• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

25. března 2017 
4. říj 2013 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
moment ještě musim zavolat pupanovi jak to dopadlo a hned písnu
4. říj 2013 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice teda ty nás napínáš :grinning:
4. říj 2013 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice holka ty nam davas cocku :grinning:
4. říj 2013 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to je napínavý holky dáál..takže všechny čtyři embryjka pokračují normálně ve vývoji!!!! ale definitivní rozhodnutí kdy bude ET padne zítra ráno
4. říj 2013 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@janice_opice ti dam pupana!!!! takhle nas nicit!!! :grinning: :grinning: :grinning:
4. říj 2013 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice HURAAAAAAAAAAAAAAAA, HURAAAAAAAAAAAAAAAA,. teda ja to rikala, ale presto: HURAAAAAAA :grinning:
gratuluju, zlato nase:slight_smile: jen tak dal:slight_smile:
autor
takže prý máme počítat s tím, že tam zítra ráno kdyžtak pojedeme! uffff no to je teda opravdu mazec,ale pokračujou jsem tak moc ráda tak snad budou bojovat dál!!!
@janice_opice tyyy jo tak krasna zprava.. takze cekaji jestli budpu nektera pomalejsi a ty rychlejsi zavedou anebo pak prodlouzena kultivace??
4. říj 2013 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice bombáááá :grinning: To jsou bojovníci :grinning: :grinning: :grinning:
@janice_opice jee to je krasne.. tak drzim dale pesticky zlatiii
autor
@petulak1988 no asi tak nějak nebo já nevim:slight_smile:)) věřím jim, vím, že vědí co dělají:slight_smile:
4. říj 2013 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kdybych nejela nakupovat a měla doma TEquilu tak si jí snad dám:slight_smile:)) to byly nervy to je děs
@janice_opice a kolik budeš zavádět bojovníčků??
autor
@petulak1988 no bude ET zítra anebo v pondělí a to se dozvím zítra - ted mám puštěnou telku a Chcete být milionářem a přijdu si jak když sedim tam.....jak ČEch vždycky říkal: A správná odpověď je........ a to Vám řeknu až za chvíli...... :grinning:
4. říj 2013 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to je dulezite...verit jim... to hodne pomuze a jak je videt oni opravdu vedi ,co delaji
4. říj 2013 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mufinka26 Určitě 2 pokud vydrží:slight_smile:
4. říj 2013 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 :slight_smile:))))))))))))))))))))))))))))) jupííííí huráááááá já si pamatuju, žes to říkala:slight_smile:
@janice_opice to víš, že vydrží a ty další dva půjdou pěkně do mrazáčku :grinning: :wink:
@janice_opice jani to je super,že se drží. Jen tak dál. Co na to Pupan :grinning:
4. říj 2013 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice takze priste mi ver a nemusis ani nikam volat :grinning: :grinning:
4. říj 2013 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice :grinning: ted jsi me pobavila :slight_smile: s tim milionarem... Tentokrat to dopadne... uz neni jina moznost.. me zase vcera pritel rekl at uz na to nemyslim ani na to ze je to posledni pokus.. ze budeme verit,ze namm v CUBE pomuzou a budeme se snazit aby tech dalsich pokusu bylo co nejmene..
4. říj 2013 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 a ty si ted na tom jak?? Ještě jsem úplně nedočítala :sweat_smile: :grinning:
4. říj 2013 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 jo je vidět, že fakt nechtěj nic uspěchat ani prodlužovat zbytečně, že opravdu koukaj na to jaká ta embryjka jsou den ode dne:slight_smile:
4. říj 2013 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho Pupan mi to nebere asi je někde u zákazníka:slight_smile:))))))
4. říj 2013 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jj vypada to fakt pekne.. chtela jsem se zeptat ,za to, ze muze byt s tebou manzel po OPU a u ET se plati??
4. říj 2013 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho
@janice_opice
@petulak1988
holky, ja mam taky dobry zpravy. v ramci moznosti. volala jsem obvodacce kvuli vysledkum laborky predoperacniho vysetreni - ve stredu jsem byla na krvi, moc a ekg (to jediny bude az pristi tejden). no a mela jsem strach, jak mi je furt blbe nebo neco boli, ze se treba z krve ukaze, ze mam zanet, zvysenou sedimentaci nebo neco, ze to zabrani operaci. ale vysledky jsou v poradku, akorat prej ta sedimentace lehce zvysena, coz nevim cim to je (ale uz treti den me dost boli dasen, takze mozna z toho?), ale prej s takovou hodnotou me na operaci vezmou:slight_smile: takze se mi taky ulevilo.
4. říj 2013 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@janice_opice husty, my mame jenom labradorku :slight_smile:
4. říj 2013 v 10:23  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 néééééééé to máš v rámci toho,aby jsi se cítila lépe v rámci komfortu:slight_smile:)
4. říj 2013 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek