• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

26. května 2017 
@janice_opice jojo s Višňovou laparo je prý zbytečná a hystero taky, protože jsem měla jedno biochemický těhotenství, tak to je důkaz, že děloha je ok. Si pak asi budu házet korunou jestli ano nebo ne :grinning:
Ještě jsme konzultovali DNA spermii, který nemáme, v Brně v Heliosu mi ho doporučovali, v CUBE mi říkali, že je to taky zbytečný, tak ještě uvidím co nám řeknou v Gennetu....
18. črc 2013 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 tak urcite je to to nejlepsi,ze clovek zjisti jak to vsechno ma..me muj gyn. delal jen pruchodnost a ta vysla uplne strasne total nepruchodne,ale treba by se s tim dalo neco delat,ale nevim tomu zase tak nerozumim.Hlavne si porad rikam,ze ivf zacali delat v prvopocatcich hlavne kvuli nepruchodnosti vejcovodu tak snad tu sanci mame :frowning2:
18. črc 2013 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani To víš že jo :wink: , a to bude druhý ivf? Moc ti přeju, aby ti to už klaplo!!!!
18. črc 2013 v 16:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 jj druhy a urcite posledni :slight_smile: ..ty kolikaty pokus?
18. črc 2013 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 no já se pokusím objednat k doporučenýmu gyndařovi, ale ten bude až teda k dispozici v září tušímmm....
@hhani no 4 hodky jsou v pohodě, hrozná byla ta cesta do Mexica...12,5 hodin......teda do Mexica to šlo,ale z Mexica to byla hrůza :grinning:
18. črc 2013 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@meyryen no já právě přemýšlím o té PGD embrií,a le pro mě je to už asi zbytečný - když tam něco zjsití tak přijdu o pokus ....a co s tím udělají potom, že..no uvidíme....
18. črc 2013 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to verim to bych asi nedala tolik hodin,hruza :astonished: ale jsem rada ze jedeme
.uzijeme si to a ty koukej taky :wink:
18. črc 2013 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani Správný přístup :grinning: . Já bohužel mám právě poslední......Tak proto jsem byla na té konzultaci ohledně laparky, mě jí dělali už před třemi lety a zjistili endometriózu, je fakt, že jsem po tom na první ivf otěhotněla, ale bohužel v 8tt konec :unamused: , no a teď jsme do toho šli až po dvou letech a to se nepovedlo no :frowning2: . Bohužel žádný mrazáčky nemáme. Takže teď si nechám udělat laparku a třeba zjistí, že mám oba vejcovody v pohodě a že bychom to podpořili nějakýma lékama a zkusili to přirozeně třeba půl roku a když nic tak pak bych šla do toho posledního pokusu :wink:
18. črc 2013 v 16:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ji si myslím, že by ta laparka stála za to, sice nemáš vejcovody, ale třeba máš taky srůsty a proto se to nedaří.....Já bych prostě řekla, že jí chci a hotovo, řekni, že tě strašně bolí břicho při ms a při ovulaci :wink: . Neměli by mít důvod ti nevyhovět :wink:
18. črc 2013 v 16:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 tak při ms mě fakt bolí to bych si nevymýšlela...akorát se mi to všechno tedy posune..musím najít gyndaře....
18. črc 2013 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Tak to zkus v to caru příští týden Janinko.....Za zeptátní nic nedáš, myslím, že na tebe byli fér, tak by ti mohli napsat ne? Myslím, to doporučení, vždyť ví, že stejně pak přijdeš ty prachy za ivf utratit k nim.....
18. črc 2013 v 16:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 ale jo já se jí určo zeptám, na gyndu jsem objednaná 26.8. tak uvidím taky co mi řekne pan doktor, mám na něj doporučení od @brsh :slight_smile: prý je skvělej
18. črc 2013 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Taky jsem zvažovala, dr nám to i nabídla, že můžeme v příštím pokusu udělat, ale v CUBE jim to taky přišlo zbytečný....já ti tam měla pocit, že všechno co jsem s ní chtěla prodiskutovat je zbytečný :frowning2:
18. črc 2013 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@meyryen aha no tak to nevím, já jsem tam fakt spokojená,ale uvidím co mi řekne ted no
18. črc 2013 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 to bude dobrý, uvidíš, i Tobě se to podaří a v zimě už na Tebe bude křičet z postýlky:slight_smile:ale děkuju, Ti. S tou svatbou je to náročný.. chystáš jim vlastní svatební víno???? To jsme měli my, je to moc pěkný, nechávala jsem nám dělat samolepky, vybírala jsem každou originální láhev a zdobila jsem to takovou mašličkou se sponou. Koně jsem na svatbě chtěla také, ale po té co chtěli za kočár asi 8000 a za focení asi 2000 tak jsem se na to vykašlala. Ale měli jsme holoubky:slight_smile: byla s nima docela legrace....:slight_smile: Vinařství u kapličky je krásné místo, co jsem viděla z filmu..., osobně jsme tam ještě nebyli, to budou mít nádhernou svatbu. Moc si to užijete, uvidíš, je to velká odpovědnost, chystat to, ale určitě to zvládneš a je super, že se tím i zabavíš.
18. črc 2013 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 holky, vy mi dáváte s tou laparkou, ,mně jí dělat odmítli, když jsem měla 3 a já si s tím pořád lámu hlavu, protože mi tvrděj, že jí nepotřebuju, když máme ISCCi, srůsty tam zase můžou být znovu, protože poslední jsem měla někdy v roce 2007... tak já teda nevím....proč si jí necháváte dělat, když prý není potřeba???
18. črc 2013 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty jo novej gynekolog po 10 letech..co si to vymýšlím na stará kolena :grinning: :grinning: :grinning:
18. črc 2013 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani to určitě, máte, mně právě říkali, že k IVF nepotřebujuš vejcovody, ale já do dneška nevím jestli průchodné jsou nebo ne, při hysterce mi na nic nepřišli a děloha je prý ok
18. črc 2013 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, diagnosticka laparoskopie je urcite bezvadna vec. Ja jsem.byla v srpnu loni na odstraneni prepazky mezi delohama a pri ty prilezitosti mi rovnou diagnostikovali endometriozu, tim.padem pricinu moji primarni sterility, o ktery jsem do ty doby nemela abi tuseni. Hysteroskopie - dobry, ale pri lsk vidi vse. A neni to zadna hruza. Takze do toho orcite jdete. Muj dr na ni trval a dobre jsem udelala, ze jsem poslechla :wink:
@coralin - Kaci, posli mi do inboxu e mail na sebe. Ten jeden den, co.jswm byla doma, nam.nefungoval net, takze jsem.nemohla napsar :frowning2: zakon schvalnosti
18. črc 2013 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brsh no vidíš 26.8. jdu k tvému mudr tak se ho na to zeptám, i když teda nevim jestli u mě je to fakt ppotřeba no...
18. črc 2013 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky laparka je dobrá na zjištění srůstů,neprůchodných vejcocodů a endometriozy. Mě při ní rovnou udělali tenkrát i hysteroskopii. K IVF potřebujete jen dělohu,tak pokud se nesnažíte přirozeně otěhotnět a nechcete vědět jestli není endoška,tak to nutné není. Ale zase to není tak hrozný zákrok a pak víte jak na tom jste a jestli má smysl se snažit přirozeně. Mě zjistili jeden vejcovod neprůchodný,tak vím,že šance je jen když je ovulka na pravé straně a ještě je % šance sníženo o endometriozu,která narušuje nějak spermie.
A k tématu PGD. Kdybych si tím neprošla,tak by mi zavedli 2 ukázkové hatchující blastocysty a ty kdyby se ujaly, tak by na 100% došlo k potratu. Tak za sebe jsem ráda,že jsem do toho šla. :slight_smile:
18. črc 2013 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin já si myslím, že potřeba je, a to z toho důvodu, aby to tam prostě prohlídli no, je jasný, že když máme všechny ivf, tak že to v podstatě obejdeme, ale jak píše Kamisb je to důležité i proto, aby tam ty srůsty nevadily zahnizďování a následnýmu těhu......dnes jsem to konzultovala s dr je to můj známý a kdyby to bylo tak zbytečný, tak by mi to asi neposvětil :wink:
18. črc 2013 v 19:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak zrovna Tebw jsem.nemyslela :wink: ale treba ji doporuci, co ja vim. Piseme si tady dojmy a zkusenosti, ale doktorky fakt nejsme. Ja verim, ze Ti to dopadne dobre a doufam, ze budes spokojena na gyn jako.jsme my, cotam chodime :wink:
18. črc 2013 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho a můžu se zeptat s tím PGd co ti zjistili a jak to budete řešit? já to vůbec nevím ja to chodí.. děkuji. No já endometriozu prý nemám a vejcovody taky už nemám, tak nevím ,ale napadla mě laparka právě...asi ze zoufalství užž
18. črc 2013 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brsh no však jo,ale stejně by mě to zajímalo,jestli to u mě má cenu nebo ne. proto jsem to tu s tou laparkou rozjela:slight_smile: :wink:
18. črc 2013 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho taky právě tím, že by to byl vlastně jako by další pokus kde bych třeba přišla o embryjka a už bychom neměli peníze na další.... je to těžký
18. črc 2013 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 no, mě je právě divný, že všem to doporučujou a mě od toho odrazujou, přitom tam ty srůsty být můžou po operacích znovu..a kámoška na laparce před tím taky byla, mně dělali jen hysterku a tou všechno neuvidějí....
18. črc 2013 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Jani, takže tobě jí taky při tolika pokusech nedělali?
18. črc 2013 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh Ahoj :grinning: , já jdu na laparku 6.8. je to fofr, před třemi lety mi jí dělali a je fakt, že jsem hned potom první ivf otěhotněla. Myslím, že dokonce jsem měla průchodné oba vejcovody, tak by bylo fajn, kdyby to tak bylo pořád, asi s podporou léků bysme to zkusili třeba půl roku přirozeně :wink: , třeba se zadaří, chci si nechat ten poslední pokus opravdu jako poslední záchranu :grinning: . Tak uvidíme co zjistí.....Jestli ta endometrióza bude tak hrozná :frowning2:
18. črc 2013 ve 20:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coralin ale jo já mám za sebou už 4 laparky, ale ani ne tak kvůli IVF, poslední má v roce 2004
18. črc 2013 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek