• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

21. května 2017 
@janice_opice neboooj ty je potrebovat nebudes.. :slight_smile: bojovnicky mas u sebe a oni to vybojuji :slight_smile: juu na houby bych sla take :slight_smile: no ja dnes musim do skoly
7. říj 2013 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Janičko o to víc dávám šance těm tvým bojovníčkům.... A kdyžtak ja mam zamrazeno tak ti dám....kez by to bylo tak jednoduché vid..... Ale ty uz nic takového potřebovat nebudeš!!!!!!!!! Drz se, hlad brisko moc na tebe myslím.....
7. říj 2013 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - to mě moc mrzí, že nebyly na zamražení, ale my tu všichni moc a moc držíme palečky aby nebyly ani potřeba a těm dvoum aby se u Tebe moc a moc líbílo. :wink:
7. říj 2013 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulak1988 tak me pomáhala jediné dělená strava - je to pecka - hubnes, mas víc energie a nehladovíš - me šly tak 1-2 kg během 14 dni dolů a navíc z těch nejméně hezkých míst :slight_smile:
7. říj 2013 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tygrisek09 to bys mohla mit treba taky osmibunky vid?to je supr d3j hned vedet:slight_smile:
7. říj 2013 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pidisek to ani nevim co je.. ja nabrala jen stimulaci jinak tech 57 je u me akorat jinak bych byla vyhubla podle roodiny a pritele.. ale ted se mi to usadili na bokach zadku stehnech a brichu.. tak hlavne hodne si myslim ze to spis potrebuji hodne zpevnit a vice pohybu jsem uz dlouho na neschopence... a tak se hybu mene nez predtim.. a to chci zmenit
7. říj 2013 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 @kamisb @pidisek holky dik snad mate pravdu s ohledem na to,ze je to posledni pokus....strasne se bojim ...
7. říj 2013 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice nebooooj oni to zvladnou :slight_smile:
7. říj 2013 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Jj, jsou to osmibuňky.
7. říj 2013 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak jsem po :slight_smile: čekám na pokojicku :slight_smile:
7. říj 2013 v 11:04  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie a jak ti je???
7. říj 2013 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pinkywinkie tak coooo a jak je?pozdravuj tam
7. říj 2013 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulak1988 je mi fajne ;) lezim a je to tady hezke moc. Na sále jsem byla asi pul hodiny, tak uvidíme, kolik vajíček mame :slight_smile: sestřičky jsou úžasný, běhají tady a zjišťuji zda je vse ok :slight_smile:
7. říj 2013 v 11:09  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie a to jsi na pokojiku sama?? :slight_smile: to je dobre ze ti je fajn.. v kolik muzes jit domu??
7. říj 2013 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak jo..... Pane doktore Budko, pozdravuje vás Janice opice ;D
7. říj 2013 v 11:10  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 manzilek musel odjet do práce (mají účetní závěrku), tak pro me přijede ve 12 tchyně :slight_smile:
7. říj 2013 v 11:11  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie takze ve 12 to je fajn.. pritel by tam se mnoou take nemohl byt.. veze me tam vzdy v pracovni dobe.. ale moc by se mu libilo byt u trasferu
7. říj 2013 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 jasny, na transfer taky půjdeme oba :slight_smile:
7. říj 2013 v 11:16  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pinkywinkie :'DDDD no sestricky ze pozdravuje j.Brožova tak dej vedet jskou mas urodu.drzim tlapky.
7. říj 2013 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie to je super ze se ti tam libi.. zacinam se tesit vice a vice
7. říj 2013 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie jsem zvedava kolik si mela vajich... ja u apolinare byla na salku jen 15min vzdy.. tak se tesim na zpravicky
7. říj 2013 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 @pinkywinkie hele po Et vas vzdycky nechaji spolu jeste na sale a muj muz tam zkoumal co se dalo -teda v mezich slusnosti ze,ale jak malej kluk :slight_smile:
7. říj 2013 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulak1988 jenom nejíš dohromady bílkoviny a sacharidy - prostě si das maso se zeleninou nebo brambory se zeleninou :slight_smile: řízek / přírodní!!/ na oběd a brambory po dvou hodinách :slight_smile: tělo lip tráví a o tom to je :slight_smile: :slight_smile:
7. říj 2013 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jak to myslis zkoumal ?? :grinning: a v mezich slusnosti :grinning:
7. říj 2013 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek aha tak na to bych asi nemela.. no zkusim to zatim cvicenim.. :slight_smile: myslim si ze u me je to hlavne o pohybu
7. říj 2013 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice až přijdou, vyridim jim to :slight_smile:
@petulak1988 dam hned vědet, a jsem překvapena jak jsou tady profesionální :slight_smile: uz se těším au mi řeknou úrodu :slight_smile:
7. říj 2013 v 11:21  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 no jen ze ho zajimslo vsechno na tom sale:slight_smile:
7. říj 2013 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jj tak to jo.. jak dlouho tam lezis sama po transferu??
7. říj 2013 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice haha a pak te pustili domu? Nebo jsi ležela v pokojicku?
7. říj 2013 v 11:26  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie tak to je moc fajn,ze se tam citis dobre :slight_smile: tak dej hned vedet :slight_smile:
7. říj 2013 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek