• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

26. května 2017 
autor
@pinkywinkie :grinning:D ja dneska cerveny tycinky s teckama
9. říj 2013 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no to je zakusovani vid :slight_smile:)))
9. říj 2013 v 15:20  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pinkywinkie jj tak doufam,ze to tam tak vypada :slight_smile:
9. říj 2013 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to je jasny, ze jo :slight_smile: proste tem bobankum musis verit :slight_smile: jsou to bojovnici :slight_smile:
9. říj 2013 v 15:34  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlaru a jak jsi daleko s těhu?
9. říj 2013 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
9-11 a 14-16 ale pak si to posunu,tak jak to máš ty,pokud to teda půjde.
9. říj 2013 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek
Hmm,tak to mi neřekla v kolikatým týdnu jsem.
Že by 5 tt 6 tt ? Nevím
19.9. jsem byla na ketu- blastocyty, 30. // :unamused:
9. říj 2013 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak já jsem po psychické stránce v pohodě, lázně moc pomohly.. čínu jsem zkoušela, pila jsem ty hnusný byliny a chodila jsem na akupunkturu, cítila jsem se po tom, vždy na chvíli skvěle, ale když jsme udělaly testy s doktorkou tak hodnoty byly na stejném místě. Oni řešili spoustu jiných věcí, ale NK buňky asi ne... v testech žádný změny k lepšímu nebyly....bohužel... navíc to je poměrně drahá záležitost. A jak se cítíš Ty?
9. říj 2013 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 to by bylo super, uvidíme příští týden :slight_smile:
9. říj 2013 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Ahojky, našla jsem to už dřív, je to zajímavé, že? Jak jsi v Reprofitu spokojená?
9. říj 2013 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak já jsem dostala odpoledne nějakou zimnici a musela jsem si jít lehnout a okamžitě jsem usnula, tak snad na mě nic neleze..... :unamused:
9. říj 2013 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice chichi zimnice=příznak, ze se neco děje :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: mela jsi to někdy po ET uz? Ne vid :slight_smile: :slight_smile:
9. říj 2013 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek ty chichotando já ti nevím čéče,ale vzhledem k tomu, že je období chřipek tak mám strach,aby to nebyla nějaká viroza
9. říj 2013 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no ja mam taky zimnice furt a víš proc??? Chichi - protože jsem v tom!!!!!!! :slight_smile:
9. říj 2013 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ahoj kocouřice, pro mazlíky odhlasováno a doufám, že tobě je už je líp (teda jen pokud to není ten těhu znak jak píše pidisek :wink: ) Jinak teda to letí jak blázen už je středa pryč a za chvíli už testuješ holka, taky se ti to zdá takový fičák :grinning: :grinning: A co mužíček oprašuje si tě doma, když mu tak vypékáš a podstrojuješ :wink:
my včera byli venku, protože tu bylo krásně, ale dneska už zas přeprchalo, takže nuda...
9. říj 2013 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 ahoj Jaky, tak ty už za chvíli splyneš s tu přítomným davem na dálnici ke //......no to bude paráda, to zas budu napjatá jak malý kšandy .....už ať je konec listopadu a tady samé plné bříška ať můžu zas začít používat palce :wink:
9. říj 2013 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin no ty jsi zlatíčko Kači, že by ses dojela dobrovolně zhuntovat k nám na vinici :grinning: :grinning: ale naštěstí není potřeba, už toho nemáme takové latifundie, jak když ještě žil děda, ten měl polností, že jsme z nich pomalu od jara do pozimka neslezli, ale teď už naši mají jen takový menší pro zábavu a napapu....zatím jezdí jen oni dva, ještě ani mě nepovolali do zbraně, takže si to letos asi užívají sami :sweat_smile:
Tak ještě, že jsi do těch lázní jela holka, jako toto je opravdu hrozná nezodpovědnost, že to nikdo neřeší, že se ti udělá za krkem boule, která by navíc ani nezmizla, ba dokonce by ti tam ještě mohla zarůst, fakt hnus takové jednání peníze by chtěli vybírat a valit zákroky jak na běžícím páse, ale aby dořešili takovou závažnou věc aby nezůstaly žádné následky to už čas nemají, no nakopat do prdele vážně jo....tak hlavně ať ti to pořádně rozmasírují a i když to nebude hned, tak hlavně ať se to ztratí.....
Takže tebe teď čekají takové důležité konzultace, jsem opravdu hrozně zvědavá Kači co ti řeknou v tom Brně a jak se k tomu postaví... co mají oni třeba za zkušenosti s touto problematikou NK buněk a tak.....Ani nevíš jak moc bych ti přála, aby měli nějaké nové léky, o kterých bys ani nevěděla, že je bereš a dovedly tě přímou cestou až k mimi :wink:
9. říj 2013 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak všem babenkám co čekají na testík, na vajíčka, nebo na folíky přeji co nejpříjemnější čekání a rychlý průběh, aby jsme se z toho věčného čekání nezbláznily :grinning: a za odměnu tak vymalované rovnoběžky, že půjdou rovnou do albíčka....

@sasanka a ty se holka drž, doufám, že je ti už nějak líp a budem držet palce aby to s tou laparkou vyšlo, jak psala Pavlínka, že pro jistotu se radši budou chtít mrknout co tě to tam tak pobolívá.....
9. říj 2013 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, hlásím se po Xdenní pauze opět mezi Vás :grinning: :grinning: :grinning:
Chci všechno vědět,
@janice_opice Tak cóóó??? Co mimísci? Už se zahnízďujou u maminky?
@sasanka jak Ti je? Pomohla ti ta URL? Co laparka?
@pavlaru Jak je, mamino? Jak se cítíš? Už jsi byla na UTZ?

Pro všechny kočindy, chci o Vás vědět, co je nového, jak pokračujete...Myslím na Vás :wink:
9. říj 2013 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 ahoj Martinko :slight_smile:)no jo leti to jak voda.v sobotu to bude tyden od ET.ale zadny zmeny nepozoruju.jenom od vcera hrozne prdim :grinning: a chvilema mam zimnici tak nevim jestli na me neco neleze co ty holka jak valcis?:slight_smile:jinak manzilek me furt lochta a provokuje ;') jsou prdli vsichni :slight_smile:
9. říj 2013 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monyna83 ahoj pracante tak uz jsi zbrzdila?:wink:jestli ne tak bys mela.Jinak mne nic neni jen prsa furt boli ale to uz dlouho jinak nic.akorat jak jsem psala vyse jsem mela dnes zimnici tak doufam ze to nebude vitoza
9. říj 2013 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ráda bych se přidala, jestli můžu. V srpnu jsem byla na laparoskopii a hysteroskopii - výsledek - PCO a rozsáhlá endometrióza a ještě nezhoubný (díky bohu) nádorek na vaječníku. NO nemusím popisovat, jak mi asi bylo... vůbec jsem to nečekala. První věta primáře po narkoze byla: Měla jste tam milion nálezů, vůbec bych neotálel s ivf, dokud je ještě čas :frowning2: No ve zkratce moře slz a beznaděj. Nicméně nějakým zázrakem jsem přesto hned v září po operaci otěhotněla, bohužel tento týden samovolně potratila :frowning2: Změnila jsem gynekologa a doufám v další zázrak. Budu ráda, když si s vámi budu moc vyměnit zkušenosti.... Momentálně tedy máme alespoň měsíc pauzu a po další ms už se zase chceme začít snažit. Už aby to bylo, to čekání je strašné!!!! :frowning2:
9. říj 2013 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@reenik ahoj vitej mezi nami.Holka taky sis toho teda pekne zazila.Drzim palce a verim,ze uz se vse v dobre obrati :wink:
9. říj 2013 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb takkkk coooooo????
9. říj 2013 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Děkuju, no já myslím, že je nás takových více... ale ani ve snu by mě nenapadlo, že budu taky mezi ně patřit, to je jasné, to asi nikoho. To víš, měla jsem strašnou radost, že i když nám doktor nedával vůbec žádnou šanci, tak se povedlo a bez hormonů, tak si dovedeš představit ty slzy, když mi potom bylo řečeno, že mě pravděpodobně čeká revize, protože se to přestalo vyvíjet. :frowning2: Díky bohu to hcg začalo klesat tak rapidně, že jsem na revizi nemusela, doufám, že při příští kontrole mi jen potvrdí, že je vše ok a nic tam nezůstalo. Mám pocit, že poslední měsíc pořád jenom brečím, s menšími přestávkami :grinning: No děs, ale věřím, že bude líp. Mám nového doktora a mám z něho strašně dobrý pocit, má poslední doktorka mi totiž nevěřila ani, že jsem těhotná... odmítla mě i vyšetřit, i když z krve jsem měla jasně těhotenské hcg (162) a ona mi řekla, že těhotná budu až budu mít nad 1000. I když jsem se ji ptala, jestli to nemůže být tím, že je to strašně čerstvé, tak mi řekla, že to tak do dvou dnů určitě dostanu, že je to jasně negativní... Hlavně, že přes telefon mi říkala, že hned jak budu mít podezření, že jsem těhotná, tak mam přijít, že mě po té operaci musí hlídat, nasadit hormony na udržení atd.... jo jo a pak jsem si připadala jak simulant...
9. říj 2013 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Ahoj Janinko, ty prďouchu jeden :grinning: :grinning: :grinning:
Jůůů, už to bude týden? Ani Tě neláká testování? Kdy máš test prubnout? Co jinak? Jak si užíváš volníčka?
Už pomalu brzdím, ale v neděli jedu zase pomáhat do Prahy - Na Harfu. :unamused:
9. říj 2013 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@reenik Ahojky, vítej mezi námi a hlavu vzhůru...My jsme vlastně taková terapie :grinning: :grinning: :grinning:
9. říj 2013 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monyna83 hele testovani me laka,ale jeste je dost brzo.mam testovst 19.10. Nedelas nahodou u Datartu?kdyz sleduju ty inventury :wink:
9. říj 2013 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - hihi, už jsem psala, ale asi to zaniklo v tom povídání.
tentokrát se probudila i levá strana ..a mám asi 7kousků 12-13mm, a pak dalších asi 9 menších ..zvedly jsme dávky o malinko a třeba se ještě nějaký tén menší vzpamatuje.
Takže na počet to je asi stejný jako při krátkém protokolu, jen aby byly nakonec zralejší a budu spokojená.
10. říj 2013 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@reenik - vítej, tak snad už máš vše zlé za sebou a kolem vánoc přijdou jen samé pěkné zprávičky :slight_smile: hodně štěstí.
10. říj 2013 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek