• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

28. listopadu 2016 
autor
@pidisek ja to naopak konecne budu vystrkovat hned od zacatku ted to tajim :grinning:
5. říj 2013 v 11:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - to jsem tím taky myslela :slight_smile:
5. říj 2013 v 11:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@pidisek - že ty je máš schovaný někdy v batůžku :grinning:
5. říj 2013 v 11:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice
@kamisb
no dr říkal ze je to ne zcela obvyklé :wink: :slight_smile: ale jsou v pořádku .. Ještě teda plodovka, tak se modlím....
5. říj 2013 v 11:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb Teprve jdeme konzultovat, byla jsem mezitím na druhých testech na reprodukční imunologii, tam mi změnili léky, místo prednisonu medryl a místo pentomeru godasal. laparoskopie ku podivu lépe než jsem čekala, sice všude ložiska endometriozy, které mi odstranily, ale děloha v pořádku, vaječníky ok, vejcovody průchozí...takže ted jdu se všemi novinkami na konzultaci...a dáváme oproti dvou předchozím dlouhý protokol...
5. říj 2013 ve 12:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@pidisek já jsem měla malé bříško do konce, malý se narodil od 1,5 dřív.
5. říj 2013 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak máme první zprávy. Oplodnila se 4 vajíčka a vypadají pěkně.
5. říj 2013 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@meyryen - takže máš špatnou imunologii? že jsi dostala takových léků a i je předtím brala.
Já mám jen prý lehce zvýšené NK bunky ...na což prý stačí jen prednison a jen při stimulce....tak snad jo. Budu jim muset věřit.
5. říj 2013 ve 12:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak se omlouvám za zpozdění. Po utrogestanu jsem jak opilá a nakonec jsem usnula po telefonátu.
5. říj 2013 ve 12:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@tygrisek09 -a to ho polikáš že na Tebe takhle působí?

jinak gratuluji a přeji aby se dál krásně vyvíjela.
5. říj 2013 ve 12:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@pidisek děkujeme, za chvilku Tě budeme následovat :grinning:
5. říj 2013 ve 12:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb jj, po OPU a před transferem polykám a od rána před transferem budu zavádět.
5. říj 2013 ve 12:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb děkuju moc, doufáme, že to tak bude.
5. říj 2013 ve 12:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@tygrisek09 - aha my máme vždycky zavádět i v den ET ...paní doktorka říkala, že si to pak jen otře.

věř a bude :slight_smile:
5. říj 2013 ve 12:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb No zas tak dramatická není, trochu zvýšené nk buňky, taky jsem brala prednison jen při stimulaci, ale ted mi dr říkala, že až 1/3 žen je na prednison rezistentní, take ten medryl. A ještě mi nasadila obrovské množství vitamínu B, Se, Zn, E. Všichni se spíš přiklánějí k tomu, že je to všechno tou podělanou endometriozou, tak snad ted když je na nějaký čas pryč a totálně měníme léčbu i protokol, doufám, že šanci máme....
5. říj 2013 ve 12:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@meyryen - tak to jo a kolik máš hodnotu? Já před loňským těhu měla asi 24 ...ale pak v tom 8tt to prý kleslo na normální hodnotu takže asi pod 10 ..a teď nevím nový testy nedělali, prý to je zbytečný.

Tak to jo, když endošku odstranili, tak to doufám půjde dobře.
5. říj 2013 ve 12:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb Měla jsem 17, takže nic dramatickýho....to jsem byla v listopadu v Imunii a teď v srpnu nové testy, a to mě poslala do Plzně...
5. říj 2013 ve 12:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@tygrisek09 jej tak doufám ze malé brisko neznamená předčasný porod :frowning2:
5. říj 2013 ve 12:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@tygrisek09 gratulaceeeeee !!! At rostou!!!!!
5. říj 2013 ve 12:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@meyryen - hm já byla jen v tý Imunii ...já ještě dostala vitamín D, že jinak je vše ok...že je teda z krve poznat, že jsem alergik, ale že jinak nevidí důvod proč by nám to nešlo. A po tom SP mě poslala na hematologii...a tam našli ty zvýšené D-dimery, takže mám ten fraxiparín a pak ještě ta jedna mutace jak ji mají skoro všichni na kterou musím mít ten femibion..protože tělo neumí štěpit tu listovku. Jinak by mělo být vše ok i spermio.

že Tě spíš neposlala na Karlák k tý malíčkový, ta je prý nejlepší ...co tak čtu.
5. říj 2013 ve 12:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@pidisek - neboj, zatím asi mají místa dost ono to teprve přijde ..a někdo moc nemá bříško celou dobu ...

a kolik jsi zatím přibrala ..a kdy tě čeká ta plodovka? ..držím palečky aby dobře dopadla ...a proč na n vlastně jdeš?
5. říj 2013 ve 12:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb Apolinář :slight_smile: za 14 dni:slight_smile: no moc to neutíká ....
Jinak mam nahoře asi 4 kg.. Nevím kde teda zatím :slight_smile:)))))
5. říj 2013 ve 13:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@pidisek - to moc nemáš, jen je hezky vykrmuj :slight_smile:
5. říj 2013 ve 13:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@pidisek to vůbec ne, nechtěla jsem Tě nijak vystrašit, ono začíná tak kolem 21tt se vystrkovat víc, u někoho ani ne, mám kamarádku, která i den před porodem vypadala absolutně netěhotně
5. říj 2013 ve 13:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice Jaňurek, tak už máš šikulínky u sebe, to je taková paráda.......ta stimulka utekla a celkově ta doba od posledního pokusu, že to snad není ani možné
já už se tak hrozně těším na ty tvoje // že se mi chce brečet už teď, tentokrát je těch šťastných aspektu kolem a kolem tolik, že to nemůže být jen náhoda, to je prostě ta cílová rovinka a ta je vždycky lemovaná vítěznými fáborkámi, takže ať je vše zlé (ztráta práce) pro něco dobré......... cítím že bude, jsem tu s Tebou a mačkám a mačkám :wink: :wink: :wink:
5. říj 2013 ve 13:16  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mufinka26 no snad máš pravdu a dostane rozum, že je potřeba si ještě víc zdramatizovat život, že jedno dítě je jen pro radost :grinning: :grinning: :grinning: A co se týče sestřiček, tak chápu, že musí být milý potřebuje pro svou ženušku nejlepší starostlivost ....ale za chvíli jsi zase v tom kolotoči a bude zábava s dobrým koncem :wink:
5. říj 2013 ve 13:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@tygrisek09 supeeeeerrrrrrrr 4 je super a yo vim!!!!! Kdy mas predbezne mit ET?
5. říj 2013 ve 13:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb Mluvila o ní, ale pochopila jsem to v tom smyslu, že s jejími postupy moc nesouhlasí, takže jsem byla v Plzni u prof. Ulčové Gallové, oproti jiným nedávají krev do strojů, ale dělá to tam jedna laborantka všechno ručně...co jsem tak Le pochopila....Leiden mi vyšel taky, takže fraxiparin, D jsem brala podle testů z Karlína, teď nic takového jen B komplex, Pangarmin, Čistá listovka, Sn, Zn, E a ten godasal a při stimulaci nasadíme medryl....
5. říj 2013 ve 13:25  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@martas14 :slight_smile: holka ztrata prace neni zleew v tomto pripade.jsem rada ze jsem odesla a mela jsem to udelat uz davno :slight_smile: citim,ze to bylo spravne rozhodnuti jim tam s tim flaknout.Dekuju moc zlato za podporu!
5. říj 2013 ve 13:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky. Hrozně dlouho jsem tu nebyla. Málem sem kvůli tomu svýmu blinkání skončila v nemocnici na kapačkách. Doktorka mi napsala čípky a naštěstí pomáhají, takže jsem na tom líp. Jinak dvojčátka mi krásně rostou a zatím je všechno v pořádku. 22. jdeme na první screening :slight_smile: . Teď jsem 10 tt.

@janice_opice tak už máš mímíska u sebe? Pochopila jsem to dobře? Tak tfuj tfuj tfuj pořádně odemně chyť těhu bacil.

Držte se a ať se daří.
5. říj 2013 ve 13:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek