• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

23. ledna 2017 
@janice_opice jj to jsem take zazila,to uz nastesti tak nemam ale pekne boli.. tak ja nemam velke prsa tak to jde ale uz by to mohlo prestat a taky uz by mi mohla dorazit mrcha
6. říj 2013 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 to je super, jsou to bojovníčci :slight_smile:
6. říj 2013 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ono to neboí ale zůstávájí mi po tom modřinky když to při tom edování ne a navíc já ám fakt hroší kůži, to mi říkaj i sestřičky a jde hůř propíchnout i tak:slight_smile:))
6. říj 2013 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, už jenom tři dny a začnu zobat proveru, já se nějak nemůžu dočkat, nejradši bych začla už zítra :grinning:
6. říj 2013 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice .- tak já už mám 3tí a zatím bez modřinek ...uvidíme jak to dlouho vydrží ..posledně se mi sem tam udělaly taky ;) ...tak se drž a pohlaď prďlky ...ať se jim hezky spinká :grinning:
6. říj 2013 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jasný a ty se drž holka kdy jdeš k doktorovi?
6. říj 2013 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mufinka26 to je hrozný co jak člověku připadá jeden den jako dva minimálně když se chystá na snaženíčko:slight_smile:)
6. říj 2013 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no to jo, zvlášt, když jí musím brát sedm dní a pak čekat až dorazí mrcha... :grinning: to je čekáního... :grinning:
6. říj 2013 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - kontrola až ve středu ..další pátek nebo sobota a pak někdy OPU pondělí až středu.
určitě se to zase celý potáhne :(
6. říj 2013 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb drzim pesticky.. je super ze te kontroluji tak casto :wink:
6. říj 2013 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 - děkuji u nás jsou vždy dva ULZ než se stanoví OPU.
6. říj 2013 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb tak by to asi melo byt .... no mela jsem asi zavrene oci.. ja doufam,ze se tu ted zacne krasne tehulkovat... :wink: je vas tu ted na to hodne... tak vsem moooc drzim pesticky
6. říj 2013 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jak ti je????
6. říj 2013 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 Ahoj Marti, tak já přijedu na brigádu :grinning: na vinohrad:slight_smile:))))) u známých si to náramně užijete, máme chatu v údolí, kde přesně zbožňuju ty rána, kdy se probudím a jdu se podívat z okna, k lesu, na potok, louku, zvířátka a kochám se. S tím krkem to bude asi na dýl, v lázních sice masírovali a masírovali, ale taky mi říkali, že pokud se o to nebudu starat i doma tak to zaroste do kostí a už s tím nic neudělám. Nakonec bylo dobře, že jsem tam jela a s někým jsem to konzultovala, protože jinak bych s tím nic nedělala ( a tady to nikoho nezajímá, že máš nějaké dopady vedlejších účinků z léčby ) takhle pravidelně a pak bych se divila. 14.10. jdu k doktorce tak jsem zvědavá na výsledky testů, ale bojím se, že budou ty hodnoty vysoko, tak mi to šrotuje v hlavě, co dál a jestli jít do další léčby a 30.10 jedeme do Brna na konzultaci, tak jsem zvědavá co nám řeknou tam. Na jednu stranu do toho chci ještě jít a na druhou stranu se mi nechce, protože je mi teď dobře bez těch léků. Je to těžký. U známejch si to náramně užijte, přijdeš na jiný myšlenky a zrelaxujete se jiným způsobem, než na vinohradě:slight_smile:))) (vtip ten relax na vinohradě) a už víš něco bližšího jak to budeš mít dál?????
6. říj 2013 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no tak super, držím pěsti, Jani, ať se tentokrát krásně zabydlí v novém pelíšku :slight_smile:
6. říj 2013 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, víte některá jak se ruší diskuse?
6. říj 2013 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooj ženy, den nepíšu a ted se prokousavam zprávama :slight_smile:
6. říj 2013 ve 21:27  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jak se citis? Zakusujou se? :slight_smile:
6. říj 2013 ve 21:28  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek @pinkywinkie
ahoj holky citim se dobre jeste se asi nezakousavaj je moc brzo.zakousavani vidim tak na utery zacatek. :slight_smile:
6. říj 2013 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Zdravím všechny...
Coralin, kamish, martas, pavlinka monyna...a těhulky pidisek a lučavka i další..holky vás je :grinning: :grinning:i nové příchozí..
@sasanka holka, moc na tebe myslím, to je hrůza, jak tě to tělo zkouší...přeju brzké uzdravení
@janice_opice ahooooj, tak stále více tisknu palce....ani nevíš, jak bych ti to holka přála i sama kvůli sobě...dodalo by mi to víru v další pokus... :grinning: :grinning: bdu to te´d už víc sledovat, až budou ty //...což ty prsiska napovídaj...
6. říj 2013 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@jaka17 ahoooj holčičko tak jak se ti daří?????? Hele já tak počítá, že zahnizdování bude úterý a středa doufáááámm, ty prsa ty mě bolí už od konce stimulky,ale tragicky tak to nebude mít nic společnýho s otěhotněním...zatímmm
Jak se mmáš ty a jak se chystáš??:slight_smile:) jsi zlato, že jsi se staavila!
6. říj 2013 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice uz aby to bylo :slight_smile: ja mám zitra opu :slight_smile: těším se moc
6. říj 2013 ve 22:55  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice začínám byt z opu nervózní :(
6. říj 2013 ve 22:59  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kolik si holky pichate toho heparinu?
6. říj 2013 ve 23:10  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie - já mám fraxiparín 0,3 ..a jednu denně
7. říj 2013 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb díky, ja budu pichat ode dneska ;)
7. říj 2013 v 07:44  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie - já už mám tři za sebou :slight_smile:
7. říj 2013 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pinkywinkie drzim pesti dej hned vedet.ja picham fraxiparin a 1x vecer
7. říj 2013 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taáak, děvčata, dnes je den D.
7. říj 2013 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 budes volat??
7. říj 2013 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek