• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

23. ledna 2017 
autor
@petulak1988 @pinkywinkie no po Et jsme byli s manzou na sale asi 30-45 minut a pak me pustili
7. říj 2013 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ahoj,jdu se kouknout jak to u vás pokračuje?co nového??
7. říj 2013 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Ahoj Janinko, moc na tebe myslím holka :wink: , je mi líto, že není do mrazáčku, ale máš dva bojovníky u sebe a to je hlavní, tak na sebe dávej pozor a užívej si to zakusování zlato :grinning: . Je to mazec, úplně s tebou cítím tu radost a ten strach :fearful: Ale uvidíš, dobře to dopadne!!!!!!
7. říj 2013 v 11:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 Krásný, moc držím palce ať se zakousnou a pustí až za 9 měsíců :grinning:
7. říj 2013 v 11:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Ahoj, tak už se ti to přiblížilo co :wink: , za chvíli budeš mít bojovníčka u sebe. Možná, že je dobře, že nešel vyšetřit :wink: , on to ukáže na ostro!!!!! Jak se zakousen! Moc ti to přeju moc :grinning:
7. říj 2013 v 11:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 drzímeeeeee paleckyyyyyyy !!!! Všech 12!!!!!! :slight_smile:
7. říj 2013 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 Ahojík, to jsem ráda, že jsi přišla :grinning: , a jak ty? Kdy začneš? Teď to tady vypadá velmi nadějně, holky to mají krásně naplánovaný po sobě, takže to budou ty // padat o sto šest :grinning: , jak říkáš, člověka to nakopne, že to prostě vyjde co?
7. říj 2013 v 11:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ratatooy ahooojjj no v sobotu jsrm si byla pro dva osmibunkove bojovniky.....tak uvidime a co ty jsk se pripravujes na pirudek k Vanocum?kdy mas termin?
7. říj 2013 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 ahoj Pavliii dekuju moc...fakt je to mazec hlavne kdyz vim,ze zadne priste uz nebude tsk o yo vic si preju aby to konecne vyslo!!!!taky na tebe myslim jsk valcis.ted jsem si na chate prihrnula ruze aby jim nebyla zima,skakneme prochazkou na houby a pak zpatky domu.zitra a pizitri by se meli zahnizdovat tak snad jooooo...
7. říj 2013 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@tygrisek09 tak picitam,ze uz je mas u sebe tak at se jim u tebe mooooccc libi!
7. říj 2013 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak zralych bylo 7 a nejaky nezraly :slight_smile:
7. říj 2013 ve 12:46  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
Kočičky moje, právě jsem se vrátila z noční...Respektive 24 hodinovky, huráááá, máme to za sebou, tak zase až v neděli na pomoc do Práglu :slight_smile: Ale to už jen 12tka, pohoda...
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Konečně na Vás budu mít čas...Určitě nezvádnu dočíst, ale já se budu pídit, co, kdo a jak :grinning: :grinning: :grinning:

Dobrou zlatíčka, jdu chrnět :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: hálelujá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. říj 2013 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice je tak to je super tak držím palce at t kooonečně vyjde,termín máme 16.12 a už se modlím aby to bylo,pač už me fakt všechno bolí
7. říj 2013 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak už jsme doma. Konečně. A mám obavu, že se hned vše pokazilo. Malý začal padat přes područku křesla po zádech dolů a já ho chytila těsně nad zemí za ruku a začala ho zvedat nahoru, aby se neuhodil :frowning2: Malý má skoro 14 kilo. Takže žádný klidový režim. Tak se bojím, abych to hned v začátku nepo...
7. říj 2013 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice škoda mrazáčků, ale ty už nebudou třeba... :grinning: :grinning:já se chystám začít po Ms, asi okolo 16.10. má dorazit, tak to vidím na transfer okolo 26-27 října...
@tygrisek09 držím palec
7. říj 2013 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 Ahoj, novomanželko, svatba super, jinak vyhlížím ty // jako každá tady...
7. říj 2013 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 nepřeháněj to, je potřeba těhu bacil... :grinning: :grinning:
7. říj 2013 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tygrisek09 neboj to bude v pohode podle me by to bylo horsi kdyby byli zskousli ale takhle si tam jeste plavou nemej strach.
7. říj 2013 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 neboj to je brzo, to by jim mohlo uškodit až po zakusování :slight_smile: přesně jak říká Janička :grinning:
7. říj 2013 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@pidisek právě že nejsou zakousnutí, ale jsou přilepení. Použili jsme Embryoglue.
7. říj 2013 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky koukejte to byla dneska procházka krásná, ale jsem teda utahaná jako kotě!!! :wink:
7. říj 2013 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
a ještě:slight_smile:
7. říj 2013 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@jaka17 zlato tak to na tebe budu moc myslet, já má testit 19.10.2013 tak to ty budeš v začátcích moooc ti budu držet pěsti"!!!
7. říj 2013 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tygrisek09 kdepak to ještě nejsou.....ani s embryoglue- embryoglue jim jen usnadnuje tou viskozitou zakousávání, ale jako, že by ti je rovnou přilepili to ne:slight_smile:
7. říj 2013 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@tygrisek09 páč obsahuje hyaluronan a rekombinantní lidský albumin a tím to těm embryjkům prý má usnadnit,ale zatím to není prokázané vědecky...ale já ho minule měla taky:slight_smile:.
7. říj 2013 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 nebooojjjjj - ja třetí a čtvrtý den o ET šla velkou tůru a dokonce i bežela...a druhý den zvedala těžký kufr.....
7. říj 2013 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pidisek já dneska měla horolezení taky po svazích v lese:slight_smile:))) ale bylo to super......u mě je zítra 6tý DPO tak by se měli začít zakousávat tak moooc doufám, říkají 6-7 den po opl.Snad se zahryznou jak ti tvoji bobíšci:slight_smile:
7. říj 2013 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no to určitě udělají - kdyz mají tady takový vzor !!!! :slight_smile: :wink: :slight_smile:
7. říj 2013 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tygrisek09 neboj, určitě si nic nepo... :wink: broučkové se budou teprve zakousávat :wink:
7. říj 2013 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice nádherný fotečky, hnedka bych vyrazila do lesa na houby :slight_smile:
7. říj 2013 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek