• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

@mufinka26 prevlekas se pred salkem do nocni kosile
4. říj 2013 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 a vidíš jak je to fajn, když tam ležíš rozcapená na křesle, na monitoru ti ukazujou bublinku nebo bublinky muž tě drží za ruku, ještě u toho má srandovní řeči,aby tě rozveselil, to se myslim tem miminkům taky líbí víc ne?? Když vidí ty dva xichtíky co bude mít za rodiče:slight_smile:)
4. říj 2013 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice tyyy jo to musi byt fakt v pohode.. to bych moc chtela,tam ti je ukazuji i na monitoru??
4. říj 2013 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 tak rezabek ano.. :frowning2: to uz je ted jedno
4. říj 2013 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice takhle sme to měli přesně u všech tansférů :grinning: Akorád ty přiblblí úsměvy nám vydrželi snad celej den, by mě zajímalo co si museli myslet lidi co nás potkávali :grinning: :grinning:
@mufinka26 ja jirsovou miluju. ted jsem byla vedle cekat na na indikaci k laparce a ona tam za mnou dvakrat prisla, me povzbudit,pac jsem tam sedela 2,5 hodiny v cekarne a pak este za mnou sla, kdyz videla, ze uz odchazim a ptala se me, kdy mam termin a ze teda esli v rijnu, tak hned v listopadu ze pujdeme do dalsiho pokusu. je zlata.
no je tam sal, kde se dela OPU i transfery.
4. říj 2013 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@sasanka033 hele tak čisto jako maj v Cube jsem snad ještě nikdy u doktora neviděla:slight_smile:)))) jako v botech tam nešel to ne....já myslim, že mu nedali plášt,ale ted jak otom přemýšlím tak nevím.... uvidíme co ted:slight_smile:
@petulak1988 ahaa :grinning: Tak to je nové, před dvěma lety to dělali normálně na ambulanci :grinning:
4. říj 2013 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988
@janice_opice
ja vim, ze furt toho apolinare branim, ale mne ET delali stejne jako janicce - jirsova mi ukazovala na UTZ nase dve embrya a pritel stal vedle me. KET uz delala bez UTZ.
@mufinka26 ted je to na salku :slight_smile: uvidis a moc ti drzim pesti
autor
@petulak1988 jojo a ještě mi natočili ten monitor tak,abych si nevykroutila hlavu a zvětší ti je jako to vidí ten embryolog co tam sedí pod mikroskopem:slight_smile: jsem jim i mávala.....
Dneska říkám doktorovi Tak mi je ty moje-vaše děti pozdravujte a at to nevzdávaj, že se uvidíme brzo tak se chechtal:slight_smile:
4. říj 2013 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 no u nas ani jednou.. ikdyz jsem se na to ptala.. zavadel mi nekolikrat rezabek a pak blahova
@sasanka033 tak to je dobrý :wink: To budu muset toho mýho chlapa upozornit, že se bude taky převlíkat :grinning: Protože on si transfér nenechá ujít :grinning:
@janice_opice tak to je fakt pekny.. ja musim verit ze se to povede a pokud tady jde vsechno tak v pohode ,tak budu aspon v pohode psychicky.. :slight_smile: to musi byt pekne je videt jako je vidi embryolog
4. říj 2013 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulak1988
@janice_opice
holky a taky bych vam chtela rict, ze sedim v praci a delam uplny hovno!!! :grinning: :grinning: furt jsem tady s vama, to je hrozny, musim jit delat neco:slight_smile:)
4. říj 2013 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 děkuji, já ti taky držím pěstičky, třeba v tom novém caru to bude lepší, jiný postupy atak. :wink:
4. říj 2013 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 ale to je v poradku pokud tam chodis musis si ho branit.. ja se ted silene zklamala ale to je jen muj nazor a moje zkusenost a nikomu ji nenutim,to se nedela.. proste jak ted jirsova jednala nebylo profesionalni.. a aby o nas vubec nic nevedela a vse hledala v papirech se mi taky nelibilo..
@sasanka033 práce neni od toho, aby ses tam přemáhala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. říj 2013 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mufinka26 dekuji.. no ja hlavne potrebuji zkusit jiny postup a i metody nejspis coz u apolinare nechteli
autor
@sasanka033 heleee tak když jsi tam spokojená tak si to nenech vzít ne? Já třeba v Iscare tohle opravdu nezažila, ten poslední pokus to bylo strašný jak se chovala sestra a doktoři a jak jsem seděla zmrzlá na židli před sálem - dvě jsme tam seděli a museli jsme poslouchat nějakou hysterku co tam řvala kvůli narkoze, já tam čekala skoro 40 minut, partner vůbec nesmel být nikde v dohlednu....hlavně, že po mně i při OPU a při ET jak na recepci tak potom na sále už v košili sestra chtěla vidět,jelsti mám zapalceno:((((( Chápeš to?? Jinak by mě tam snad ani nepustila....Chápu, že mám jednou doložit, že jsem zaplatila, ale jako tak si to kurva maj poznamenat a desetkrát na mě nechtít ten lístek - doklad o zaplacení, že jo...
4. říj 2013 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 asi fakt zalezi, kdo ti transfer bude delat, jak vidis, tak nektery doktori u APO u tooh chlapa nechteji a delaji to i bez monitoru...
ale jako abych rekla pravdu, mne je to trochu jedno, esli u toho nakou cernou tecku na monitoru vidim nebo ne a partner z toho teda taky zadnej super zazitek nemel, takze..:slight_smile:
4. říj 2013 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 tak to děláme hovna 2,protože já jsem na tom stejně :grinning:
4. říj 2013 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@sasanka033 jo já musim na nákup a pomalu mi končej vycházky na neschopence :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. říj 2013 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice
@petulak1988
to ja si taky apolinare vzit nenecham:slight_smile: ale jak rikam, je to hlavne jirsovou. si to vemte, ten jeji osobni pristup, kdyz me chodi povzbuzovat do cekarny jinyho oddeleni...
4. říj 2013 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@danaho
@sasanka033
tak to si z těch hoven za chvilku můžete postavit pražskej hrad i s tim dementnim prezidentem:slight_smile:
4. říj 2013 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice
@danaho
kurwa holky, jdu fakt neco delat, todle nejde :grinning: :grinning:
4. říj 2013 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 jaan, manžel byl u třech transférů a u toho posledního nebyl a ten vyšel :grinning: :grinning: :grinning:
4. říj 2013 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: naprostý souhlas
4. říj 2013 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mufinka26 třeba se ho miminka polekala:slight_smile:))) :grinning:
4. říj 2013 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 je blbí, že nebyly otevření, k jiným postupům. Ale uvidíš, že změna ti pomůže, já teda na Apolináře taky nenechám dopustit, ale když sem podstupovala 1.IVF tak to bylo taky občas divoký a kdo nám neseděl byl Řežábek a ještě jedna doktorka, ted si ani nevzpomenu na její jméno :unamused:
4. říj 2013 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek