• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

@coralin byla, ale jen tak letem-světem :grinning: Ted už se nám to pěkně dalo do pohybu :grinning:
3. říj 2013 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky nově příchozí děvčáta,budte tu vítána a pokud se V8m chce, doplnte se do tabulky:slight_smile:https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At_86-RDQ1PVdHZCRTNJNnhBSFRjOVpmS3VYdEZHOUE&hl=cs#gid=0
3. říj 2013 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám, že jste tu psali, jak máte úžasný muže, tak to se ráda přidám, můj je totiž taky zlatíčko, moc dobře ví, kdy potřebuju hodně potpořit :slight_smile: To sme si řekli, že to druhý ivf nebudeme tak prožívat, hahahaha to bylo asi ve snu :grinning: Takže manžel funguje jako moje velká podpora :grinning:
3. říj 2013 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 Ahoj Pavluškooooo to je super, že jste s mužíčke tak štastní - přesně jako my:slight_smile: my ted budeme mít dvouleté výročí od svatby v listopadu a milujeme strašně moc:slight_smile:)))
Oplodnila se 4 vajíčka, zítra ráno bude volat doktor, kolik se jich vyvíjí a kdy tedy bude transfer, bud v sobotu anebo v pondělí...
3. říj 2013 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 jo vidiš pivo to bych si mohla před spaním dát....jedno malé tkay vařim a peču, už dodělávám jen bábovku jina hotovo včetně polívky:slight_smile:))
3. říj 2013 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice No to je parádička Janinko :sunglasses: , krásná práce! :sunglasses: Přemýšlím když nám to nevyjde teď s clostíkem, že bych taky šla do Cube, než k apolináři. Uvidím, doufám, že to nebudu potřebovat :grinning: Janinko budou se vyvíjet nádherně holka, necháš si dát zase dva mimísky? Joooooo :dizzy_face:
3. říj 2013 ve 20:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin Ahoj Kačí, noooo koooonečně slovo do pranice holka moje :wink: , jsem moc ráda, že už jsi tak hezky naladěná. A bude dobře uvidíš!!!! Moc ti to přeju, prostě nám to musí vyjít všem :wink:
3. říj 2013 ve 20:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 Vítám tě tu :wink: , přeju moc ať se to povede tak krásně jako poprvé :wink:
3. říj 2013 ve 20:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 Pavlííííí já doufám, že Vám to vyjde!!!!!!!!!!!!! Jasně, pokud budou dva tak určitě dva!!:slight_smile:) je to poslední pokus tak jdu do toho úplně a naplno, klidně i 3 :grinning:
3. říj 2013 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pavlina1976 děkuji za přijetí :slight_smile: No doufáme, že tentokrát to vyjde lépe :slight_smile: Jaroušek je z 4 transféru, měla sem 3x KET a až ten poslední vyšel :wink: Takže ted jim asi rovnou řekneme, at nám zavedou toho posledního bojovníčka :grinning: :grinning: Ted se taky moc modlím, aby byla pěkná úroda, aspoň jako ta poslední :slight_smile:
3. říj 2013 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak sem se přidala do tabulky :grinning:
3. říj 2013 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mufinka26 děkuju moc, podle utz jsem měla 6 foliků, tak doufám, že se je podaří odebrat
3. říj 2013 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tygrisek09 ahojjj kdypak máš OPU? Já měla 7 folíků a bylo z toho 4+1 vajíčka včera, dnes volal doktor, že 4 se oplodnila tak uvidíme zítra jsem jako na trní....
3. říj 2013 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coralin jůůů na vesnickou zábavu --hola určitě do toho jeeště jdi, koukni na mě:slight_smile:) nevzdávám to!!!!!!!a ty ty jsi statečná!!!!taže to dáš..zábavu si moc užij a dej si i za mě do nosa:slight_smile:
3. říj 2013 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice OPU mám zítra 8.20-8.30, v pondělí byly na utz jen 4 folikuly na pravém vaječníku a levý nereagoval a včera se i na něm objevily 2, takže se i on snažil, tak zítra uvidíme
3. říj 2013 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tygrisek09 Budu na tebe moc myslet:slight_smile:)))))))))))) to bychom mohly čekat na //spolu vid? :wink: tak dej zítra vědět!!!!!
3. říj 2013 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 držím palečky :slight_smile: :slight_smile:
3. říj 2013 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 určitě se podaří odebrat všech šest, ty se pak krásně oplodní a brzy budeš hlásit // :wink:
3. říj 2013 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@pidisek
@mufinka26 děkuju vám, holky, strašně moc za podporu. Moc si toho vážím. Jakmile budu moci, ozvu se.
3. říj 2013 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 budu čekat na dobré zprávy :wink:
3. říj 2013 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tygrisek09 jasný ozvi se já jsem taky jak na trní ze zítřka jak to bude vypadat je to hrůza ty nervy..-/// Je to poslední, další IVF už nedám tak tomu moc věřím...
3. říj 2013 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ted sem dočítala, určitě budou dobrý zprávy i u tebe :wink: bojovníčci budou bojovat a brzy je budeš mít v bříšku :wink:
3. říj 2013 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mufinka26 samozřejmě budu předávat jen samé dobré zprávy
@janice_opice to Tvé čekání, jak to bude vypadat, mi připomnělo, jak jsem s obavami telefonovala, co a jak bude, kolik se jich oplodnilo, kolik se jich vyvíjí, kolik z nich půjde transferovat a kolik zamrazit
3. říj 2013 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mufinka26 děkuji moc, přeci jen jej to 8. a poslední pokus :wink:
3. říj 2013 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tygrisek09 no právě je to pokaždý, ale musim říct, že tím že je to poslední pokus tak to je teda ještě ultra horší://
3. říj 2013 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 na zítřek držím palce :wink:
3. říj 2013 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Jani kdy budeš mít další info a embryjkách,zítra?
3. říj 2013 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mufinka26 vítej :wink: a držím palce ať se to povede. :slight_smile:
3. říj 2013 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho děkuju moc, vážím si toho
3. říj 2013 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice to chápu, tohle mi přijde velmi nespravedlivé oproti ženám, které mohou otěhotnět přirozeně. Že máme omezený počet možnosti a šancí.
3. říj 2013 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek