• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

26. května 2017 
@janice_opice
@pinkywinkie Teda holky, jako děkuji za důvěru :grinning: Tak to abych se to opravdu naučila, hned budu mít kšefty :grinning: :grinning: počkejte, až budu vkládat fotky mých paskvilů :grinning: :grinning:
8. říj 2013 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie jinak teda, čepka je úžasná :dizzy_face:
8. říj 2013 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlina1976 no to doufam :slight_smile:
8. říj 2013 v 16:37  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, po vcerejsim OPU porad spinim. To se mi nestalo nikdy.... jak to mate vy?
8. říj 2013 v 16:38  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 zlato, jak se ti ta endometrioza projevovala prosim te? koukam, ze pises o pichani v brise...mohla bys to nejako specifikovat? porad se snazim prijit na to, co to s tim brichem mam. ted jsou to takovy tlaky v celym brise, takovy brneni, simrani az tlak a nekdy je to pocit jako kdyz ma prijit ms. a nekdy me tam picha. ale nedokazu rict kde, je to fakt jakoby spis cely bricho citlivy, ale neni to vylozene bolest. a kdyz si na bricho sahnu vleze, tak taky nenajdu prohmatem nic vylozene bolestivyho.
kez by to ta laparka vyresila. a hlavne kez se k ni vubec dohrabu!!! ja se tak bojim, ze mi v tomhle stavu tu laparku neudelaj:(
8. říj 2013 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 však jo já ani nějak žádný příznaky přeci neřešim :slight_smile:jen říám, že prostě tím, že je to naposledy tak mám větší strach:( hele 3 x to stačí prý není dobrý každý den páč se vyčerpaj kvalitní a zralý spermie:slight_smile: tak uvidíš holka ..však neděje máš až až:slight_smile: to mi bejvejcovodí můžem jen záviět :slight_smile:)) (v dobrym)
8. říj 2013 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie neboj to je normální. Já jsem teď taky poprvé špinila. Ale do 3 dnů to přestalo.
8. říj 2013 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie ty jsi šikulka :sweat_smile:
8. říj 2013 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pinkywinkie já jsem taky špinila to přejde zítra u to bude OK neboj
8. říj 2013 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hoky ten borůvkovej koláč je mňamka ted ještě nakládám hříbky:slight_smile:))
8. říj 2013 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice my mame cheesecake co jsem delala v nedeli a vcerejsi strudl:slight_smile:
8. říj 2013 v 19:44  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice
@pinkywinkie takže holky, kam že to mám dojet???? Děláte mi chutě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. říj 2013 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@danaho ja pri predchozich spinila pouze par hodin po odberu, tak jsem si dnes rikala, ze je asi neco spatne....
8. říj 2013 v 19:51  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pinkywinkie neboj já taky špinila 3 dny tentokrát
8. říj 2013 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak to je super, spadl mi kamen ze srdicka :slight_smile: ja se tak tesim na sobotu :slight_smile: az mi je vrati, jupiiiiiii
8. říj 2013 ve 20:08  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pinkywinkie taky jsem špinila 3 dny. Mohla ti prasknout nějaká žilka při odběru. Špinění je normální. Hlavně,že nekrvácíš. :slight_smile:
8. říj 2013 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@pinkywinkie
@danaho přesně jak říká danaho....
a věřím, že se těšíš taky jsem se strašně těšila!!! :slight_smile:
8. říj 2013 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Sas laparku ti udělaj uvidíš, budou to brát jako nutnost se na tebe podívat zevnitř holka naše nemocná :wink: . No mě se endometrióza moc neprojevovala, cítím to při ovulaci a pře ms......Je to jako píchání a spíš jako u levého vaječníku, no občas píchne i jinde :unamused: , ale není to nic hroznýho, taky mě tam trochu tlačí......Některý holky trpí jako zvířata, já jsem na tom dobře. Už abys měla zlato po té laparce, ať už víš jak to je viď :fearful:
8. říj 2013 ve 21:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jj, minulej měsíc jsem byla tak natěšená jak se mi to o ty tři dny zpozdilo :fearful: Docela mě to sebralo, jak to vypadalo nadějně.....Vím vím Janinko, do ms je každá těhotná :wink: . Dokonce jsem v pátek sundala z půdy kočárek - jako novej po segry dítěti a půjčila jsem ho kamarádce. Tak jsem v něm vozila kočku, která se tam uvelebila :grinning: :grinning: :grinning: . Janinko moc na tebe myslím!!!!!! Nedivím se ti, že z toho máš nervy, je to pokaždý děsný, a ještě když je to naposledy, ale uvidíš, že to klapne!!!!!
8. říj 2013 ve 21:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 Ahojky, také Tě zdravíme, jak se máš?
8. říj 2013 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Tak jak jsi na tom, jak rostou? :slight_smile: Já jsem tu nebyla a nestíhám dočítat.... jinak nohy mám samou modřinu, takže i když nechytnu řasu, píchám znovu do břicha :slight_smile:
@janice_opice - vydrž s nervama :wink: ale je to naposledy, už nikdy se nebudeš muset nervovat - jsou tam, zakouslý :wink:
8. říj 2013 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky @sasanka033,@janice_opice,@pavlina1976, @ petulak nepamatuju si ten rok, @jaka17 a další, tak víte co je nevětší..... Dneska jsem se dočetla, že NK buňky se snižují, když je člověk ve stresu a dlouhodobě teskní. Já jsem momentálně v pohodě, takže budu mít hodnoty zase úplně nejvyšší, to by se člověk z toho po......Přijde mi to naprosto strašný, takže k tomu, abych mohla mít mimčo se potřebuju uvést do nějakého hrozného tesknícího stavu.. a to všichni tvrdili jak má být člověk v pohodě a bez stresu... a to jsou NK buňky v největší síle.. chjo..
8. říj 2013 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, omlouvám se, že vám takhle vstupuji do diskuze, ale ráda bych se zeptala, do kterého CARu chodíte (příp. ke komu, je-li to konkrétní mudr) a jestli jste spokojené. Potažmo jestli jste už i měnily a tak (jako, kde jste třeba spokojené nebyly, což je taky podstatná informace)... Těch témat je tu tolik a některé už moc staré, jiné méně, většina hodněstrákových, proto jsem si řekla, že oslovím vás, co to aktuálně řešíte. Když tak klidně napište zprávu, pokud byste to tady něchtěly zahlcovat. Předem moc děkuji za jakoukoliv odpověď a přeji, aby vám všem vyšlo to, na co se chystáte :wink:
8. říj 2013 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wosk ahoj ja Gest Praha a spokojenost i vysledky :slight_smile:
8. říj 2013 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@wosk ahoj, puvodne Iscare -prechod do IVF Cube a tam naprosta spokojenost
9. říj 2013 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@wosk jinak v Cube Mudr. Višňová a Mudr.Budka.
9. říj 2013 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coralin a holka neni to nejaka kravina?to jsou takovy ty vedevky vyzkumy pro vyzkumy a ve vysledku k nicemu
9. říj 2013 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brsh holka no uvidime dneska maj posledni den na to se dozakousnout.tech zklamani uz bylo tolik...
9. říj 2013 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh - no já bych na noze asi nechtyla nic :( - ale hlavně že je jinak u vás všechno v pořádku...už jste byli na cukrovce? ...hodně holek nadává, ale já jsem si pochutnala ..jsem lehce cvok ..připomnělo mi to dobu kdy jsme doma s mamkou vě velkým pily černý čaj s hodně cukrem a citronem :slight_smile:

na kontrolu jdu až dneska před polednem tak uvidíme, ale začínám cítit břicho, tak se asi něco děje.
9. říj 2013 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 :slight_smile:))))) tyyyy jo neni spatnej napad.to budou nase kocky cumet!!! :grinning:hlavne to nevzdavat ja kdybych mohla tak to taky nevzdam:wink:
9. říj 2013 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek