• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. prosince 2016 
@pinkywinkie drzim pesticky... moc moc moc... ja uz se tam tesim na konzultaci :slight_smile:
7. říj 2013 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 už jsem volala, v poledne si jedeme pro bobísky bojovníčky. Jedno se včera zastavilo a na jedno se bude čekat do zítra a eventuelně se zamrazí.
7. říj 2013 v 10:02  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@tygrisek09 super ,takze zavedete dva :slight_smile: to je krasne,tak mooooc drzim pesticky... :slight_smile:
7. říj 2013 v 10:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 Jj, přesto že máme malého. Tři děti se zvládnou taky, pokud by byla dvojčata. Těším se, u malého jsme měli transfer 7.9. před 2 lety. A teď je to o měsíc, ale stále 7.
7. říj 2013 v 10:12  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Holky tak mrazacci nebudou,nedali to
7. říj 2013 v 10:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@tygrisek09 tak to je super.. my uz jsme minule se smali ,ze klidne trojcata,hlavne pry uz abych neco vozil rikal pritel... :slight_smile: moc si miminko preje... chtel tim jen rict jak moc uz si preje prcinka... tak drzim moooc pesticky..budu na tebe myslet.. :slight_smile:
7. říj 2013 v 10:15  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@tygrisek09 tak super -to je treti den vid?
7. říj 2013 v 10:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@tygrisek09 je to mame fakt podobne ja mela pred 13 lety eET 5.10 a ted taky :slight_smile:
7. říj 2013 v 10:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice ahojky.. musi vam to holky vyjit to je jasne.. :slight_smile: jak ti je??odpocivas?
7. říj 2013 v 10:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 děkuju moc, vím, jaké to je, když se okolo tĕhotní a my se dozvídáme, že přirozeně to nepůjde v žádném případě. A my tak moc chtěli. Je to těžké, ale aspoň že existuje řešení.
7. říj 2013 v 10:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@tygrisek09 jj je to tezke.. me uz ani nevadi ze to nejde prirozene ale bojim se aby to slo aspon IVF.. :frowning2: tobe to ted vyjde.. uz jen ten datum :slight_smile: tak at se u maminky pekne zakousnou.. ty jsi take z Prahy??
7. říj 2013 v 10:21  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahoj holky zdravím vás po víkendu,
já jedu na KET v sobotu. Máme jednoho nevyšetřenýho bojovníčka ještě z 3 IVF,tak to risknem :slight_smile:

@janice_opice jani gratuluju k prckům v bříšku a držím vám moc palce. Sněhuláčky potřebovat nebudeš :wink:
@tygrisek09 držím palečky na transfer
7. říj 2013 v 10:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice Jj, třetí. A první den prodloužené kultivace. Nám říkala embryoložka, že předělový je třetí den. Buď se dělí nebo zastaví.
7. říj 2013 v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@sasanka033 ježiši holka co to zase máš? Je mi tě opravdu moc líto. Tak ať je brzo líp. Drž se.
7. říj 2013 v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@danaho ahojky tyyy jo to uz je za par dni.. :slight_smile: holky tady se bude tehotnet jedna basen :slight_smile:
7. říj 2013 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 Bydlela jsem dlouho v Praze. Teď bydlím 20 minut od Černého Mostu, ale v Praze jsem hodně často. Manželtu pracuje.
7. říj 2013 v 10:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@tygrisek09 - tak ať se jim u maminky líbí :slight_smile:
7. říj 2013 v 10:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 jojo dneska jsem byla na UTZ a všechno je o.k. Tak mě objednali na sobotu. Ale po vyšetření PGD jsme měli vždycky všechna embryjka špatný a tohle nešlo vyšetřit,takže je to hodně risk. Ale třeba to bude konečně ten pravý :slight_smile: bojovníček
7. říj 2013 v 10:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@tygrisek09 - my to na čerňák taky máme 20 minut :slight_smile: ...kterým směrem? my na na nymburk
7. říj 2013 v 10:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@danaho jee tak to moc drzim pesti.. treba mas opravdu pravdu a je to ten pravy :slight_smile: tak vam to holky moooc preji.. no ja se dala zase na kazdodenni cviceni.. uz jsem se dostala stimulaci zase na 60kg a to uz nechci.. pro me byl optimum tak 57-58 .. :slight_smile: uvidime jestli cvico pomuze
7. říj 2013 v 10:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 - tak to přeji hodně štěstí při cvičení. Mě teda pomohlo jen přestat jíst čokoládu ...u poslední stimulky a pak po neúspěchu jsem se jí nějak ládovala ve velkým a taky jsem se na 60kg dostala ...teď jsem atím na svých 57 :slight_smile: ale vubec bych se nezlobila kdybych začala důvodně přibírat.
7. říj 2013 v 10:39  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@petulak1988 ahoj no ted jsem trosku posmutnela z tech mrazacku a akorat jsme na ceste na chatu na otocku zazimovat a zkusit houby
7. říj 2013 v 10:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 to je super,že cvičíš. tak yjsme před IVF cvičila doma Mojžíšovou. Loni jsem měla 60kg a te´d po 2 IVF zase 67 kg. Jak tohle schodím to nevím.Leze to nahoru samo od sebe :angry:
7. říj 2013 v 10:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice pockej ja jsem asi spatne docitala proc jsi posmutnela??nebylo do mrazacku???
7. říj 2013 v 10:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb cokoladu uz nejim.. vlstne ani susenky bonbony nic z tohohle.. ale stejne jsem se dostla na 60 tak ted uz jim naposledy nejdele v 8 a vecer cvicim.. snad to pomuze.. :slight_smile:
7. říj 2013 v 10:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@danaho jj ja cvicim jen sikme sedy lehy a normalni dohromady 100 ,drepy,vleze zvedani nohou ,take na bricho,vydrz prkno a pak jeste rotoped
7. říj 2013 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb tak duvodne pribirat bych take moc chtela ale zatim je to jen bezduvodne
7. říj 2013 v 10:45  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@tygrisek09 presne s tim tretim dnem mi yo taky rikali Den Opu je den 0 a pak se to pocita :slight_smile:))a pry kolikrat je ten treti den uplne nejlepsi.drziiiiim palce tak to budeme testit fakt spolu.u me by xitra a pozitri mrlo dojit k uhnizdovani tak doufam ze dojde
7. říj 2013 v 10:47  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@danaho tfiuuuuuj tfuuuuujjjjj drxim pestii moooc!!! Musi to vyjit!!!!
7. říj 2013 v 10:47  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@petulak1988 no pred chvili jsem volala a nevybojovali to na kulichy.
7. říj 2013 v 10:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek