• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

23. ledna 2017 
@jaka17 tak to moc drzim pesticky.. jj ja menim car tak verim ze nam pomohou :slight_smile:
9. říj 2013 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pinkywinkie uz jsi volala??Tak to musi byt hoooodne kvalitni kdyz si byl jisty :slight_smile: to je krasne
9. říj 2013 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky tak já si něco udělám s tim xichtem a jdu se fotit chjo:(
9. říj 2013 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak uz jsem mluvila s doktorem. Vsechny se krasne deli, 6 jich je A1 a jedno je B2 (nevim co B2 znamena) :frowning2: Rikal, ze je to v poradku, ale uvidime rano s timhle jednim no.....
9. říj 2013 ve 12:33  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pinkywinkie hele B2 je pořád super...bud ráda, mě dvě úplně přestali a zbyli mi dvě - pořád jich máš 7 a ve skvělé kvalitě!!!! Někdo nemá ani to..já nikdy neměla mrazáčky, nikdy mi to nevyšlo...podívej na @brsh ta měla jedno jediný vajíčko a jednu spermii a je těhule!!! Máš krásných 7 embryek :wink:
9. říj 2013 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice a co to B2 znamena?
9. říj 2013 ve 12:39  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pinkywinkie Ackova embrya maji cisto cytoplasmu,bez fragmentu a postupne B,C,D maji uz fragmenty,jakoze zbytky obalu a castecek v te cytoplasme...coz nemusi znamenat spatnou prognozu pro dalsi vyvoj.Hlavni je,jak se deli bunky,tj.48 hod po oplodneni maji mit idealne 4bunky a za kazdych 24hod jednou tolik.

Já mám v sobě jedno áčkový a jedno béčkový myslim a při ET říkala doktorka, že jsou krásné a znám tady na koníkovi holčinu, který zaváděli dvě B a jedno C a chytli se jí všechny tři a má trojčata...tak vidíš - dle mého záleží jak připraveno a útulno máš vevntiř
9. říj 2013 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Takze kdyz mi je odebirali v pondeli rano, tak dneska maji 4 bunky? :slight_smile:
9. říj 2013 ve 12:48  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pinkywinkie jj ale myslim, že už i 6, protože já mela OPU ve středu což je den 0.den oplodnění. takže čtvrtek, pátek a v sobotu mi vraceli osmibunky tak myslim, že ti tvoji bojovníci maj ted 6 buněk:slight_smile:
9. říj 2013 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. říj 2013 ve 12:56  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie tak to je krasny vysledek.. :slight_smile: jsou to bojovnici
9. říj 2013 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré odpoledne, děvčata, jak se dnes daří? Dneska ráno u mě zácpa a bolest břicha, různé tlaky, píchání, jakoby pocit nafouknutí.
9. říj 2013 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pinkywinkie Skvěle, jen tak dál.
9. říj 2013 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tygrisek09 tak to jsou dobrý zprávy ne? Kdy, že jsio měla ET? už se mi to motá nějak chvilku po mně vid?
9. říj 2013 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 to je dobry!!!!! Ja po ET nezapla rifle, ktery zapnu ještě ted!!!!
9. říj 2013 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Zas to tak nepřehánĕj, ať fotograf ukáže, jak umí upravovat ve Photoshopu :slight_smile:
9. říj 2013 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek No, myslím upřímnĕ, že teď je ještě nějakou dobu nezapneš.
9. říj 2013 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Et byl v pondělí.
9. říj 2013 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tygrisek09 no né ja je právě ted zapnu a po ET ne - splasklo to až tak ve 2.mesici :slight_smile:
9. říj 2013 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojka, tak jsem zpátky. Paní doktorka byla moc spokojená sliznice 8mm, a 7 folikulů 12-13mm, a ještě asi 9 menších. zvedly jsme dávky na 150j a v páetk ještě na kontrolu a pak se už vše naplánuje, zatím předběžně OPU - uterý nebo středa.
Tak snad dobrý, počet je asi podobný jako byl při krátkým protokolu, ale snad by měl být prý rozdíl v kvalitě ...to jsem teda zvědavá co pak ze mě vydoluje :sunglasses:
9. říj 2013 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Tak od včerejška jsem na neschopence a můžu říct,že tedy max. nuda.
Budu si muset zvyknout nechodit do práce a být doma.
Musím se naučit štrikovat nebo háčkovat,(i když to bude těžký,protože jsem kopyto) jinak se ukoušu nudou,co dělat .. uklizeno,uvařeno,vypráno,vyžehleno .. klasika co je třeba ,ale co dál ???

No jinak na utz se ukázal zatím jeden mimísek,prý za 10 dní na další kontrole (jj budu chodit na utz co 10 dní) uvidíme,jestli není druhej mimísek schovanej za tady tím.
Každopádně dobrej výsledek i to jedno :grinning: :slight_smile:
A co vy holky,některé už čekáte na testování,dlooouhý čekání,ale budou tam // ,držím palce,tu smůlu každá z nás už musíme porazit.
9. říj 2013 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@tygrisek09 tak někdy zítra a pozítří 6-7 den po oplo se ti budou vrtat:slight_smile:
9. říj 2013 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlaru - tak super :slight_smile: užij si to ...já se doma nenudím ..teda když jsem ..po ET se chystám an 14dní a už se moooc těším.
Skouknu nějaký seriály a zahraju si nějakou hru na počítači apod :slight_smile: a budu si zase po delší době v klidu číst ...
9. říj 2013 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlaru hele to je super jen tak dál - já se doma taky nenudím jako @kamisb, mám tu spoustu práce a třídění a knížek a fotek a hry přesně a odpo učení AJ se synem a svoje zdokonalování se v AJ a začala jsem s Němčinou a dneska se připravuju na pohovor:slight_smile: a taky vařim a peču a to utíká rychle...ráda si po těch X letech nonstop práce odpočinu:slight_smile:)
9. říj 2013 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
nj,tak to se opravdu nenudíš.
Jsem doma sama -pokud nepočítám,naše 2 chulaptý děti - britky =o) a ty toho zrovna moc nenamluví a skoro celej den prospí.
Kdyby jsme měli domek,tak se rejpu v zemi nebo bych něco šondala okolo domečku,ale v bytě je to rychlí.
Manžel jezdí z práce tak kolem 18hod. :confounded: což mi končí akorát vycházky,dr mi je nechtěla dát vkuse,rozhodila mi je.
Je to asi o zvyku,budu si muset zvyknout na jinej režim a něčím se zabavit.Třeba si zvyknu.
Co bych pro mimíska neudělala :grinning: ,doufám,že to ocení :wink:
No nic,jdu ven,od 14 hod. mám vycházky =o)

Tak ať ti jde učení.
9. říj 2013 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, kokněte na tohle. Tady je hezky popsaný vývoj embryí

http://www.reprofit.cz/ivf/vyvoj-embrya
9. říj 2013 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlaru jj já mám taky od 10-12 a od 14-18 :slight_smile:)) tak hezkou vycházku:slight_smile:
9. říj 2013 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já taky něco přidám: www.your-embryo.blogspot.com. zadáte den oplodnění což je den OPu a jeto:slight_smile:
9. říj 2013 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho jeee, to je fakt hezky udelane :slight_smile:
9. říj 2013 v 15:07  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jeeee, ja tam mam kolecko :slight_smile: s teckama
9. říj 2013 v 15:10  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek