IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
petulak1988
4. říj 2013
@mufinka26 prevlekas se pred salkem do nocni kosile
janice_opiceautor
4. říj 2013
@petulak1988 a vidíš jak je to fajn, když tam ležíš rozcapená na křesle, na monitoru ti ukazujou bublinku nebo bublinky muž tě drží za ruku, ještě u toho má srandovní řeči,aby tě rozveselil, to se myslim tem miminkům taky líbí víc ne?? Když vidí ty dva xichtíky co bude mít za rodiče🙂)
petulak1988
4. říj 2013
@janice_opice tyyy jo to musi byt fakt v pohode.. to bych moc chtela,tam ti je ukazuji i na monitoru??
petulak1988
4. říj 2013
@sasanka033 tak rezabek ano.. 😞 to uz je ted jedno
mufinka26
4. říj 2013
@janice_opice takhle sme to měli přesně u všech tansférů 😃 Akorád ty přiblblí úsměvy nám vydrželi snad celej den, by mě zajímalo co si museli myslet lidi co nás potkávali 😃 😃
sasanka033
4. říj 2013
@mufinka26 ja jirsovou miluju. ted jsem byla vedle cekat na na indikaci k laparce a ona tam za mnou dvakrat prisla, me povzbudit,pac jsem tam sedela 2,5 hodiny v cekarne a pak este za mnou sla, kdyz videla, ze uz odchazim a ptala se me, kdy mam termin a ze teda esli v rijnu, tak hned v listopadu ze pujdeme do dalsiho pokusu. je zlata.
no je tam sal, kde se dela OPU i transfery.
janice_opiceautor
4. říj 2013
@sasanka033 hele tak čisto jako maj v Cube jsem snad ještě nikdy u doktora neviděla🙂)))) jako v botech tam nešel to ne....já myslim, že mu nedali plášt,ale ted jak otom přemýšlím tak nevím.... uvidíme co ted:-)
mufinka26
4. říj 2013
@petulak1988 ahaa 😃 Tak to je nové, před dvěma lety to dělali normálně na ambulanci 😃
sasanka033
4. říj 2013
@petulak1988
@janice_opice
ja vim, ze furt toho apolinare branim, ale mne ET delali stejne jako janicce - jirsova mi ukazovala na UTZ nase dve embrya a pritel stal vedle me. KET uz delala bez UTZ.
petulak1988
4. říj 2013
@mufinka26 ted je to na salku 🙂 uvidis a moc ti drzim pesti
janice_opiceautor
4. říj 2013
@petulak1988 jojo a ještě mi natočili ten monitor tak,abych si nevykroutila hlavu a zvětší ti je jako to vidí ten embryolog co tam sedí pod mikroskopem🙂 jsem jim i mávala.....
Dneska říkám doktorovi Tak mi je ty moje-vaše děti pozdravujte a at to nevzdávaj, že se uvidíme brzo tak se chechtal🙂
petulak1988
4. říj 2013
@sasanka033 no u nas ani jednou.. ikdyz jsem se na to ptala.. zavadel mi nekolikrat rezabek a pak blahova
mufinka26
4. říj 2013
@sasanka033 tak to je dobrý 😉 To budu muset toho mýho chlapa upozornit, že se bude taky převlíkat 😃 Protože on si transfér nenechá ujít 😃
petulak1988
4. říj 2013
@janice_opice tak to je fakt pekny.. ja musim verit ze se to povede a pokud tady jde vsechno tak v pohode ,tak budu aspon v pohode psychicky.. 🙂 to musi byt pekne je videt jako je vidi embryolog
sasanka033
4. říj 2013
@petulak1988
@janice_opice
holky a taky bych vam chtela rict, ze sedim v praci a delam uplny hovno!!! 😃 😃 furt jsem tady s vama, to je hrozny, musim jit delat neco:))
mufinka26
4. říj 2013
@petulak1988 děkuji, já ti taky držím pěstičky, třeba v tom novém caru to bude lepší, jiný postupy atak. 😉
petulak1988
4. říj 2013
@sasanka033 ale to je v poradku pokud tam chodis musis si ho branit.. ja se ted silene zklamala ale to je jen muj nazor a moje zkusenost a nikomu ji nenutim,to se nedela.. proste jak ted jirsova jednala nebylo profesionalni.. a aby o nas vubec nic nevedela a vse hledala v papirech se mi taky nelibilo..
mufinka26
4. říj 2013
@sasanka033 práce neni od toho, aby ses tam přemáhala 😃 😃 😃 😃
petulak1988
4. říj 2013
@mufinka26 dekuji.. no ja hlavne potrebuji zkusit jiny postup a i metody nejspis coz u apolinare nechteli
janice_opiceautor
4. říj 2013
@sasanka033 heleee tak když jsi tam spokojená tak si to nenech vzít ne? Já třeba v Iscare tohle opravdu nezažila, ten poslední pokus to bylo strašný jak se chovala sestra a doktoři a jak jsem seděla zmrzlá na židli před sálem - dvě jsme tam seděli a museli jsme poslouchat nějakou hysterku co tam řvala kvůli narkoze, já tam čekala skoro 40 minut, partner vůbec nesmel být nikde v dohlednu....hlavně, že po mně i při OPU a při ET jak na recepci tak potom na sále už v košili sestra chtěla vidět,jelsti mám zapalceno😞(((( Chápeš to?? Jinak by mě tam snad ani nepustila....Chápu, že mám jednou doložit, že jsem zaplatila, ale jako tak si to kurva maj poznamenat a desetkrát na mě nechtít ten lístek - doklad o zaplacení, že jo...
sasanka033
4. říj 2013
@mufinka26 asi fakt zalezi, kdo ti transfer bude delat, jak vidis, tak nektery doktori u APO u tooh chlapa nechteji a delaji to i bez monitoru...
ale jako abych rekla pravdu, mne je to trochu jedno, esli u toho nakou cernou tecku na monitoru vidim nebo ne a partner z toho teda taky zadnej super zazitek nemel, takze..🙂
danaho
4. říj 2013
@sasanka033 tak to děláme hovna 2,protože já jsem na tom stejně 😃
janice_opiceautor
4. říj 2013
@sasanka033 jo já musim na nákup a pomalu mi končej vycházky na neschopence 😃 😃 😃 😃
sasanka033
4. říj 2013
@janice_opice
@petulak1988
to ja si taky apolinare vzit nenecham🙂 ale jak rikam, je to hlavne jirsovou. si to vemte, ten jeji osobni pristup, kdyz me chodi povzbuzovat do cekarny jinyho oddeleni...
janice_opiceautor
4. říj 2013
@danaho
@sasanka033
tak to si z těch hoven za chvilku můžete postavit pražskej hrad i s tim dementnim prezidentem🙂
sasanka033
4. říj 2013
@janice_opice
@danaho
kurwa holky, jdu fakt neco delat, todle nejde 😃 😃
mufinka26
4. říj 2013
@sasanka033 jaan, manžel byl u třech transférů a u toho posledního nebyl a ten vyšel 😃 😃 😃
danaho
4. říj 2013
@janice_opice 😃 😃 😃 naprostý souhlas
janice_opiceautor
4. říj 2013
@mufinka26 třeba se ho miminka polekala🙂))) 😃
mufinka26
4. říj 2013
@petulak1988 je blbí, že nebyly otevření, k jiným postupům. Ale uvidíš, že změna ti pomůže, já teda na Apolináře taky nenechám dopustit, ale když sem podstupovala 1.IVF tak to bylo taky občas divoký a kdo nám neseděl byl Řežábek a ještě jedna doktorka, ted si ani nevzpomenu na její jméno :-|