• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

8. září 2017 
cau holky, koukam, ze je tady napjata atmosfera!!!:slight_smile: pridava se k vam vsem a @janice_opice janourku nas, drzim vsechno co mam, at jsou dobry zpravy! ja teda nemam pochybnosti, ze budou, takze muzeme bejt v klidu:slight_smile:
4. říj 2013 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie ahoj, no tak to jsi se ho mela na kamosku @janice_opice zeptat, treba by neco pustil:slight_smile:
4. říj 2013 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pinkywinkie jeste nevolal asi ma fofr anebo je dpatna zprava a odklada to....mne se libi jak jim rikas folekulky to je jsko volekulky :slight_smile:))))))) a jak jsi na tom?jak rostou?
4. říj 2013 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a ja byla na kontrole, napocitali 12 folekulku (ve stredu jich bylo 15), ale oni jsou pry schovany z druhe strany vajecniku :slight_smile: a zitra vecer picham pregnyl a v pondeli v 8:30 tam mame byt. v 9 jdu na sal :slight_smile: jupiiiiiiiiiiiiiii
4. říj 2013 v 09:29  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@sasanka033 v 10 volam......;))) dyl to nedam a to jako mam co delat uz ted.
4. říj 2013 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 no to asi neeee :slight_smile: to oni nereknou, to je lekarske tajemstvi, navic v osm rano ani nic jeste nevedel :slight_smile:
4. říj 2013 v 09:31  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pinkywinkie tak supeeeerrrrrr tak to je pekna urodicka.drzim pesti na pondeli...
4. říj 2013 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice to je jasny, to ja aspon u apo nemam todle, tam oni nam sami nevolaj, takze nemusim s telefonem na zachod a nervuju akorat sama sebe nez bude deset :grinning:
zlato, KLID, jsou tam vsechny 4, urcite jsi mela neco takovyho i v tech kartach, ze jo?
4. říj 2013 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice neblazni, ja v podoli volala vzdy az kolem jedny hodiny. Maji tam ted fofr, odbery, vkladani, ty embryolozky toho maji taky dost :slight_smile:
4. říj 2013 v 09:32  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie krasny pocty!!! uplne akorat!! cim jsi stimulovala?
4. říj 2013 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie krásná úroda,paráda :slight_smile:
4. říj 2013 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - já si představila mojekulky a ...chechtala bych se ale mám tu jednu kolegyni z jiného odboru tak nemůžu :grinning: :grinning:
4. říj 2013 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 @janice_opice já taky do Brna volám sama. A to jsou přesně nervy než padne celá ale většinou to nevydržím a volám o minutu dřív. :slight_smile:
4. říj 2013 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pinkywinkie no on volal vcera v 8.53 :grinning: rikal zr bude volat,pry volaji mezi 9-12 ale to nedam :slight_smile:
4. říj 2013 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb mojekulky tvojekulky to je pichni jak rizni.:grinning:
4. říj 2013 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 ted jsem stimulovala menopurem a jsem v dlouhem protokolu, takze jeste decatephyl (nebo jak se to pise :- ) )
@danaho dekuju snad jsou vsechny plny vajicek :slight_smile:
@janice_opice nikam jeste nevolej, jdi si udelat caj a vyckej casu :slight_smile: Ony ti neutecou, budou se jen pekne delit dal :slight_smile: a v sobotu jupiiiiii do briska zpatky
4. říj 2013 v 09:37  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033@danaho tohle cekani je fakt nejhorsi..injekce,leky a vsechno je prd,ale tohle je des nejvetsi.Uz bych pri 8.pokusu mela byt zvykla,ale nejsem
4. říj 2013 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jasne, ze to nedavej, si tam proste zavolas a hotovo:slight_smile:
4. říj 2013 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice nemuzes bejt zvyklad podle me...cloveku na tom zalezi porad stejne, kazdej pokus ma stejnou vahu. zlato, uz jen chvilku a volas:slight_smile:
4. říj 2013 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie drzim palecky mooooc :slight_smile:
4. říj 2013 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice tak ja tam zavolam :grinning: misto tebe
4. říj 2013 v 09:39  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to ti řekl rozmezí 9-12. To by mě trefilo. To fakt nemůžeš nikam. Tak my ti pomůžeme ukrátit ten čas a budeme s tebou povídat.Na práci peču. :grinning:
@pinkywinkie určitě jich tam bude hodně a kvalitních. :slight_smile:
4. říj 2013 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice naopak Jani,já bych řekla čím víc pokusů tím je to čekání horší
4. říj 2013 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pinkywinkie no bud v sobotu v 9 anebo v pondeli v 10 mam planovano.
4. říj 2013 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pinkywinkie tak joooo :slight_smile:))))
4. říj 2013 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie ja vim ze ne, delala jsem si srandu, ale zkusit jsem to musela:slight_smile:
4. říj 2013 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@danaho diiiiikkkk ja musim jet na nakup tsk si vysusim vlasy,zavolam a pojedu.

zvirata jdou tu vsechna vyskladana u me na gauci :slight_smile:)))
4. říj 2013 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho :grinning: :grinning: ja taky, i o pet minut:slight_smile: a embryolozka se mi dycky smeje:slight_smile:
@janice_opice joo, super, zabavis se aspon:slight_smile:
holky, ja se zeptam ted z jineho soudku :slight_smile: Koukate na serial The walking dead? :grinning:
4. říj 2013 v 09:50  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek