• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

autor
tak a to je zase to samé:slight_smile:)) zítra ráno čekat na telefon, jak to teda vypadá, kurna to jsou nervy! dneska si dám čerené vínko na prokrvení sliznice a je to!
4. říj 2013 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, omlouvám se za pozdní zprávy. Dlouho jsme přijeli domů a já padla. Výsledek dnešního dne je 5 pěkných vajíček, další zprávy opět zítra.
4. říj 2013 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@janice_opice a chili!!!!!!
4. říj 2013 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tygrisek09 jupííííííííííí tak to je super, je to seriál vid já to mám taky tak:slight_smile:)) tos tu měla číst dneska ráno - což jsi nemohla:slight_smile:))) tak gratuluju a at se dobře oplodní a vyvíjejí:slight_smile:
4. říj 2013 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek chilli už si dneska nedám, pálí mě děsně žáha, ale poctivě jsem ho brala, tuším, že od ET už se nemá ne? Piju každý ráno na lačno i mladý ječmen..prý je skvělý a beru femibion a selen se zinkem, ale ten přestanu brát, takže mi zůstanou bylinky, femibion a mladej ječmen i když nevimja s těma bylinkama v případě kdybych yla třeba nakonec těhu...
4. říj 2013 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek jééééééééééééééééééééé já zapomněla, že jsem dneska koupila burčákkkkk mnááám ten je zdravej tak ne červený,ale burčák:slight_smile:
4. říj 2013 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Ahoj Janinko, teda tys mi teď dala, než jsem se prokousala ke kráááááásnýýýýý zprávě :grinning: :grinning: :grinning: . Moc gratuluju, to budou dvojky jedna radost a ještě zbyde něco do mrazáčku co :wink: . Teda vy jste se tu dnes rozjely holky. A máš naprostou pravdu, dnes jsem byla dopol nakoupit v globusu a můžu ti říct, že jsem nevěřila kolik tam bylo lidí :confused: . Zítra se těším na krásné zprávičky zlato:slight_smile:
4. říj 2013 v 19:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 Velká gratulace, takže 100% úspěšnost - teda zralost :grinning: , tak teď už se dělí jak vzteklý :wink:
4. říj 2013 v 19:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 nádhera :dizzy_face: určitě se krásně oplodní :wink:
4. říj 2013 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Ahoj Sass, to je super, že ti výsledky vyšly dobře, hlavně že budeš mít laparku tak jak ti jí naplánovali. A pak to půjde jak po másle :grinning: , třeba budou úplně skvělý zprávy z operace :wink: . Moc bych ti to přála holka naše :wink:
4. říj 2013 v 19:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pavlina1976 ahoj Pavlííííííííí no uvidíme, jsme při zemi,ale myslím na ně furt na děti moje malinký - teda i Pupanovo děti....Za chvilku Pupan přijede domů z práce tak mu vařím tomu mýmu nejlepšímu chlapovi ja vzteklá... co vy? :wink:
4. říj 2013 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky pícháte některá Fraxiparin?? Ty jehly jsou strašně tupýýýý a bolí to a dělá to modřiny :-/
4. říj 2013 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 Ahoj Martinko, zlatíčko :slight_smile: , tys mě tak potěšila s tou podporou fakt :slight_smile: . Jj Marti ty chlapi jsou na tu zodpovědnost okolo splátek a tak jsou děsní, no je to vlastně hezký no, ale........To víš asi se toho bojí, nemá to jednoduchý a ví do čeho jde, jsou to trochu hysterici co se týče bolesti :confused: . Do ledna je ještě dlouhá doba, může se cokoli změnit :grinning: . Tak nenápadně ale pěkně zarputile přesvědčuj :grinning: . jo a taky slivovici nemůžu, fuuuuuj, jen to cítím a je mi zle :confounded: , ale takové vínečko to je panečku jiná :grinning:
4. říj 2013 v 19:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no Janinko my čekáme :wink:, Manžílek (to je hezký) :grinning: teď spí, neb jde na šatnu na disko - takovej pozůstatek z mládí :grinning: :grinning: ale už ho to fakt nebaví, dnes mi říkal, ať jdu za něj já.....blázínek to tak :wink: . Jo a ten fraxiparín to je hnus ty jehly co? Tupý jako prase!!!!! Mě to kolikrát bolelo i když jsem ledovala :angry:. Janinko moc na tebe myslím, uvidíš, že všechny 4 budou krásný!!!!!! Fakt jim věří miminům :grinning:
4. říj 2013 v 19:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pavlina1976 Děkuju zlatíčko moje a moooc držim pěsti at se dočkáte!!!!!!!! :-***
4. říj 2013 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Holky kua ten burčá je neotevřitelnej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. říj 2013 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 takže antidepkovou díru můžu v neděli zahrabat? :grinning:
4. říj 2013 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Ať se dočkáme!!!!!!!! Ne dočkáte :wink:
4. říj 2013 v 19:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Díru zahrab Janinko, na tu se už může náramně vyprdnout víš :grinning: , teď už budeš mít depréze jen z těhotenství a mateřství!!!!!! :grinning:
4. říj 2013 v 19:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Ten burčák už na tebe trochu působí ne :grinning: , nějak se ti ztrácí písmenka :grinning:
4. říj 2013 v 19:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 nééé bych přece neřekla sprostý slovo ani za pytel sraček přece ---hele ten burčák se mi ještě nepodařilo otevřít :slight_smile:)))))
4. říj 2013 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Holky nemáte některá recept na domácí pletené houstičky?? Já ho měla a nemůžu ho najít
4. říj 2013 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice nazdárek, my doma bumbáme rulandské šedé a je mooooc dobrý. no houstičky jsem dělala loni a někde recept mám,ale myslím že to nebyl nejlepší recept. byl z kynutýho těsta. Mám jít někde hrabat a hledat?

Všem přeji krásný večer!!! :slight_smile:
4. říj 2013 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danahoahooojjjj kdepak jeslti jsi z něj nebyla úúúplně nadšená tak na to prd, zítra si zjistím od bývalý švagrový ta má skvělej:_)) dííkkk a nech si chtnat - mně se podařilo otevřít burčák tak na zdraví! :wink:
4. říj 2013 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice liguéééére :grinning: Tak pak písni recept. houstičky máme mooooc rádi. My to vůbec máme doma teď všechno přes jídlo. Hlavně,že je pohodička. :slight_smile: Tka zítra držím zase palce ať jsou jen dobrý zprávy :wink:
4. říj 2013 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak krásný zprávičky tu čtu, dopoledne už jsem nestihla zareagovat, přišel na návštěvu kolega a zdržel se až do oběda a pak už jsem běžela k doktorce.
Takže zatím gratuluji k dalším krůčkům a do dalších držím palečky.

@tygrisek09 - krásných 5 vajíček ...tak hlavně aby se oplodnily a dál se vyvíjely jak mají :slight_smile:
4. říj 2013 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak já u paní doktorky dopadla dobře a už mám v sobě první injekci fraxiparínu a puregonu. Kontrola folíků ve středu, tak snad poroste vše jak má :slight_smile:

a s tím fraxiparínem Jani ....injekce jsou tupý, ale modřinky se mi nedělají a ani mě to teda nebolí ...nevím jak to dělám, ale posledně jsem to asi nacvičila ...špek vezmu do prstů jen lehce žádný velký mačkání - aby ta kůže nebyla úplně napnutá, pak propíchnout a co říkala sestřička, že je nejdůležitejší, je pomaličku tam pouštět tu látku ...jinak to prý špípe a bolí ...takže to mačkám fakt pomalu trvá mi to klidně i 10 sekund a pak už to nedezinfikuji ...nemá se to pak mačkat ani utírat ...a vzduch se prý může, ale i nemusí vypouštět ..že to je prý do podkoží jedno ...dneska jsem se na to pro jistotu ptala.
4. říj 2013 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - já jsem loni v prosinci dostala od kamarádky moc pěkný tričko ..když zjistila, že jsem těhotná ...teda než přišel SP.
je to sice anglicky, ale je na něm napsáno ...inženýr uvnitř .... dělají si takhle ze mně strandu, protože jsem se na ing. dřela asi 7,5 let ...ale je to super tričko a moc se těším až ho fakt budu moct nosit.
4. říj 2013 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 - tak to je dobře že ostatní výsledky jsou v pořádku a na tu laparku můžeš, snad podá nějaké vysvětlení, který půjde napravit, aby jsi se už tak netrápila a mohli pak jít do dalšího IVF.

já mám vlastně jen tři kamarádky s naším problémem a dvoum to pomohlo, jedna po laparce otěhotněla hned druhý měsíc a přirozeně, druhá za půlroku při 1IVF...tak byla prodleva kvůli tomu, že ji nejdřív gyndař poslal na laparku a pak teprve do CARu tak trvali ty vstupní pohovory a testy ...takže pak se to povedlo hned na poprvé.
A já vlastně taky do půlroku otěhotněla ...výsledek sice SP, ale jen chci říct, že to prostě vliv má určitě nějaký.
Ale asi se opakuji co :grinning:
4. říj 2013 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Koukám, že si tu píšu sama se sebou, no nic tak já jdu taky spát :grinning: ..dobrou a pak krásné dobré ráno pro ty co nebudou moct dospat a budou vstávat zbytečně brzo :sunglasses:
4. říj 2013 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek