• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
@janice_opice bolely hrozně... Asi tim jak rostou....Vypadám jak se ctyrkama silikonama ted :slight_smile:
5. říj 2013 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek nno jooooo to ted jsi těhule tak to je jasný, mě bolej ale od konce stimulky..Čtyřky já mám normálně :((((( chjoooo: :grinning: :grinning: :grinning:
5. říj 2013 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Ahojky, už jsi po OPU, ty jo, to strašně rychle uteklo.. držím palce. Zábava byla vtipná:slight_smile:))) :grinning:
5. říj 2013 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no ja mela hezky větší dvojky - tak si zvykám :slight_smile: :wink: ale pry je to hezký :slight_smile:
Tak to budes mít šestky :grinning:
5. říj 2013 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 Tak to je dobře:slight_smile:
5. říj 2013 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 Díky, no jsem teď bez léků, tak to je pohoda, jestli přijdou, což uvidíme.. tak to bude zase mazec. No a co Ty Pavlí, jak se cítíš, co je nového?
5. říj 2013 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek smarja to snad ne pac mam pevny a pekny 3-4 tak bych 6 fakt nerada :grinning:
5. říj 2013 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coralin dokonce uz I po ET! :slight_smile:))))
5. říj 2013 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Každá jsme jiná. Někoho bolí prsa po Utrogestanu, někoho po Ovitrellu (přeci jen to je tĕhotenský hormon). Mně bývá po Utrogestanu fakt blbě, musím si lehnout, motám se. Fakt jako opilá.
5. říj 2013 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 No Ty jsi miláček, napsala jsi to jako Andrsen :grinning: :grinning: :grinning: Vůbec nevím, co se tu teď děje...Nestíhám,nesvačím, protože to nestačím :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Až budu mít PO, chci od všech vědět, co se děje :wink:
5. říj 2013 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Kočičko...nestíhám číst...jak jsi na tom? Jsi po ET nebo až v pondělí??? Moc na Tebe myslím :slight_smile:
5. říj 2013 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tygrisek09 presne ja mam misto utrogestanu agolutin a jsem rada.sice yo je injekce ale nic ze me netece a picha se jednou denne.
5. říj 2013 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monyna83 ajoooooj jj dneska mi dali dva bojovnicky :slight_smile:
5. říj 2013 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 tobě zas jdou moc hezky rýmovačky úplný Wolker :grinning: Tak ať je to inventurní období za Tebou a můžeš sledovat jak tu narůstají dvojčata rychlostí blesku :grinning:
5. říj 2013 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin ahoj holka, jak se máme, jak bylo na té tancovačce :wink: píšeš, že bez léků je dobře, už se ti zpravilo i to za tím krkem? Je to mazec, jaké jsou ty léky náročné :angry:
já se mám dobře, měli jsme teď období karambolů a rýmu jak trám, ale už se začínáme zase dostávat do kolejí, máme jet ke známým na Šumperecko do kůta a zároveň i si vyhodit kotky na víkend, bydlí tam u lesa a mám hrozně ráda takový ten pohled ráno z okna, jak se díváš na to jak se paří z těch lesů taková ta mlha, to je takový ten pokoj duše, že je to pomalu až hmotné, ale protože je teď práce ve vinohradě, tak kdo ví kdy se tam dostaneme ....
5. říj 2013 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, děvčata, jak se dnes po ránu daří?
6. říj 2013 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 - ahoj, kdy budeš vědět další info až zítra nebo volají u vás i dneska?
6. říj 2013 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tygrisek09 ahooooj tak jakk???
6. říj 2013 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau holky, jsem na ranu z milosti. ani jsem vam nepsala, ze me od stredy zacla bolet dasen, doufala jsem, ze to s ibacem nak prejde. a prd. a abych toho nemela malo, tak v patek odpoledne uplne z niceho me zaclo bolet pravy ucho - druha strana ty bolavy dasne, takze to asi neni od toho. no a to jsem nako vydrzela a v sobotu jsme sli slavit mamy 70.narozeniny a na ibacich jsem to prezila. a pak jsme jeli rovnou do nemocnice na ORL pohotovost a mam zanet zvukovodu. narvali mi do ucha gazu s antb. a v pondeli mam jit na ORL.
takze to shrnu: porad beru antb na ty chlamydie, bricho me ale porad poboliva. ted si delam vyplachy kvuli ty dasni, moc teda nezabiraj. a este mam v uchu lokalni antb a asi si umite predstavit jak mi je, kdyz me boli ucho a z druhy strany dasen. bez ibace ani ranu a dneska jsem snad dohromady hodinu vzhuru, protoze porad spim, jak jsem vyrizena.
asi bych si mela zalozit novy tema pro chcipaky.
6. říj 2013 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 ahoj sasy, tomu se už nedá říct jinak než pytel sraček, omlouvám se, ale to líp nazvat nejde :angry: kdes k tomu prosím tě mohla přijít!!! Buď je tam nějaký zánět co ti koluje po těle, nebo série vyjebávek.....v každém případě holka chce to hodně sil, ono se to brzo přeléčí, ale lituji tě že musíš snášet tu bolest, to je na tom to nejhorší, takže ti přeji ať to radši co nejvíc zaspíš.....snad je to to poslední co muselo být... padnout na samé dno aby už mohlo být jen líp a líp :wink:
6. říj 2013 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 - holka to snad není možný :( ..jen trochu nechápu, že předoperační dopadlo dobře, i závět ucha přeci musí někde vyplavat ne? Musíš mít zvýšení nějaký hodnoty a ty by měly na zánět ukázat.

Nechápu to, ale to asi ani Ty, takže spinkej - odpočívej ... a jeden den ráno se vzbudíš a bude krásně a vše v pořádku, teď si vybíráš ty špatný dny, aby pak mohlo být už jen a jen dobře.

Tak se drž ...
6. říj 2013 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice
@kamisb ahoj, tak u nás se volá i v neděli. Stále se dobře vyvíjejí všechna čtyři embryjka. Další zprávy budou zítra ráno :slight_smile:
6. říj 2013 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tygrisek09 ---tak super :slight_smile: jen tak dál
6. říj 2013 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda ten fraxiparín je fakt tupej :( sice mě to nebolí, ale teď jsem musela teda fakt zatlačit, abych tu kůži propíchla :(
6. říj 2013 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ahojky teprve dneska jsem se dostala k PC.. Krasne zpravicky hned tu ctu.. :slight_smile: tak ted uz se zakousnou do maminky a uz se nepusti... :slight_smile: krasne moooc... jinak k tem bolestem prsu ,me boli jeste ted..mam je hodne citlive na dotyk... i bradavky..
6. říj 2013 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 super to je pekne.. :slight_smile: jen tak dal.. Muzus se zeptat kam chodis??
6. říj 2013 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb vid? já včera teda zaedovala,ale musela jsem taky tlačit:((( to nevim proč to takhle blbě dělaj ...
6. říj 2013 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tygrisek09 tak super, držím zítra palce, já si taky mám volat, jeslti nám ti dva drbečci zůstali nna zamražení....
6. říj 2013 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 díííkk...no já si musela vzít podprdu i na spaní je to děs
6. říj 2013 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - já neleduji, fakt to naštěstí nebolí.
A ty jehly taky nechápu, přitom v každým balení je alespoň jedna co je krásně ostrá, tak proč to nejde u všech :(
6. říj 2013 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek