• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

17. října 2017 
Kolik dní po Et je mrňousci zahnízďují?
8. říj 2013 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 ahááá,já měla vždy krátký protokol a proveru jsem nikdy nebrala .Ale každopádně už se něco děje a stimulka se blíží :slight_smile:
@tygrisek09 záleží jestli máš blastocystu nebo 3 denní embryjko. blasta snad do 1-2 dnů a to třídenní jsem slyšela asi 3 dny??? Ale nevím to jistě. :slight_smile:
8. říj 2013 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pinkywinkie to by bylo super rozhodne vim ze uz nikdy v Motole a Bulovku bych taky vynechala :slight_smile:

Ja normalne bezela vedle k vietnamcum pro nejakou sportovni podprdu to uz se nedalo vydrzet :slight_smile:
8. říj 2013 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tygrisek09 6-7 den po oplodneni
8. říj 2013 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tzn. U me je to dnes az zitra.
8. říj 2013 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice v motole ne? me tam ted rodily dve kamaradky a byly nadmiru spokojene :slight_smile:

no taky me pekne boli prsicka :grinning:
8. říj 2013 v 10:48  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tygrisek09 @danaho jo tak to odpovida tem6-7 dnu po opl.
8. říj 2013 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pinkywinkie ja rodila tedy pred 12 lety a malem mi tam zabili dite:frowning2:((((krava doktorka.to ze ja jsem na tom pak byla zdravotne bidne to pominu......takze za me tam uz nikdy
8. říj 2013 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho já mám taky krátkej protokol :slight_smile: tu proveru mám jako pojistku, aby dorazila mrcha. Já totiž jinak mrchu dostávám jak kdy, za rok sem jí měla cca 4x
8. říj 2013 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie
@janice_opice holky, já rodila v motole 2x a za mě už nikdy více.
8. říj 2013 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mufinka26 tak tfuj tfuj at to dorazi.
@danaho uz aby to zacalo co? :slight_smile:to budete nejak nastejno s @jaka17 :slight_smile:
8. říj 2013 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice po dlouhý době se k tomu modlím :grinning: , ale pak by klidně zase nemusela :grinning:
8. říj 2013 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@mufinka26 no asi tak ja tu nechci nikoho strasit tak nepisu radsi co bylo :slight_smile:a I kdyz mam motol za prdeli tak ne e
8. říj 2013 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mufinka26 presne zrovna jsem si to rikala kdyz jsem koukala na tu zasobu vlozek a tamponu. :grinning:
8. říj 2013 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak to budem resit az pak :slight_smile: ja zase nejdu do podoli, tak mi malem zabili kamaradku pred mesicem.... vyhnali ji ven, ackoli byla registrovana a rekli ji, ze namaji misto a poslali ji domu, pak se zroutila na ceste domu a malem porodila v aute manzelovi
8. říj 2013 v 10:57  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 a co se tobe prihodilo?

Holky, zacinam byt nervozni.... Budka porad nevola.............
8. říj 2013 v 10:59  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 jo aha tak to je mazec. NA jednu stranu máš klídek,ale pro otěhotnění to je blbí. Tak ať mrcha dorazí co nejdřív. :slight_smile:
8. říj 2013 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no už zase hledám kraviny na netu. Jestli mám správnou sliznici, jestli pojedu správny den na transfer. Dělají ho v přirozeném cyklu a já měla děsně divně MS tak aby trafili správný den. Pak jestli je to embryjko v pořádku. měli by mi odříznout na 14 dní hlavu :grinning: Jedu na KEt v sobotu
8. říj 2013 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pinkywinkie celkově špatně mi vedli první porod, ležela sem u nich na rizikovce, měla sem preeklampsii, malý začalo haprovat srdíčko, padali ozvy, tak, že porod vyvolají, no po 18h skutní císař, malou vytáhly za pět minut dvanáct, až ted při druhym císaři sem se dověděla, že mi totálně odflákli jizvu, měla sem jí špatně udělanou, taky mi celých těch x- let dělala neplechu. No a ted při druhym porodu prozěnu byla tak nařachaná porodnice, že mi malýho první tři dny chodili ukazovat 1x za den, pak ten přístup ke kojení, no prostě za mě už nikdy.
8. říj 2013 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie Nebud nervozní, on zavolají a budpu to jen a jen dobré zprávy :wink:
8. říj 2013 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danaho - jj intenet ten by nám měli zakázat :slight_smile:
8. říj 2013 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho ale tak zase mám doma pěknou zásobu vložek :grinning: minimálně na půl roku :grinning:
8. říj 2013 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danaho - i když teda ne ...s kým bychom tohle rozebírali, tak jen nechat diskuze a negooglit :slight_smile:
8. říj 2013 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pinkywinkie vydrž prtka oni toho maj ted hodne, navíc tam už dle mého není Bahníková tak jsou tam s Višňou sami a je tam ted nával ...
8. říj 2013 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
OPU byl v pátek 4. 10., Et včera, takže hnízdění ve čtvrtek-pátek?
8. říj 2013 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 tak to je fakt sila..... :frowning2:
8. říj 2013 v 11:22  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho hele zablokuj si google a nech si jen koníka jinak se z toho zblázníš. musíš věřit,že ví co dělají!! :wink: :wink: :wink:
8. říj 2013 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mufinka26 tak já měla díky tý krávě kleštovej porod...syn měl 5,83 kg a 56 cm týden jsem přenášela, věděli to dle utz a nevěřili mi,když jsme tam přijela s bolesmta, dělali ze mě pitomce...místo,aby udělali císaře,když viděli jaký koplikace byly tak to nechali do fáze, kdy měl malej hlavičku za stydkou kostí a tam skončil a já , protože jsem rodila dva dny tak se ta děloha tak unavila, že nemohla malého vytlačit, 8 lidí mi skákalo po žebrech, samozřejmě, že je nalomili a pak prej kleště a nikdo kdo by je udělal? tak tam byl nějakej doktor Teslík, kterej teda toho mi seslal nějakej anděl tak mě rozstřihnul komplet, vyndal malého ven a on špatně dýchal - prý byl ve fázi, které normální dítě vydrží 10 minut tak on byl 40 minut..pak aby toho nebylo málo, tak mě zašíval nějakej mladej doktor a přišel Teslík a řekl, že to si snad dělá srandu, že to je špatně, tak mě znovu rozstřihli a zašil mě on - podotýkámuž vše posledních 15 hodin bez epiduralu....pak jsem ještě jakoby v mlze slyšela jak se dohaduje s tou doktorkou, že to bylo sakra zbytečný a když věděli jak je velikej ěli rovnou udělat císaře, že ohrozila jak dítě tak mě....no a nejhoršíh 20 minut mýho života bylo, když ho vezli druhý den na rentgen mozku, jeslti nebude postiženej. Takže je hyperaktivní,ale zdravej a chytrej jak opice, y máme naštěstí v rodině tuhej kořínek ta to dal!!!! ale už nikdy MOtol...
8. říj 2013 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@tygrisek09 hele a kdy si máš píchnout Decapeptyl?? Jooo a holka ted jsem si vzpomněla oni tam mají dneska den otevřených dveří tak asi zmatek
8. říj 2013 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice teda to je siilene :frowning2: uplne mi nabeehla husi kuze... :frowning2: to sis tedy prozila silenou bolest s cekani :frowning2:
8. říj 2013 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek