• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. března 2017 
autor
@mufinka26 A co ti brání??:slight_smile:
7. říj 2013 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já bych zabloudila, byly sme z mužem a stačilo, že sem se jen otočila a už sem nevěděla kd jsem :grinning: :grinning: Jarda si ze mě dělá srandu, že mi dá na zadek navigaci, aby mě pak aspoň našel :grinning: Byly sme před čtrnácti dny, jezdíme na chatu do jižních čech :slight_smile:
7. říj 2013 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@mufinka26 hele tak to já poradím naší sousedce ta taky je totál dezorientovaná - navigaci na zadek doberj nápad, chválim manžela anebo to pípátko jak bylo dřív na klíče co reaguje na zapískání:slight_smile:)))
7. říj 2013 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice :grinning: a co, jak se cítíš?? :wink:
7. říj 2013 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mufinka26 právě, že se cítím absolutně v pohodě jen ta prsa mě bolej, ale to už od konce stimulky jak čert, jinak nic..tak snad právě zítra a pozítří by s měla zahryzávat....tak snad dofám:( jinak je navždy konec:(
7. říj 2013 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice žádný smutnění, broučkové se zahryznou a pustí se tě až za devět měsíců :wink:
7. říj 2013 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčátka, boli me po opu břicho jako čert ;), ale je mi fajn. Zitra mi budou volat, tak budu nervózní :slight_smile:
7. říj 2013 ve 21:03  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice taky te sestřičky pozdravuji :slight_smile:
7. říj 2013 ve 21:08  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pinkywinkie neboooooj to bude dobry tal dej hned vedet
7. říj 2013 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice dam :slight_smile: hned nápisu ;)
7. říj 2013 ve 22:07  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobre rano devcatka!tak dneska me boli prsa o trochu mene,ale furt boli a tlaci me bricho jako na mrchu,ale ta by mela prijit az kolem 16. Tak nevim.....dneska v 9.15 picham decapeptyl na podporu ale uz ted mam teda hruzu pac to fakt boli jak na mrchu.
8. říj 2013 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak to je určitě zahnízdování, přeci jenom, jsou tam dvě, tak potřebují víc místa na zahryznutí :grinning: :grinning:
8. říj 2013 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak dokonce 19. By mela dorazit mrcha az dle meho kalendare a sikace :slight_smile:.
@pinkywinkie ty jeste asi nic nevis,ze?drzim palce:wink:
8. říj 2013 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jinak taky všem přeji dobré ránko, tak holky dneska sem to nevydržela a už mám v sobě první tabletku provery :grinning:
8. říj 2013 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pinkywinkie mooc držím palečky na dnešní telefonát, určitě jsou vajíčka krásně oplodněná :wink:
8. říj 2013 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@mufinka26 mno kez by ja uz si akorat po tolika pokusech nic nenamlouvam radsi do vcera to bylo vse ok az na ty prsa,ale dneska to bricho boli.
8. říj 2013 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mufinka26 tak drzim palce at zabere jak provera vlastne funguje?
8. říj 2013 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jestze nic, jeste je brzo :slight_smile:
8. říj 2013 v 08:37  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice mě to bolelo na mrchu hned a furt, jen si vzpomen , jak jsem tu vyšilovala!!!!!!! :slight_smile: :slight_smile: přísahala bych že to dostanu a vidíš :slight_smile: jediná známka bylo buzení v noci a brzy ráno na záchod, ale to až tak 5 den po ET...měla jsem PK - 5ti denní... takže ty ještě pozdeji, zlato... neboooooojjj !!!!!!! :slight_smile:
8. říj 2013 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, všem.
8. říj 2013 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tygrisek09 i tobe dobre rano :slight_smile:
8. říj 2013 v 09:42  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice má mi zaručit, že dorazí mrcha, tím, že nemám ovulaci, tak v podstatě nemám ani mrchu, čekala sem i 118 dní, než se uráčila dorazit. Tak abysme měli jistotu, že začneme stymulovat brzy :grinning:
8. říj 2013 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tygrisek09 ahoj tak jak je?
8. říj 2013 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie ahojky tak to byla krasna uroda... v kolik budes volat??
8. říj 2013 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré poledne :slight_smile:

@pinkywinkie držím palce :wink:
@janice_opice Jani stejně nejde nic poznat. Žádný příznaky nefungujou. Bobci se ti ale určitě zahnizďují :slight_smile:
@mufinka26 bezva,takže začala stimulka :sweat_smile:
8. říj 2013 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho :slight_smile: i tobe krasny den
@petulak1988 oni budou volat me, rikal doktor, tak nechci byt netrpeliva, ackoli jsem jak na trni :grinning:
@janice_opice klidecek, uz se zakousli dneska :slight_smile: Pockej, za chvili spolu budeme vybirat, kde budeme rodit :slight_smile:
8. říj 2013 v 10:01  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@danaho ještě nee, to začne až injekcema, provera je na sedm dní a pak doufám přijde mrcha do těch tří dnů, abych mohla 2DC začít :wink:
8. říj 2013 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek když nic jiného tak mě to naučí trpělivosti, malý ráno zvládl vysypat mlíko, tak dostal přes ruku, ale já měla špatné svědomí, že jsem se rozčílila
@pinkywinkie děkuju, ještě že je zatím venku hezky, ale zima
8. říj 2013 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie aaha tak to ti verim :slight_smile: no me vcera dorazila mrcha ,tak aspon neco pozitivniho... neni tam cysta.. :slight_smile: teda doufam.. :slight_smile: tak drzim pesticky.. :slight_smile:
8. říj 2013 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 ahojky a co ty holka?? Uz vis jak to vypada??
8. říj 2013 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek