• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. října 2017 
autor
@kamisb tak dej hned vedet jak to s tebou vypada!!!!:slight_smile:
9. říj 2013 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice myslím na tebe!!!!
9. říj 2013 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wosk Ahoj ja Helios Brno a také spokojenost :slight_smile:
9. říj 2013 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin Ahojky, tak to se nedivím,že mě klesly. Já jsem poslední dobou měla jenom stresy a nervy z těch neúspěchů. Ale myslíš,že tohle má na to opravdu vliv? Jaký teď bude u tebe další postup? :slight_smile:
9. říj 2013 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - neboj dám, já na sebe taky prásknu skoro všechno :slight_smile: ..jen doufám, že to bude dobrý. Zatím jsou furt nervy v klidu, jen teď teda nevím když čtu zprávu od coralin ...tak jestli to je dobře.
Loni jak jsem othotněla po IUI, tak jsem pak byla příšerně nervozní a ty NK buňky fakt v tom 8tt klesly. Hm buhví s čím to souvisí :(
9. říj 2013 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
ach jo holky, jdu dneska k fotografovi nechat si udělat pasovku kvůli práci...to zase dopadne ach jo:((( já jsem tak strašně nefotogenická a ještě, kdžy takhl emusim někde dřepět:/((((
9. říj 2013 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie Ahojky tak jak se maji embrousci dnes?? Vcera se meli krasn ,jak jsem si dnes doprecetla :slight_smile:
9. říj 2013 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 ahoooj :slight_smile:
zatim nevim, nemluvila jsem s dr. rikal, ze kdyz se budou pekne vyvijet, volat ani nebude :slight_smile: ale kdyz budu chtit, tak mam pak zavolat :slight_smile:
9. říj 2013 v 09:50  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pinkywinkie tak to je super!!! :slight_smile: to zní dobře... :wink:
9. říj 2013 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no právě....hele ono to v tom těle je někdy podivně zařízhený teda
9. říj 2013 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice a jak ty se citis? uz se zakously, tak za chvili bude stoupat hcg :slight_smile:
9. říj 2013 v 10:14  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pinkywinkie holka tak nějak v pohodě jen mě začalo bolet trochu břicho jako před ms,ale jen trochu, nicméně jak je to tělo zblblé z hormonů tak to člověk neví no...jak dny utíkaj , jsem dost taková jako smířená...
9. říj 2013 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no to je prece dobre ne? kdyz te boli brisko jako pred ms.... to je tim zahnizdenim a tema tlakama :slight_smile:. Pockej az ty dve se ti tam zacnou rochnit a pak az se narodi se uz nevyspis .-D
9. říj 2013 v 10:19  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Holky moooc prosím, pokud se Vám bude chtít, můžete mi zahlasovat pro ty naše dva šušňáky? http://soutez.tn.nova.cz/mazlicek/20881
děkujuuu
9. říj 2013 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho to nevím, ale včera jsem surfovala na netu, přemýšlím nad absolventskou prací a měla jsem nějakou čtivou a zjišťovací náladu, tak jsem našla i video jak se NK buňky v krvi chovají a psali to tam. Je pravda, že když jsem vždy v pohodě tak mám hodnoty nejvyšší, k doktorce jdu příští týden tak zatím nevím....
9. říj 2013 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to nevím, Jani, ale vždycky když jsem v pohodě a bez stresu tak mám nejvyšší hodnoty
9. říj 2013 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice hlasuju - a zlato, viš jak já to vlastně poznala a hned šla pro test? kýchla jsem si a taková bolest jako kdyby mě řezali zaživa... no a bylo.....tohle se mi stalo 10.den po ET
9. říj 2013 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pinkywinkie no víš co to bylo už tolikrát, že jsme opatrná, uvidíme:slight_smile: ale věřím jim:slight_smile:
@coralin holka ach joo, a co ta čínská medicina ta by nepomohla?po té psychické stránce aspon.....
@pidisek aha to si pamatuju to jsi tu psala, tobě dávali blastocysty vid? tak já teda až 12.den po ET:slight_smile:)))) jak kýchnu běžím pro test :grinning: :grinning: :grinning: dneska jsem 4. den po ET a včera a dneska jsou ty zakousávací dny:slight_smile: tak snad koušou:slight_smile:
9. říj 2013 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie A budes volat nebo to vydrzis? :wink:
9. říj 2013 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice stopro koušou, uvidíš !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pak maš u mě veci na dvojčata :slight_smile:)))))
9. říj 2013 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pidisek ty jsi zlato :slight_smile:))
9. říj 2013 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek a ja ne jo? :slight_smile:
9. říj 2013 v 10:55  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 ja pockam do dvanacti kdyz nezavolaji, zavolam pak :slight_smile:
9. říj 2013 v 10:56  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím všechny i s jejich vejci atd....
@pavlínka díky, už se těším na konec října, to bych měla mít poslední pokus...vyjde mi to na prázdniny, tak budu mít klídek..
@sasanka marode, bojuj...myslím na tebe..
@coralin Ahoj, snad to bude dobrý, třeba budeš vyjímka, co potvrzuje pravidlo :grinning: :grinning:
@janice_opice čauky...palce už mám celý dřevěný, děvče...už aby to bylo...a to tedy bude... :grinning: :grinning: :grinning:
9. říj 2013 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pinkywinkie tak drzim pesticky.. :slight_smile: urcite se budou vyvijet vystavne.. :slight_smile: no ja se dala do uceni ,ale nejak mi to nejde :grinning: a ty mas teda prodlouzenou kultivaci??
9. říj 2013 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 ahojkiy a jak jsi na tom ty holka??
9. říj 2013 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 prej zdravim vsechny I s jejich vejci atd.... tos me rozsekala :grinning: :grinning:
9. říj 2013 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 no mam prodlouzenou, ale to se dozvim dneska, ono pokud se budou vyvijet vsechna, tak transfer bude v sobotu, pokud ne, transfer zitra, ale vcera mi rikal dr. ze mam pocitat se sobotou :slight_smile:
9. říj 2013 v 11:09  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 četla jsem, že to u tebe nedopadlo...škoda, snad to všechno překonáte, jsi ještě mladá a perspektivní :grinning: :grinning: :grinning:,neboj... Já zatím dobře..v očekávání :grinning: :grinning: celý je to tu o čekání...po MS jdeme na poslední pokus...takže někdy konec října...uvidíme...
9. říj 2013 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie jasně, ja jich budu mít na čtyřčata minimálně :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. říj 2013 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek