IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
petulak1988
6. říj 2013
@janice_opice jj to jsem take zazila,to uz nastesti tak nemam ale pekne boli.. tak ja nemam velke prsa tak to jde ale uz by to mohlo prestat a taky uz by mi mohla dorazit mrcha
mufinka26
6. říj 2013
@tygrisek09 to je super, jsou to bojovníčci 🙂
janice_opiceautor
6. říj 2013
@kamisb ono to neboí ale zůstávájí mi po tom modřinky když to při tom edování ne a navíc já ám fakt hroší kůži, to mi říkaj i sestřičky a jde hůř propíchnout i tak🙂))
mufinka26
6. říj 2013
Holky, už jenom tři dny a začnu zobat proveru, já se nějak nemůžu dočkat, nejradši bych začla už zítra 😃
kamisb
6. říj 2013
@janice_opice .- tak já už mám 3tí a zatím bez modřinek ...uvidíme jak to dlouho vydrží ..posledně se mi sem tam udělaly taky 😉 ...tak se drž a pohlaď prďlky ...ať se jim hezky spinká 😃
janice_opiceautor
6. říj 2013
@kamisb jasný a ty se drž holka kdy jdeš k doktorovi?
janice_opiceautor
6. říj 2013
@mufinka26 to je hrozný co jak člověku připadá jeden den jako dva minimálně když se chystá na snaženíčko:-))
mufinka26
6. říj 2013
@janice_opice no to jo, zvlášt, když jí musím brát sedm dní a pak čekat až dorazí mrcha... 😃 to je čekáního... 😃
kamisb
6. říj 2013
@janice_opice - kontrola až ve středu ..další pátek nebo sobota a pak někdy OPU pondělí až středu.
určitě se to zase celý potáhne 😞
petulak1988
6. říj 2013
@kamisb drzim pesticky.. je super ze te kontroluji tak casto 😉
kamisb
6. říj 2013
@petulak1988 - děkuji u nás jsou vždy dva ULZ než se stanoví OPU.
petulak1988
6. říj 2013
@kamisb tak by to asi melo byt .... no mela jsem asi zavrene oci.. ja doufam,ze se tu ted zacne krasne tehulkovat... 😉 je vas tu ted na to hodne... tak vsem moooc drzim pesticky
pidisek
6. říj 2013
@janice_opice jak ti je????
coralin
6. říj 2013
@martas14 Ahoj Marti, tak já přijedu na brigádu 😃 na vinohrad:-)))))) u známých si to náramně užijete, máme chatu v údolí, kde přesně zbožňuju ty rána, kdy se probudím a jdu se podívat z okna, k lesu, na potok, louku, zvířátka a kochám se. S tím krkem to bude asi na dýl, v lázních sice masírovali a masírovali, ale taky mi říkali, že pokud se o to nebudu starat i doma tak to zaroste do kostí a už s tím nic neudělám. Nakonec bylo dobře, že jsem tam jela a s někým jsem to konzultovala, protože jinak bych s tím nic nedělala ( a tady to nikoho nezajímá, že máš nějaké dopady vedlejších účinků z léčby ) takhle pravidelně a pak bych se divila. 14.10. jdu k doktorce tak jsem zvědavá na výsledky testů, ale bojím se, že budou ty hodnoty vysoko, tak mi to šrotuje v hlavě, co dál a jestli jít do další léčby a 30.10 jedeme do Brna na konzultaci, tak jsem zvědavá co nám řeknou tam. Na jednu stranu do toho chci ještě jít a na druhou stranu se mi nechce, protože je mi teď dobře bez těch léků. Je to těžký. U známejch si to náramně užijte, přijdeš na jiný myšlenky a zrelaxujete se jiným způsobem, než na vinohradě🙂))) (vtip ten relax na vinohradě) a už víš něco bližšího jak to budeš mít dál?????
coralin
6. říj 2013
@janice_opice no tak super, držím pěsti, Jani, ať se tentokrát krásně zabydlí v novém pelíšku 🙂
coralin
6. říj 2013
Holky, víte některá jak se ruší diskuse?
pinkywinkie
6. říj 2013
Ahooooj ženy, den nepíšu a ted se prokousavam zprávama 🙂
pinkywinkie
6. říj 2013
@janice_opice jak se citis? Zakusujou se? 🙂
janice_opiceautor
6. říj 2013
@pidisek @pinkywinkie
ahoj holky citim se dobre jeste se asi nezakousavaj je moc brzo.zakousavani vidim tak na utery zacatek. 🙂
jaka17
6. říj 2013
Zdravím všechny...
Coralin, kamish, martas, pavlinka monyna...a těhulky pidisek a lučavka i další..holky vás je 😃 😃i nové příchozí..
@sasanka holka, moc na tebe myslím, to je hrůza, jak tě to tělo zkouší...přeju brzké uzdravení
@janice_opice ahooooj, tak stále více tisknu palce....ani nevíš, jak bych ti to holka přála i sama kvůli sobě...dodalo by mi to víru v další pokus... 😃 😃 bdu to te´d už víc sledovat, až budou ty //...což ty prsiska napovídaj...
janice_opiceautor
6. říj 2013
@jaka17 ahoooj holčičko tak jak se ti daří?????? Hele já tak počítá, že zahnizdování bude úterý a středa doufáááámm, ty prsa ty mě bolí už od konce stimulky,ale tragicky tak to nebude mít nic společnýho s otěhotněním...zatímmm
Jak se mmáš ty a jak se chystáš??🙂) jsi zlato, že jsi se staavila!
pinkywinkie
6. říj 2013
@janice_opice uz aby to bylo 🙂 ja mám zitra opu 🙂 těším se moc
pinkywinkie
6. říj 2013
@janice_opice začínám byt z opu nervózní 😞
pinkywinkie
6. říj 2013
Kolik si holky pichate toho heparinu?
kamisb
7. říj 2013
@pinkywinkie - já mám fraxiparín 0,3 ..a jednu denně