• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

24. března 2017 
autor
@pinkywinkie ty jooo tak super to bude i na sourozence -gratuluju!!!!!
Jááák hodně - nejlepší věk!!!No tak to jsem ještě o chlup starší:slight_smile:) já stimulovala Menopurem, brala jsem při tom samozřejmě na tu štítku Euthyrox, pak připíchávala |Cetrotide a začala po OPU s Fraxiparinem a Agolutinem a dostala jsem práve decapptyl na 6. den po OPU pícchnout..tak možná to dostanou třeba po 6sti neuspěšých pokusech nebo nevím:slight_smile:
8. říj 2013 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jsou vsechna oplodnena, v poradku, ale to jeste neznamena, ze budu vsechny OK zitra :slight_smile: I kdyz v to doufam :slight_smile:

ja pichala cca 14 dni decatephthyl, + menopur a pak pregnyl... ted uz picham jen fraxiparine. ted vlastne zavadim jen utrous :slight_smile: a zobu listovku + doxybene :slight_smile:
8. říj 2013 ve 12:31  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pinkywinkie jj no vidiš jak jsme každá jiná já si řekla o Agolutin místo utrouše - jsem asi masochista:slight_smile:)))
Neboj budou OK:slight_smile:
8. říj 2013 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ja vim, ze to ted vyjde, nestresuju se tim... mam skvelyho chlapa, tak neni co resit :slight_smile:
8. říj 2013 ve 12:33  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pinkywinkie přesně tak!!! já prostě jen doufám, protože už je to poslední IVF a pak je konec všem nadějím:((( takže to tak nějak pro mě znamená víc než jindy
8. říj 2013 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice Decapeptyl nemám. Mám Utrogestan na udržení.
8. říj 2013 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, chtela bych jen rict, ze vsem porad drzim palce, akorat jsem uplne na zdechnuti a ani vam nebudu psat co mi zas vsechno je. tohle uz fakt bude i psychicky, mam panickou hruzu ze kvuli tem vsem zanetum a bolestem mi odlozi tu laparku. zacarovanej kruh - takhle se z toho nedostanu, kdyz se budu stresovat, ze se to blizi a je mi cim dal hur.

@pinkywinkie proc beres doxybene?
8. říj 2013 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 priznam se, ze ani nevim, neresim to, nechavam to na nich, pokud to nevyjde, budu se zajimat. Ono toho beru vic, takze to neresim. Dulezite je, ze jim verim :slight_smile:

Povidej co ti je...... :frowning2:
8. říj 2013 ve 13:09  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033
@pinkywinkie Doxybene je kvůli infekci a bere se 5 dní snad 3 včetně opu a pak 2 po OPU a to ještě já k tomu měla i 3 ks polyglynax je to vše kvůli ifekcím poševním a tak-...
8. říj 2013 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 holka to je mi strašně líto,ale myslim, že by jsi se měla fakt nejdřív dát psychicky dokupy - chceš kontakt na doboru terapeutku? Občas to stačí ze sebe vysypat někomu nezaujatýmu a totálně cizímu......
8. říj 2013 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 drž se a doufám, že se z toho začarovanýho kruhu dostaneč co nejdříve, ale opravdu zkus tu psychiku něja narovnat, uvidíš, e pak zmizí i spousta jiných problémů:!!
8. říj 2013 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie ja se ptam, pac jsou to dost silny antb., beru je ted taky a prave se na ORL dost divili doktor, jak muzu mit zanet zvukovodu, kdyz beru tyhle prasky...no tak me zajimalo proc to beres.
prosimte, je mi fakt snad vsechno, od zacatku srpna mam divny bricho (nuceni na moceni, pichani v podbrisku, bolest pri sexu), jediny na co se zatim prislo jsou chlamydie - proto beru ty antb., ale nemusi to tim bejt. pak me zacla ve stredu bolesti dasen u osmicky, v patek se pridala bolest ucha, v sobotu na pohotovosti mi rekli, ze je to zanet zvukovodu, v nedeli uz jsem v podstate celej den spala, uplne vyrizena, dopuju se uz od minulyho pondeli ibacema (od pondeli kvuli ms). vcera se zlepsilo ucho i dasen, ale zacla me strasne bolet hlava a zas neco s brichem, dneska se cejtim cela jak kdyz mam chripku, boli me celej clovek, to bricho je strasne divny, takovy tlaky, simrani, nedokazu to ani lokalizovat, esli je to gynda, streva, zaludek..no a to mam jit ve ctvrtek k obvodacce, aby mi napsala predoperacni. minulej tejden mi na odberech kvuli laparce vysla vyssi sedimentace, to bylo ve stredu rano, takze tesne pred vsema temahle demencema. no a ted jsem podelana, ze mi ve ctvrtek s takovejhlema potizema tu operaci nedoporuci.
8. říj 2013 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no tak to vidis, ja uz beru doxybene 10 dni a je mi tohle vsechno. souhlasim s tebou, ze psychika je zaklad, ale ja ted ani nevstanu z postele:(
8. říj 2013 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic, nebudu vas tady vysirat s temahle hruzama. holky, desne moc se drzte, myslete pozitivne, MOC NA VAS MYSLIM, at uz cekate na // nebo jdete do stimulky, nebo zrovna pichate:slight_smile:
8. říj 2013 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 holčičko moje drž se!!!!!:-* a koukej sem cchodit, chci a myslim, ž je nás ví vědět co s tebou je!! Kdybys něco potřebovala tak mi písni do zprávy
8. říj 2013 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Holky já byla tak nasraná ted - šla jsem ješě dokoupit vajíčka a jogurt páč budu dělat borůvkovej koláč s drobenkou a na tyhle ingrediene jsem zapomněla a prodavača totálně nachcípaná, prskala a kašlala:(((((
8. říj 2013 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak jsem byla u zubaře a hodinu mi brousil zub a pak vrtal. bolí mě celá huba :angry:

@janice_opice recptů mám dost záleží co máte rádi. borůvkový koláč je super a prodavačka pipka :angry:
@sasanka033 zlato to mi je tak líto. Klidně sem piš co tě trápí. Od toho tu jsme aby jsme vyslechly a podpořily. :wink:
@pinkywinkie bojovníčky se drží paráda :dizzy_face:
8. říj 2013 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :angry: to se nedivím, že si naštvaná, tohle je šílený, člověk aby se bál jít i nakoupit, aby na něj někdo neprskal :angry:
8. říj 2013 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 kočko to jsou lapálie :frowning2: Ale říkej si bude líp, jak se říká, když se to sere, tak se to sere :unamused: Ale od toho tu sme, abysme se podrželi i v tom těžkym období :wink:
8. říj 2013 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak holky moje zlatý, já se budu učit háčkovat, aby mi pak ten čas na utíkal zase rychleji a nemyslela sem tak na to všechno okolo :grinning: Sem na sebe zvědavá, jelikož moje ruce jsou obě levý :grinning: :grinning: No to budou čepičky pro děti a pro toho dalšího prcka :grinning: :grinning: :grinning:
8. říj 2013 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@mufinka26 zamlouvám si čepikčy a rukavičy a šálečky pro ty moje dvojčátka:slight_smile:
8. říj 2013 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@danaho tak můj sežere všechno tak jeslti bys měla chvilku a hodila mi nějakej tvůj ozkoušenej recept jeden dva, co u vás boduje tak budu ráda:slight_smile:)))
A já jdu těd krájet houby na sušení!!!!! to jsem si zase zavařila:slight_smile:
8. říj 2013 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 super, tak mi musis ukazat jak uhackovat tuhle capku
8. říj 2013 v 16:08  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
autor
Ja se poseru z byvaly prace mi furt volaji jak se co dela -kazdej den! Jako rikala jsem,kdyz neco nebudete vedet,zavolejte,ale tohle!
8. říj 2013 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Ahoj Janinko, to bude dobrý uvidíš, souhlasím s danaho, že žádný ověřený projevy prostě nejsou, stejně vždy poznáme prd :confused: , jak jsme nadopovaný těma hormona :wink: Prostě to vyjde a budou dvojčata hurá :grinning: . Já čekám na jestli dostanu ms či nikoliv :grinning: . Mám to dostat od 12-14 října, tak uvidíme, tak mě popíchává v břiše jako kdyby se mi už vracela endoška, dr říkal, že už druhý měsíc se může zase začít dělat mrcha jedna hnusná :angry: . Ale tenhle měsíc to moc slavně nevidím, nějak se nám to snažení okolo plodného dne povedlo jen 3x :grinning:
8. říj 2013 v 16:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie Krásná úroda :slight_smile: , tak ať se krásně větví!
8. říj 2013 v 16:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 Ahoj Sass, ty jsi chudák fakt, to snad není možný tohle :angry: . Jen k nám choď zlato, vždycky tě podpoříme!!!!! Až budeš mít laparku za sebou, uvidíš, že bude líp :slight_smile:
8. říj 2013 v 16:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 dekujuuu, zatim se neraduju moc, uvidime jak se budou delit dal :slight_smile:
8. říj 2013 v 16:28  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak všem co stimulujou, zahnizďujou, nebo se připravujou hodně štěstí!!!!!!!! :grinning:
8. říj 2013 v 16:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pinkywinkie jj, vím, že to není záruka, ale ten počet je fajn. Já měla posledně dvě, to jsem hned ořvala, byla jsem na prášky, a nakonec to jedno dotáhlo do konce a bylo et, ale bohužel se nezahnízdilo :frowning2: . To zbude i na mrazáčky uvidíš :wink:
8. říj 2013 v 16:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek