• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
@pavlina1976 to jsem ráda, že jsem Tě potěšila Pavli, ale to je přece samozřejmost, protože víš jak to je - dvojkama to teprve začíná a týden před termínem porodu budeš taky za nějaké plky od nás na zabavení ráda :grinning: :grinning: Prostě všechno bude a hotovka :wink: s tím mojím jsi to přesně vystihla a máš pravdu je fajn mít uvědomělého manžela co chce mít penízky pěkně v pořádku, dcerka je ještě drobek, takže si užívám jí a času je ještě dost, ale ale víš jak to je když to má člověk v hlavě a chtěl by s tím něco udělat, ale není to v jeho moci.....ale neboj podprahově mu to podsouvám pořád a teď jak porodí švagrová, tak mu to mimčo hned šoupnu na ruky a budu dělat i fyzický nátlak :grinning: :grinning:
5. říj 2013 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@lucavka ajooojjj ano mam u sebe dve osmibunky!!!! Dik bacily chytam!
5. říj 2013 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - další dvojčátkaaa :slight_smile:. Super. Jedna moje kámoška taky čeká, tady @pidisek a já tak ať se ty dvoje prďolky pořádně zakousnou!!!
Holky koukejte tu ty těhu bacili pořádně chytat když se tu tak snažíme prskat :wink:
5. říj 2013 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice tak jasné v této fázi to není zlé, když budeš doma pěkně těhulovat, ale já to myslela tak jako celkově že člověka ztráta zaměstnání staví vždy na takové to nové rozcestí a že začátky bývají těžké......ale odstupné se hold na postýlku hodí jedna báseň :grinning:
5. říj 2013 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucavka - tak ať dopadne všechno dobře..hodně štěstí
5. říj 2013 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen - aha tak to jo. No Langerová taky moc nesouhlasila s tím, že jsem byla na tý hematologii, prý si základní dělali sami, ale tam nic nenašli. Takže si myslím, že ani ten fraxiparín by mi před 1IVF nedala nebýt těhlech testů...ale je fakt že nevím jak veký to má vliv, ale jeden porod v 33tt a pak ten SP ...tak prý ten heparin dávají automaticky.
Teď to jen nechala a už nijak nekomentovala ...prednison by prý dala automaticky i IVF.

ale jinak ji mám "ráda" a jsem s ní spokojená, je furt dobře naložená a hlavně vše v klidu vysvětlí a uklidní.
5. říj 2013 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Já byla v trombocentru na Karláku na její doporučení, potvrdili mi leidena, co našli v Gennetu, ale říkali, že si myslí, že to nebude příčina neuspěchu...že kolikrát o tom lidi ani neví, ale že jasně, když se to prokáže, tak se dává preventivě fraxiparin.....Já jí mám taky ráda, je skvělá, zatím jsem na lepšího dr nenarazila, jen mám hrůzu, že když to ted nevyjde, tak už asi fakt budu chtít změnit CAR, ale absolutně netuším, kam bych se vrtla...
5. říj 2013 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holčiny, za měsíc a kousek nás čeká také 2. IVF, mám dotázek, byly jste na krvi znovu před IVF kvůli hormonům. Mě totiž na začátku roku zjistili o trošku zvýšené hodnoty na štítku a prolaktin, při dalších 2 odběrech to bylo OK. Štítku mám v pořádku. Ptám se, zda si to mám vyžádat nebo ne,abych ze sebe nedělala trubku. Napište mi do pošty kontakt na hematologii,můžu tam i bez vyslání centra? ale aby se nezlobili.
5. říj 2013 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen ja o mutaci věděla a dostala před ivf anopyrin... Sražlivost krve muže ovlivnit uchycení embrya... Takže ja jsem teda rada ze jsem to věděla....
5. říj 2013 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice kdy bude ET ještě nevíme. Máme domluvenou prodlouženou kultivaci, tak podle toho.
5. říj 2013 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa podle me musis mít doporučení, ale staci od obvodaka
5. říj 2013 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tygrisek09 jj takže nejpozději příští středu,jelsti dobře počítám:slight_smile: :sweat_smile: tak držím palečky at se miminka dobře vyvíjejí:slight_smile:))) Já bych nejradši jela na chatu kdyby Kuba nemusel do školy
5. říj 2013 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen - to mi je jasný, že po neúspěších se změna CARu ukazuje jako správně řešení ...ale o tom teď vubec nepřemýšlej ...endoška bývá hlavní důvod proč se neotěhotní...takže veř že teď už to bude dobrý.

Já jsem tentokrát nějak super naladěná, asi tím, že už vím co mě čeká či co nevim ..při prvním pokusu jsem byla nervozní a teď je to překvapivě nějak v pohodě. Možná za to můžou i ty 4 dny v lázních nevím...ale prostě mi je fajn.
5. říj 2013 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa - hele mě tam poslelali sice z Imunii...a doktorka se nejdřív trochu cukala ale výsledky bere v potaz.
Koukni na Polikliniku profesora řeháka ..je to na Smíchově.
5. říj 2013 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice my budeme celou dobu bivakovat u moji mamky, aby nám pomohla s malým. Přeci je to ještě drobek, chodí sam, ale přeci jen semtam chovat 14 kilo, to by po transferu nebylo ideální.
5. říj 2013 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb děkuji, kolem toho střediska chodím na autobusák, takže vím, kde to je. No uvidíme, jdeme do 2.IVF, první a KET se nevydařily, zkusíme to ještě bez tohoto a pak podle výsledku, budu bojovat za další vyšetření, základní imuno máme, ale chci to podrobnější a i tu hematologii
5. říj 2013 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa - tak uvidíš no ...nebo si krev můžeš nechat nabrat a případně se to může skloubit.
Myslím že jako samoplátce, takže asi bez doporučení to bylo do tisícovky, ale nepamatuji si to, ale myslím, že to tam na stránkách i mají.
5. říj 2013 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 Ahoj moc gratuluju, 4 kousky to je paráda :grinning: , Tak držím palce ať se pořádně větví!!!! :wink:
5. říj 2013 v 17:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Ahoj Janinko, to je krása!!!! Fakt to strašně uteklo, je skvělé, že je máš u sebe, tak je krásně hlaď, ať se už nepustí drobekčové :grinning: , moc ti to přeju moc :grinning:
5. říj 2013 v 17:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Držím palce, aby se to tentokrát podařilo dotáhnout do zdárného konce! Já se na stimulaci taky děsně těším, při prvním pokusu jsem si myslela, že to přeci musí vyjít každýmu, do druhýho už jsem šla s obrovským respektem a tušila jsem, že celej pokus, je prostě blbě a teď mám v sobě pokoru a doufám, že to vyjde. Langerové věřím a i tomu, že ted budeme dělat všechno jinak :wink:
5. říj 2013 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen - my jsme už druhý pokus udělaly úplně jinak tak snad to klapne.
Vždycky pro jistotu ještě hledá hodnoty AHM a toho Fněco ...aby se ještě jednou ujistila ...tak snad to bude dobrý.

a kdy čekáš MS ?
5. říj 2013 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Kolem 15.10 a to jdeme i na konzultaci....jsem zvědavá jestli mi AHM a F což si taky nepamatuju jak se jmenuje:slight_smile: bude dělat znovu...
5. říj 2013 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen - mě to znovu nedělala bere to z prvního odběru a ten už byl někdy loni v dubnu. Ono se to podle mě za rok nemůže moc změnit.

jen vždycky v tom listuje a hledá to.
5. říj 2013 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky taky Vás ke konci stimulky a při OPU a pak tak strašně bolí prsa?
5. říj 2013 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no mě začaly posledně když jsem si píchla ten ovitrill (pregnyl) ..když vyprchalo to HCG z něj tak to přestalo ...pokud nepřestane ...je to jedna z pozitivních zpráv ...si myslím :grinning:
5. říj 2013 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Jo :slight_smile: a pak uz neprestanou, až v 16. tt :slight_smile: :slight_smile:
5. říj 2013 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no mně to začalo právě už před koncem stimulky - možná jak říkáš s tím Pregnylem, ale spíš ještě dřív trochu a dneska je to teda fakt už nesnesitelná bolest, bez podprsenky se nehnu.....
@pidisek ta jestli je to tak tak to vydržím:slight_smile:))))))))))) jako fakt tě to bolelo-mě jako obolívala už minuleale tentokrát mě bolí jako čert!
5. říj 2013 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak ono koncem stimulky by měla být i ovulace ne? tak možná to je celý spojený ...tak ať nepřestanou :wink:
5. říj 2013 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice mě u malého nebolela vůbec. Ani při stimulaci ani po Etu.
5. říj 2013 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tygrisek09 hm asi je to taky na dávkách těch hormonů a tak no možná i na cyklu, tady je vidět jak jsme každá jiná..a normálně tě prsa před MS bolí?
5. říj 2013 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek