• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

@coralin jj je to trochu divný viď? Hlavně to nechápu proč nechtějí abys měla jasno jak to tam opravdu je. Já bych si jí prosadila. A to tě zrazuje tvůj gyndař, nebo car?
18. črc 2013 ve 20:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho tak takhle tomu rozumím, proč jí nechtěli dělat, já jsem bez ms (jen s práškama nebo injekcemi) a manžel má lenošky, takže proto nechtěli dělat laparku a hysterku už za sebou mám, i když nechápu, proč to tedy neudělali najednou, když jsem v narkóze byla.... chjo, mohla jsem mít o narkózu míň...:(
18. črc 2013 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Grrrrr holky nemáte někdo návod k programu MOje zahrada 3D??? Se u toho vztekááámmmmmm grrrrr :grinning: :grinning:
18. črc 2013 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 Já to řešila i v Podolí i v Iscare a oboje mi řekli, že to není potřeba, a že to k IVF nepotřebujou. Lámala jsem si s tím hlavu, protože moje kamarádka byla v Iscare v době, když já šla do Podolí ( a tý to dělali ), ale věřila jsem jim. V Iscare jsem se na to ptala znova a zase mi řekli, že to není potřeba. Možná na to koukají z jiného pohledu, protože manžel má lenošky, ale nechápu, že když jsem byla v Iscare na hysterce v narkóze, že mi tu laparku nenabídli k tomu udělat rovnou... Přijde mi to celý divný.. na jednu stanu věřím tomu, že to třeba není protřeba, ale pokud by měl být v budoucnu problém při těhu, tak to pak nechápu, že do toho nešli a všem to před IVf dělají. Případně se můžu na ně vyprdnout, mám známýho chirurga, kterej mě vždycky operuje břicho a mohl by k tomu přizvat gynekologa, pokud by to nechtěli udělat v caru. Já totiž teď nevím, jestli zůstat v Iscre dál, láká mě na minimálku spíš to Brno a to i z toho důvodu, že mě doktorka dneska překvapila, protože mi před tím říkala, že bych stimulovala klostíkem a dneska vykládala o Gonalu a přišlo mi, že místo nativu by nejraději šli rovnou do IVF, aby měli víc peněz, protože proč prý dělat nativ, když můžu mít víc vajíček na zamražení??? no tak co si o tom myslet???
18. črc 2013 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já mám právě 3, ale nikdy k tomu nekotrolovali vejcovody. Ale srůsty jsem měla při každý:( takže si myslím, že tam budou zase, protože poslední mám v roce 2007, jak jsem tu psala. Takže uvažuješ, že bys do toho šla, viď? a co ta imunologie??? už jsi byla?
18. črc 2013 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coralin jdu teprve do CAR v úterý tak si nechám vystavit žádanku ........ no já mám ty vejcovody fuč, ale co já vím, jestli něco nemůže být na děloze? ach jo je to těžký, kdyby tomu tak člověk rozuměl že?---ty do toho taky půjdeš? Při neprůchodných vejcovodech se tam může držet tekutina, která ti může zahubit zahnízdující se embryjko...co mi tedy bylo řečeno
18. črc 2013 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin hm to je trochu divný viď? Hele mě tentokrát narvali vším možným, snažili se, abych měla hodně a kvalitní vajíčka a bylo to horší než při prvním pokusu kdy jsem měla jen gonal.....Takže určitě souhlasím, že minimálka může být někdy lepší než klasika :wink: , víš určitě se řiď vlastní intuicí :wink: . Brno mi doporučoval už od začátku ten můj známej porodník, jak jsem s ním konzultovala tu laparku. A go je tam hooodně spokojená :grinning: Taky to tu laparku nemám přes car, taky jsem si jí šla domluvit přes známýho a jdu normálně do nemocnice. A máš s clostilbegytem zkušenost? Mě právě ten známej dr říkal, že po té laparce by možná zkusil právě clostík - tedy pokud se prokáže, že bychom se snažili normálně :wink: , akorát to musím skonzultovat pak a podle výsledků se svým gyndařem, protože já asi normálně ovuluju.
18. črc 2013 ve 20:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 já bych vám to tak přála holky,aby vám to vyšlo přirozeně, to já už tu šanci nemám....určo pro to udělejte co můžete :wink:
18. črc 2013 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jj bylo by to úplně skvělý a neuvěřitelný viď :wink: . No to je vaše zásluha, že jste mě tak nahlodaly s tou lapakou, nějak mě to vůbec nenapadlo......ani nevím proč. Je moc fajn, že to tady všechno probereme :grinning: . Já ti moc Janinko přeju aby ti to prostě vyšlo teď! Moc si to zasloužíš!!!!!
18. črc 2013 ve 21:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 holka já ti začínám být tak nějak smířená, i když bych si to tak ze srdce přála, říká se, že miminko se maminku vybere a mě si žádný miminko za těch 12 let nevybralo tak nevím.....
18. črc 2013 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Já jsem do toho PGD šla právě proto,že jsem potratila a toho už jsem se snažila vyvarovat i za cenu že nezbyde embryjko. Ale chtěla jsem vědět,že mi zavádějí embryjka která mají šanci. Mě zbyly na vyšetření 2 - oba chlapečci. Ale měli navíc pohlavní chromozom. Normálně mají kluci 46 XY a já měla u jednoho 47 XXY a druhé bylo 47 XYY,takže problém s chromozomeme navíc. U jednoho by to byl velký problém u druhého by se s tím dalo normálně žít a po konzultaci s genetičkou nám ho zavedli,ale nechytilo se. Prý to nebyl uplně standartní výsledek a je možné,že se nám tvoří špatně genetika u embryí i když ji oba s partnerem máme v pořádku. Jedno to je navíc chyba spermie a u druhého vajíčka. Takže jsme na mrtvém bodě a musíme to zkusit znovu a snažit se najít zdravé embyjko. Snad se nám povede. U PGD se kultivují embrya do stadia hatchující blastocysta,pak odeberou buňky na vyšetření. Nikdy nemáš na 100%,že mimčo bude uplně zdravé.Vyšetřují jen pár buněk,ale šance se zvyšuje. Vyšetření trvá tak 3 týdny a mezitím jsou zamražený. Transfer je pak KET,ale v dnešní době mají takové metody,že to vůbec nevadí. Třeba v Heliosu mají u KEt vyšší úspěšnost než u ET,protože zavádějí většinou vyšetřená embrya :slight_smile:
18. črc 2013 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@danaho ahaa no já měla poprvé aspon biochemické jinak předtím nic....já právě vůbec nevím co mám dělat. protoye to bude už 8.IVF.......a je to fakt dost peněz...vůbec netuším jakou cestou ted jít......jestli fakt do toho Brna jezdit..anebo já fakt nevím, jsem zoufalá.... Ale moc děkuju za vysvětlení, konečně jsem to krásně pochopila a tobě moooc přejuuu at najdete krásné a zdravé embryjka!!!!! :wink:
18. črc 2013 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Děkuju. KOukám,že se snažíme obě asi stejně dlouho. Je to někdy hodně smutné a roky utíkají. Biochemické jsme měla v listopadu a to jsem si nakonec oddychla že nemusím na revizi. Podruhé nevím ja kbych to zvládla. A pak od té doby KET a IVF a nic. Co víc bych mohla poradit. Nechat si udělat všechna vyšetření. Imunologie,genetika,mám laparoskopii,hysteroskopii. Přítel má všechna vyšetření na spermie včetně toho Dna. Díky tomu nám třeba řekli,že není potřeba PICSI,ale stačí ICSI. V předešlém CAR nám cpali všecno nejdražší. Prostě jsem se nespokojila s tím co mi radila doktorka v minulém CAR - jen to zkoušet pořád dokola. Ale chtěla jssem zvýšit možnosti- Tím myslím výběr zdravého embrya. Nakonec se to u nás jako problém ukázalo. Ale zase ta vada u embryjka co jsme měli je prý 1:1000,takže těžko to někdo z vás bude mít. Já si prostě vyberu samé jobovky :angry: Kam ty chodíš do CAR a jaká vyšetření máš všechno za sebou?
18. črc 2013 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin záleží na doktorovi co ti všechno napíše. Mě posílala na laparku moje obv.gynekoložka,ale tenkrát nově nastoupila za doktora co šel do důchodu a totálně mi tu endometriozu zanedbal. Takže mně řekla,že mě nech zkontrolovat komplet. Což jsem teď ráda. V minulém CAR mi navrhovala Mudr. po potratu udělat znovu hysteroskopii,ale to jsem odmítla,protože jsem neměla komplikace a MS mi chodí pravidelně tak nevidím důvod proč se navíc hrabat v děloze. :angry:
18. črc 2013 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice jj, taky na to věřím Janinko :wink: , ale je neuvěřitelný proč tolik dětí chce k cikánům co :grinning: . Musím to trochu zlehčovat nebo bych se z toho zbláznila!!!!!!! Milovaly bychom je a měly by se jak v ráji viď :wink:
18. črc 2013 ve 23:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno holky :slight_smile: ..
@pavlina1976 tak to chapu,že člověk se snaží udělat to maximum co jde ...Sama vůbec nevim co budu dělat pokud to zase nevyjde,je to fakt šílený nápor na psychiku což jsem si vůbec ani nepředstavovala..člověk s něčim počitá,ale zkušenost je potom uplně jiná.A s těma cikánama to máš fakt PRAVDU a vůbec to nechápu :frowning2:
@coralin Schválně se na to zkusim zeptat u nás v caru u Apo jak se k tomu budou mít a písnu vám to sem..Ale pořád se utvrzuji v tom,že to opravdu neni na škodu mít tu laparku a víš co všechno tomu třeba brání a může se s tím nějak bojovat..
@janice_opice ..do Brna?..no fíháá to by jsi na ty cesty,ale potřebovala letadlo,protože po tom tankodromu jezdit by snad chudinka ani neměl šanci se udržet :unamused:
19. črc 2013 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho chodila jsem do IScare a ten jsem tedy po 6. pokusu opustila protože to co tam předváeděli to byla hrůza. Ted jsem v Cube u MUDr. Višnové a jsem spokojená, sice pokus nevyšel, nicméně aspon z toho bylo to biochemické což byl za poslední léta velkej úspěch. Vyšetření mám snad všechno co může být..jen ted asi půjdu znovu na kontrolní oidběry na imuno. Laparku zvažuju,ale možná u mě nemá až tak moc cenu tak uvidím. V úterý jdu na konzultaci co dál tak uvidíme...
@hhani no toho se trochu bojím taky, že mě otráví to cestování navíc D1 nesnáším tak to k dobré duševní pohodě moc nepřidá asi...
@pavlina1976 no máš pravdu holka je to tak!!!
19. črc 2013 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holcicky jdu vas poprskat !!
19. črc 2013 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@pidisek nazdárek tak cooo?????? jak ?
19. črc 2013 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice copak nemohla zajít do babyboxu nebo je dát k adopci? Tohle nikdy nepochopím.... :cry:
19. črc 2013 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho ani já je to strašný a hrozný zoufalství, člověk tady huntuje svoje tělo, duši, srdce a peněženku a obětuje pro miminko vytoužené všechno a na druhé straně vidí co je schopna udělat...no nevim jak nazvat tohle.....
19. črc 2013 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice taky pro to nemám výraz. Takový krávy se mají nechat vykastrovat aby se tohle nemohlo stát. Kolik žen by za ty děti dali nevím co aby jim mohly udělat domov. :angry:
19. črc 2013 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ženy hurá hurá ve středu jdu na ket a budem dávat dva nanúčky :slight_smile:
19. črc 2013 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@lenkafel No supeeer tak at vše dopadne jak má :slight_smile: MOOOOOOOC držím palečky :wink:
@janice_opice no uvidíš jak se domluvíte v tom caru a podle toho se potom rozhodni...Ten odkaz tady to je fakt masakr,ale fetky a notoričky mají holt megaštěstí,kterého si absolutně neváží..NECHÁPU TO!!! :angry:
19. črc 2013 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@lenkafel tak budu držet pěstičky at to vyjde!!!!!!!!!
19. črc 2013 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hhani no uvidíme no....ted už se těším na moooře
19. črc 2013 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani hani snad, teď se cítím skvěle, tak snad to dopadne
19. črc 2013 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice děkuju, snad to bude dobrý no
19. črc 2013 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ahoj je mi fajn, modlim se aby za týden bylo srdíčko...
19. črc 2013 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek