já dneska usnu, nemůžu se dočkat rána, doufám, že budou samé dobré zprávy.......
3. říj 2013 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 tak a ted píšu o mým nejlepším chlapovi ja :slight_smile: psal mi maila, co budeme papat k večeři :slight_smile:. Jsem unavená, tak říkal at to neřeším a ze si dame co dum dá..... A ted si vzal moje auto, aby mi jel natankovat naftu, protože mám byt rano v 8 v Cube, tak abych mohla spinkat o chvilku dýl :slight_smile:......
3. říj 2013 v 18:51  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj děvčátka :grinning: , krásně jste to napsaly o těch vašich chlapech!!!! Tak já se taky přidávám :wink: , dneska mi napsal manžel sms: Miláčku to manželství mě fakt baví :grinning: . Takže jsem taky uvařila večeři i polívku :grinning: . Jo jinak jsme se ještě včera snažili..... :grinning: Předevčírem a včera mě bolelo břicho, myslím, že ovulace :slight_smile: . Moc na vás myslím holky! Janinko už máš nějaké zprávy? Oplodnily se všechny vajíčka? Sass jsem moc ráda, že už jsi ve větší psycho pohodě :wink:
3. říj 2013 v 18:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Cítím, ze to v Cube vyjde ;) svagrova chodila k Apolinari, ale nebyla spokojena :( kazdou návštěvu jiný doktor a co říkala, tak nic moc.....
3. říj 2013 v 19:17  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice palacinky nezbyly, promin:slight_smile: a rikam ti, ze zejtra budou jedine dobry zpravy! dej si pivo, at se ti lip spinka:slight_smile:

@pavlina1976 to snazeni vam zavidim, my se ted na sebe muzeme tak akorat zamilovane koukat :grinning: :grinning: diky za podporu, cejtim se lip, ale i diky tomu, ze se cpu ibacema :grinning: aby toho nebylo dost, tak uz druhej den me krome bricha boli i dasen u osmicky vzadu. tak doufam, ze to prejde. a tak jsem se bala zavolat pro vysledky predoperacniho vysetreni krve a moci, ze jsem to odlozila na zejtra. posera.

@pinkywinkie preju ti, at ti to vyjde treba v hornich prdelakovicich, hlavne at to vyjde!:slight_smile: ja chodim k apolinari a nestezuju si. vybiram si doktory a vylozene nasrana jsem jen na jednoho. a hlavne jim zatim fakt verim, coz je to nejdulezitejsi. nemam pochybnosti o nicem, co se u myho prvniho IVF delo.
3. říj 2013 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, občas sem sem nakoukla, myslím, že i jednou něco napsala :sweat_smile: Mohla bych se k Vám přidat naplno? Včera jsem byla v CARu a už čekám jenom na mrchu, abych mohla začít stymulovat na naše 2.IVF, s 1.IVf máme chlapečka, tak mu chceme pořídit parťáka, nebo parťačku, jelikož moje starší, už pomalu bude mít jiný zájmy, než svýho malýho bráchu :grinning: Chodím k Apolináři. Doufám, že mě vemete mezi sebe :sweat_smile: Hezký večer všem
3. říj 2013 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@sasanka033 jasny, každému sedne něco jiného :slight_smile: ale důležité je, ze na první pokus - Mareček :slight_smile:
3. říj 2013 v 19:55  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 ahoj, vítej :slight_smile: taky jsem nova :slight_smile:
3. říj 2013 v 19:56  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to víš ze budou dobre zprávy, všechny čtyři se pekne budou dělit :slight_smile:
3. říj 2013 v 19:57  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie :slight_smile: děkuji za přijetí :slight_smile:
3. říj 2013 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 Ahoj Pavlí, to je dobře, že jste toho takhle pěkně využili:slight_smile: alespoň budete mít na co vzpomínat :grinning: já uvidím až si pokecám s doktorkou, je mi teď fajn, včera jsme byli u známých, Duffinka krásně běhala s Agátou (psí kámoška) bez vodítka a fajnově jsme pokecali. Zejtra jedeme na chatu a jdeme na vesnickou zábavu :grinning: ale to víš, že nad tím přemýšlím a stejně to dopadne tak, že do toho nakonec ještě alespoň jednou půjdu. Neházej flintu do žita, i z jednoho folikulu, můžeš mít malej zázrak:slight_smile:
3. říj 2013 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mufinka26 ahoj, tak Tě tu vítám. Pamatuju si Tě, když jste se snažili a vyšel chlapeček. Tak jako nám :slight_smile: a zítra mě čeká OPU, tak jsem zvědavá.
3. říj 2013 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 Ahoj, vítej, jasně, že jo, vždyť ty už jsi tu dokonce před tím nějak byla, ne?
3. říj 2013 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 jéé děkuji za přijetí :slight_smile: Tak to budu na tebe moc myslet, at je pěkná snůžka :grinning: Já čekám mrchu kolem 16.10 tak doufám, že se nebude někde courat :slight_smile:
3. říj 2013 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek