• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
autor
@kamisb holka ja ti strasne mooooc drzim se vsim zvirectvem a lidstvem co u nas doma je at je vse v pohode a folici rostou a jsou plne vajicek a pak miminek!a at se ti zakousne v deloze a na 9 mesicu nepusti.
Tricko je super :slight_smile:))))urco ho uzijes :slight_smile:))).
Fraxiparin holt neni muj kamos......
4. říj 2013 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - děkuji moc ...všem :slight_smile:

já se s ním minule se začátku taky trápila, ale pak už to šlo ...spíš to chce se asi podívat aby jsi nepíchla do žilky, ale právě když jemně špíček stiskneš a namažeš tou dezinfekcí, tak kde jsou žilky je najednou vidět lépe.
Jinak nevím no ...mě to lehce zabolí jak propíchnu kůži a pak už ne no. Ale dneska to byla první injekce, buhví jak to bude vypadat časem ;) když už nebude kam píchnout ...
4. říj 2013 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Jani, ledujes? Tomu fakt nemuzu verit; ze Te to tak boli i se zmrzlym brichem?! Ja jsem do bricha nemela problem s ledovanim... Za to ted nohy :frowning2: do bricha uz to nejde, tak jsem rozjela stehna a jsem sama modrinka. Nechapu... A dostala jsem zase 0.4 - vysla mi blbe krev. Jestli ani to ti nepomuze, nech si napsat Clexane. Dyk jim to je jedno, co Ti daji...a ten ma jehlicky lepsi, bych rekla
4. říj 2013 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jo a ještě mě tak napadlo, než si ho píchneš tak by měl být vyndaný z ledničky delší dobu aby měl pokojovou teplotu. Já jsem ho teda teď z ledničky vyndala úplně a je ve skříni v ložnici tak 25°c není nikdy tak tam být může.
4. říj 2013 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Kami, ja vubec nemam Clexane v lednici... fraxik musi? Je fakt, ze i hormony jsem vzdycky z lednicky predem vyndala. Jak ty postupujes, koci? Docitat vas je nad moje sily :slight_smile:
4. říj 2013 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb
@brsh mne rekli ze fraxiparin fo lednicky neee a je fskt,ze jsem neledovala.zitra zacnu
4. říj 2013 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brsh holka teda do stehen to je des.ale uz jen par mesicu a to das fuuuuuu foukam at to neboli
4. říj 2013 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice zkus to; dokud jsem jela pupek a led, tak nebyl problem. Ja uz ty injekce nesnasim, zase blby obdobi. Ono to prejde, az se to do tech nohou naucim. Btw: nebo si pak nech fakt psat
Clexane, ma lepsi jehly. Myslim pak, az budou //. :wink:
5. říj 2013 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky tak volal embryolog a jedeme pro mimca.Vyviji se vsechny 4,ale pry uz jsouvschopni vybrat ty dve nejlepsi....tak se asi domluvime na mrazeni tech dvou dalsich bojovniku. :slight_smile:
5. říj 2013 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@janice_opice to jako jedeš ted?????????????????????????????
5. říj 2013 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to je uplně supeerrrr :slight_smile:
5. říj 2013 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek jojo meli jsme byt pripraveni :slight_smile: uz se oblikam a jedeme
5. říj 2013 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@janice_opice ty jooo zlato myslím na tebe - ozvi se pak jak ti je a tak...fíííha... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: držíme ti všechny naše palečky!!!!
5. říj 2013 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek dekujuuu7 paleckuuuum jeste mi Pupan puchnul injekci a jedem.
5. říj 2013 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jééé budou miminka v bříšku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. říj 2013 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Ahoj, měla bych na tebe dotaz. Pokud si správně pamautuju, tak máš ted dlouhý protokol a stejnou lékařku:slight_smile: Kdy se začíná s první injekcí? Dva týdny před ms? Dělají se ještě nějaké testy nebo podle čeho se odhaduje ten správný čas na píchnutí? Díky:slight_smile:
5. říj 2013 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no já ho mám doma už od toho května, takže přes léto nikde být venku nemohl 25°c máme v baráku přes léto normálně takže proto šel do ledničky, ale už jsem ho vyndala.
5. říj 2013 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen - ahoj, jj dlouhý protokol ..nejdřív se měla injekce píchnout 22DC, ale protože jsem měla cystu tak jsem dostala antikoncenpi a tím se to posunulo na 20 DC, pak jsme normálně čekaly na MS ...a 5-6 DC jsem šla na ULZ, což bylo včera ..a od večera teda píchám. Na ULZ se musí zjistit jak ty vaječníky zareagovaly, prý dobře...ale já moc rozdíl od jindy neviděla ...
5. říj 2013 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak to hodně štěstí ...ať mají správnou ruku ;) a zbylé dva ať krásně zabalí do té zimy :slight_smile:
5. říj 2013 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb Já právě jdu na konzultaci cca 5DC, tak bych to ráda hned ten daný cyklus stihla.....jestli teda nebude chtít dr odložit, bude to cyklus po laparoskopii....Měla jsem ještě začít cvičit mojžíšovou, ale na mobilizaci jsem objednaná až na konci října a pak se minimálně 2měsíce nesmí otěhotnět a to už jsme někde v lednu :rolling_eyes:
5. říj 2013 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh - no musí být skladován do 25°c, což v létě doma bylo víc, tak šel do ledničky, ale už jsem ho vyndala a puregon musím taky před injekcí vyndat má mít pokojovou teplotu při aplikaci.

a do bříška aý nemůžeš píchat proč nechytneš řasu nebo se pak už nesmí? ..někdo psal, že z boku si řasu chytne furt tak píchal tam.

jinak já včera začala stimulku, měla by být o něco delší naž klasika..takže OPU prý nejdřív 14.10,. tak uvidíme jak budou folíci růst.
5. říj 2013 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen - a to už jsi tu astavovačku dostala nebo budete teprve konzultovat co a jak ? .. a laparka dopadla jak?
5. říj 2013 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Caaaauuu tak uz mam osmibunky u sebe :slight_smile:))) byla sranda a jeden btoucek zustal v tom katetru tak to bylo na dvakrat :slight_smile:)))pry se to skoro nestava :slight_smile: tak si vsichni delali legraci,ze je to silna individualita a ze se urco zakousne a ja tvrdila ze je to urco palicata holka :slight_smile:
5. říj 2013 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@janice_opice ty jo super zlato - ted to čekání zase vid? Ale to uteče jak voda... Mas teda ještě dva snehuláky????
5. říj 2013 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak to je jasný, to budou bojovníci, ajk se patří :wink:
5. říj 2013 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pidisek nechaji je do pondeli a kdyz budou OK tak je navlecou do oteplovacek a zamrazi.
5. říj 2013 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice aha a proc ne uz ted?
5. říj 2013 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek no jedno je sedmibunka a jedno sesti tak je nechaj do toho 5. Dne jestli se budou vyvijet.
5. říj 2013 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb děkuju moc, za půl hodiny budu volat, kolik se vajíček podařilo oplodnit
5. říj 2013 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha tak to jooo :slight_smile: ja uz v tom plavu... A to uz je ted blastocysta co mas? :slight_smile:
autor
@pidisek ne osmibunky
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek