• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. března 2017 
autor
@tygrisek09 jo hnízdění čtvrtek-pátek to tak vychází u osmibunek:slight_smile:
8. říj 2013 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice uplne mi beha mraz po zadech z toho co se ti stalo. To si nedovedu predstavit... :frowning2:
8. říj 2013 v 11:34  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 no hlavně mi ohrozili dítě a tím u mě skončili, já jsem vypadala jako o srážce s autobusem,ale to se prostě dá zvládnoout, ztatila jsem mlléko po tom šílenym porodu,ale taky jsem to odsávačkou prostě dostala do normálu a nevzdala to, ale porodnice v Motole - pro mě uzavřená..Jinak teda tím nemůžu říct nic proti jinným oddělením, tam mají kapacity, trošku mě mrzí, že není porodnnice ve Střešovické..:slight_smile:
8. říj 2013 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice teda tak to je taky síla :unamused: Ještě, že jste oba ok
8. říj 2013 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pinkywinkie neboj, to se ti nestane, já si vždycky musim vyžrat všechno nějak tak jako spešl:slight_smile:))))))) a bylo to před 12 lety, dneska už tam ta kráva určo není:slight_smile:
8. říj 2013 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pinkywinkie to bylo pro tebe omylems jsem to pslaa tygrískovi:
hele a kdy si máš píchnout Decapeptyl?? Jooo a holka ted jsem si vzpomněla oni tam mají dneska den otevřených dveří tak asi zmatek
8. říj 2013 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tygrisek09 tamto o tom dnu bylo pro pinkie:slight_smile:)))
8. říj 2013 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no me tam operovali koleno a dobre.. ale dostala jsem se k nejakemu specialostovi ktery se stara o hokejisti a tak.. poslali me za nim rovnou ze spipndlu :slight_smile: s pristupem v nemocnici jsem byla spokojena i u Apolinare.. myslim jako na oddelleni jak jsem lezela na kapackach
8. říj 2013 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice decatephtyl? neeeee, ten uz jsem dopichala :slight_smile:
8. říj 2013 v 11:41  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb zakázat by nám měli serfování po ineofrmacích. Ale pokec v diskuzu je super. To nás zase kolikrát drží nad vodou. Se svými kamarádkami o tom mluvit nemůžu,protože to nezažily a kdo nezažil tak nepochopí.
8. říj 2013 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mufinka26 no to já taky hlavně slipovky asi 200 ks :grinning:
8. říj 2013 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice máš pravdu. nebduu už nic hledat. Stejně po tolika IVF už toho vím hodně. Takže budu chodit jenom sem za váma. Dneska si dám dvojku červenýho. Je to dobrý na sliznici :sweat_smile:
8. říj 2013 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pinkywinkie á jsem dostala decapeptyl, že si ho mám píchnout 6.tý den od OPU
8. říj 2013 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho no rozumný a dvojku si dej, taky jsem to praktikovala, před OPU asi týden pravidelně každý večer a po OPu jsem myslim taky měla asi jednu dvojku - ted ajako né hned :_)))))))) ale druhej den :grinning:
8. říj 2013 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Jani uplně mě při popisu tvého porodu mrazí. Užila jsi si svoje a naštěstí jste oba v pořádku. :slight_smile:
8. říj 2013 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice před OPU jsme byli na dovolený a tam jsme chlastali každý den :grinning: Teda decentně. každý den dvojku a někdy i 2 :grinning:
8. říj 2013 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho no tak to je dobrá příprava:slight_smile:)))) to máš založíno dobře:slight_smile:))))... Pak už ti zbyde jen nealko a možná v ozdějším stadiu, malinkaté pivínko nebo Lambrusco:slight_smile:)) Já si ted dávám ráno na lačno skleničku mladýho ječmene a přes den bylinkovej čaj na otěhotnení
Jinak k tomu porodu: jo naštěstí to dobře dopadlo nakonec a rodila bych znovu a ráda!!!:slight_smile:
@pidisek jak dlouho jsi kočko pila ty bylinky - myslim jako jestli jsi je pila i po ET :slight_smile:
8. říj 2013 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice nene- to už se po ET nesmí!!! po Et jsem už nepila a nejedla nic....jen jsme brala a beru pořád Femibion, ten je prý nej a osvedčil se...
8. říj 2013 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no právě pila jsme na sliznici a stejně to dopadlo špatně s těma embryjkama. Já si myslím,že když se to má povést tak se to prostě povede a když ne tak i kdyby jsme se stavěly na hlavu tak se to nepovede. Ale důležitý je pořád věřit. A my věříme!!!! :wink:
8. říj 2013 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek Ok já piju ten ječmen ten je prý OK, bylinky takovej malej hrne ale tak to dneska už taky vynechám
8. říj 2013 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho přesně to si taky myslím!!!!!!!!!:slight_smile:
8. říj 2013 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek V samém začátku pití bylinného čajíku nové těhotenství neohrozí. Jakmile budete mít pozitivní test nebo krevní zkoušku, vysaďte uf tak to se mi ulevilo, vysadím radši už dneska - zůstanu u Femibionu ten už beru 5 měsíců a ječmene....:slight_smile:
8. říj 2013 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holkyyyyy a ted prosba - máte některá nějakej ozkoušenej recept na dobrou buchtu???:slight_smile:
8. říj 2013 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice fakt jo? ja mam jen ten fraxiparine, tenhle jsem pichala pred tim......
8. říj 2013 ve 12:12  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pinkywinkie kolikátej pokus máš IVF?
8. říj 2013 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ja to radši nepila po Et, bylinky proste nejsou pak už moc vhodné..tem femibion je super vec, veří, že ti pomuže....
8. říj 2013 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ctvrtej :slight_smile: zkousela jsem volat a nezvedaji mi telefon grrrrr
8. říj 2013 ve 12:18  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pinkywinkie no to bude tím dnem otevřených dveří holka:((((( ale neboj těch úžasných zpráv se dočkáš....
Tak to možná dávají při více nezdařenejch pokusech..a můžu se zeptat kolik ti je?
8. říj 2013 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taaaak vsech sedm je v poradku a vypadaji pekne rikal pan doktor :slight_smile:
8. říj 2013 ve 12:22  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice jooo, uz je mi hodne, 35 :slight_smile:
8. říj 2013 ve 12:23  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek