• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

17. října 2017 
@sasanka033 Ahoj prdelko, jsem naprosto KO a to je teprva čtvrtek...Padám na hubu, fakt jo...
Ani nečtu, co je nového, páč nemám sil, ale Tvůj poslední příspěvek čtu...Teda, taky to máš pořád na prd, viď?
Prosim Tě, za jak dlouho se těch chlamydií dá zbavit? Už to máš alespoň měsíc, né? To je svinec, fakt že jo...

Držím palce, drž se Sany!!! No a laparka bude teda kdy? Vůbec se Ti nedivím, že se na ni těšíš...
Všechny Vás moc zdravím, myslím na Vás!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

@janice_opice Janinko, tfuj, tfuj, tfuj... Nevím, jak si dopadla, ale mačkám a mačkám... :wink: :wink: :wink:
3. říj 2013 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marke Ahoj Markét, nežiju, přežívám :unamused:
Ted nevím, jestli se ptáš na práci nebo miminko... S politováním musím oznámit, že za tento OVU cyklus byl pokus o početí jen jeden :frowning2: Jsem v práci 14 hodin denně...
Jinak v práci...Ale jo, snad finišujem a pokud to dobře půjde, což znamená zítra tak do 1 ráno, tak by mohla být sobota možná volná...Dnes jsme tam měli inventurní revizi, takže jí máme z krku, ještě uvidíme, jestli nepřijede ještě v neděli...To bude den D...Budu v práci 30 hodin :unamused: ...No jó, vydržet se to musí :slight_smile:
no a co ty? Jak je? Jak pokračujete Vy? :slight_smile:
3. říj 2013 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlaru OBROVITÁNSKÁ GRATULACE :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. říj 2013 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 máš pravdu práce venku je taková uvolňující a víc nabíjí než ta doma, ale nijak zvlášť jí zrovna nevyhledávám, to budou asi ty léta praxe, kdy jsme museli vždy do vinice nebo do meruňkových sadů :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Loni jsem měla ještě výmluvu na malou letos už mě vinobraní jako sběr, nemine :confounded:
máš pravdu o slivovičku by nouze nebyla, ale tu já teda neééé, jen jí cítím a hážu šavlový tanec, kdyby jsme tu radši pěstovaly agáve, nebo třtinu na rum, to by byla aspoň paráda
čtyři měsíce jsou ještě fůra snaženíčka mladá paní, takže líbánky budou jako fík....no já holka nevím, nevím....čím víc se to blíží, tím víc můj o tom nechce mluvit, vymlouvá se že šetří na dovolenou, protože chce aby jsme jeli na čtrnáct dní nebo tři týdny k moři, že to malé udělá dobře na vyrážku, kterou má skoro žádnou :sweat_smile: ale vidím, že se mu do toho nechce, nevím jestli má strach z toho dalšího pokusu, nebo co :unamused: vůbec nevím co bude holka, pomalu už začínám okolí smiřovat s tím, že druhé nebude, že asi nechceme, protože se samozřejmě každý pořád ptá a nechápe proč jako, by jsme druhé nechtěli, jenže to že ho chci já je mi prd platné, na to musí být dva, ještě si říkám, že mojeho možná tíží hypotéka co máme na barák, když jsem teď na mateřské, která by měla za dva roky skončit, tak třeba to pak uvidí jinak, jen mám strach aby do té doby ještě nějaké spermijky byly když se k nim tak těžce dostáváme :frowning2: ale pro tebe tu Pavli na podporu budu i v lednu i březnu nebo klidně i za devět měsíců až půjdeš rodit ju :grinning: :grinning:
3. říj 2013 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho ahojj jj zitra ma volat dopo doktor :slight_smile:
3. říj 2013 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monyna83 ahoooj ja cekam na zitrejsi telefon 4 se nam oplodnili tak uvidime jsk se jim bude darit...
3. říj 2013 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@tygrisek09 je to nespravedlivy nicmene dekuju za to ze je aspon tsto moznost.
3. říj 2013 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 ahoj holka, taky si tě pamatuji z diskuze před dvěma lety, tenkrát jsme spolu na stejno podstupovali transfér ty KET já ET, byl to tvůj třetí a bohužel nevyšel, ale sledovala jsem, jak jsi psala, že do toho jdete vzápětí znovu a že se vám povedl Jaroušek což bylo hrozně krásné na poslední KETík :wink: měla jsem radost s Tebou, nám se tenkrát zadařilo úplně na haluz a jsem z toho moc ráda, letos v červnu jsme měli ze stejné várky KET, ale bohužel se nezadařilo, což s našim slabým spermiem se dalo asi čekat.....můj nejdřív řekl, že to zkusíme letos v lednu druhé IVF, ale začíná se nějak šprajcovat, takže kdo ví jestli se pohnem.......Tobě moc držím palce ať to dopadne tak super jako posledně, ale tentokrát radši na poprvé jako Pája ať nemusíš moc čekat :wink:
3. říj 2013 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo jo Jaňurku, myslím, že Tobě by se to extra líbilo bylo to takové hraní pro dospěláky jak já říkám :grinning: a na to že to dělají ochotníci a jen tak jako že je chvíli čas a né zrovna pro peníze, za to jakou symbolickou cenu chtějí, tak to mají každoročně moc pěkňunké ....to víš, že se z toho ta naše drnda dostane, celkově je drsňačka jak poleno polkla krev a vlezla na motorku znovu :grinning: ona nad bebí nepláče je fakt šikovná, ale to jsou ty děti po IVF.... tak jak moc jsou vymodlené, tak přesně tolik jsou dokonalé, však to znáš, máš takového malého pana úžasňáka doma, i když malého ...určitě by se mnou nesouhlasil a řekl, jaký už je to velký švihák, co umí mamínku pěkně podpořit a brzy se bude statečně starat o malou sestřičku, brášku nebo obojí naráz :sweat_smile:
No chápu, že ten jeden se zalekl té šály a čepice, navíc když na něj nedojde ani řada, ale za chvíli budou ti v plavkách u tebe zpátky a to bude super Jani, moc držím palce a myslím na tebe celodenně.....
no s tím mým lednem je to nahnuté jak už jsem psala Páji o kousek víš :frowning2: fakt vidím, že můj se o tom nechce bavit a je z toho takový špatný...on je totiž hrozně uvědomělý a správňák (né nadarmo mu říkám Mirek Dušín :grinning: ) proto si myslím, že má strach jak to utáhnem a tak, že ho spíš tíží ta finanční stránka, jenže z mateřské mu s tím bohužel nijak pomoct nemůžu
3. říj 2013 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice jo a jak psala Sasy pěkně si dej pivko, nebo dvojku frankovky jako já teď dokud ještě můžeš, protože pro příštích devět měsíců to nevidím moc dobře :grinning: :grinning:
3. říj 2013 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 a ty se nám holka prosím Tě neupracuj, sice chápu, že práce šlechtí, ale o to nám teď nejde, nezapomeň!!!! :grinning: :grinning: :grinning: Takže už tam dopočítej hrušky s jabkama jak se u nás říká a šupat dom papat clostíky a dělat sexíky......aby mohla být pak sladká odměna :wink:
3. říj 2013 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Ahoj holcicky teda ja jsem napnuta jak ksandy az zavola doktor.od 5 jsem vzhuru.snad nam tam nejakej bojovnicek vydrzel....
4. říj 2013 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :slight_smile: to nejsi sama ...taky to furt aktualizuji :slight_smile: a čekám až napíšeš
4. říj 2013 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no my taky čekáme!!!!!!! :slight_smile:
4. říj 2013 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb @pidisek hoolkyyy vcera mi volal v 8.53 a uz jr 9.05 :grinning:
4. říj 2013 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Jani čekámtady co ti tvoji bojovníčci a mooooc jim držím palce :wink:
4. říj 2013 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja budu mit snad infarkt :grinning:
4. říj 2013 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 ahojky, taky si tě pamatuju :grinning: Neboj, on se manžel odšprajcuje :grinning: Ten můj zase prozměnu pořád, jestli sem už volala do caru :grinning: Se asi těšil na ty sestřičky či co :grinning:
@janice_opice nebooojjjjjj jsme s tebouuuu !!!!!! :-*
autor
Do 10 a pak volam ja
@janice_opice téda, to je napínání, úplně si vybavuju, jak sem čekala, než bude 10 hodin, abych si volala do caru :grinning: Moooc držím všechno co mám :wink: Tý jo a 8 IVf to si fakt dobrá :wink:
4. říj 2013 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho děkuji za přijetí :wink: No doufáme, že to klapne :wink:
4. říj 2013 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice teda jsem napnuta s tebou,hned jak jsem vylezla ze sprchy jsem letela k notasu jestli uz si napsala .. chjoooo to jsem s tebou napnuta jak ksandy
4. říj 2013 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ty infarktový situace znám a navíc já u toho mám vždycky z nervů průjem :grinning:
4. říj 2013 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho chi průjem bych brala... Ja mam zacpu ze ani nemůžu dýchat :slight_smile: :slight_smile: :-€
4. říj 2013 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho :grinning: :grinning: :grinning: to je víc informací než jsme potřebovaly vědět :grinning: :grinning: :grinning:
4. říj 2013 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho ted jsem se vratila ze zachoda :slight_smile:)@petulak1988 fiky

Holky diky moc vam vsem zs podporu!
4. říj 2013 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Ježíš furt nic???? Ja snad ten průjem dostanu nebo co....
4. říj 2013 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice uz volal? :slight_smile: jsem ho rano videla, pocital mi folekulky :slight_smile:)))
4. říj 2013 v 09:26  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. říj 2013 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek