• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

autor
@kamisb jo ajooo už jsem si to dohledala promiinnn:slight_smile:))) včera jsem byla jen na telefonu a tam je to takový na prd
10. říj 2013 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ale to je paráááda fakt moooc držím pěsti je to na skvělé cestě:slight_smile:
10. říj 2013 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb deje a roste :slight_smile: Ja uz zase picham do bricha, nohy proste nesly :grinning: na cukrovku dostanu asi zadanku za tech 10dni, co jdu. Kdyz ne, zlobit se nebudu :wink: neujizdim na sladkym, dam si kazdej den jablicko nebo nejaky ovoce jedno, tak snad cukrovka nehrozi. I kdyz pri mym stesti :grinning: co kontrola??
10. říj 2013 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice mas recht, Jani - moje ctyrbunka uz se pekne ozyva :grinning: co ty, jak uzivas? Kdy budes testit?
10. říj 2013 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh
@janice_opice - tak to jo ..to se přehlédne, mě to ten můj mobil ani nevezme :slight_smile:
na kontrolu jdu zítra odpoledne a už se dohodneme jak to bude ten příští týden vypadat ...počítám že OPU asi středu nebo úterý.

je taky bych už chtěla cítit prcka v bříšku, bylo to moc krásný a Ondrášek vždycky v noci kopal tatínka do zad :slight_smile: manžel se ke mě vždycky přitulil zádama tak dostal nakopáno :grinning:
10. říj 2013 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh - já si to do těch nohou vůbec neumím představit ...a zakřikla jsem že se mi nedělají modřinky v místě vpichu už josu :( asi jak se ta krev nařeďuje postupně tak pak se hold víc rozlívá či co.

Včera jsem musela na tu stříkačku fakt zatlačit, aby propíchla tu kůži :angry: takhle tupou jsem ji snad ještě neměla ...no pokud to klapsne tak si pak na hematologii asi zažádám o jiný lék, doktorka tam říkala, že pak něco vymyslíme.
10. říj 2013 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brsh holka já ti ani nevím....za chvíli jdu na pohovor pracovní pak dorazí tchýně....no a testovat ani ti sama nevim...moc se tentokrát bojim,ale ještě je dost brzo si teda myslim, v sobotu byl ET tak to neni ještě ani týden a neměla jsem blastocysty tak nevim no, správně mám testovat až 19.10.
10. říj 2013 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ten fraxiparin??? Mně trochu pomohlo to ledování, ale tlačim taky a to mám navíc ještě hroší kůži :slight_smile: sestřička minule povídala, když mi brala krev, že to snad ani neni možný jak mám nepropíchnutelnou kůži a to jí přitom mám jemnou na omak:slight_smile:))))))))))))))))))
10. říj 2013 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojjj, krasne rano devcatka :slight_smile:
10. říj 2013 v 08:26  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. říj 2013 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ted mi volal dr. a vsech sedm se krasne vyviji :slight_smile:)) jjupiiiiiiiiiiiiii :slight_smile: transfer embryologem potvrzen na sobotu :slight_smile:
10. říj 2013 v 08:34  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobré ráno, jak se dneska máte?
10. říj 2013 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie - tak super gratulace jen tak dál :slight_smile:
10. říj 2013 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak já zatím nedovat asi nebudu, ty modřinky mají asi 2mm v průměru ..kolečko, tak to asi nebud řešit.

tak hodně štěstí dneska :slight_smile:
10. říj 2013 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie vsadím se, že to byl Tvůj první a poslední odběr. S takovou zásobou snĕhuláčků.
10. říj 2013 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh
@kamisb taky řada vzpomínám na mexické vlny juniora v břichu
10. říj 2013 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice tak s větry jsem na tom podobně :slight_smile: vážně by mě zajímalo, co se v tom břiše děje.
10. říj 2013 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 kocicko, tohle je uz muj ctvrty odber, prvni tri jsem byla v podoli :slight_smile:
@kamisb jeee, dekuju, ja doufam, ze mas pravdu :slight_smile:
@janice_opice jak se dnes citis? co cerveny tycinky? uz uplne pohltily mimisky?
10. říj 2013 v 08:50  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie to jsem nedohledávala. Takže sice ne první, ale poslední určitě :slight_smile:
10. říj 2013 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pinkywinkie tak gratuluju to je skvělý výsledek!!:slight_smile: a na sobotu držim palce..... já se cítím normálně nic se nějak neděje krom těch prsou ,ale to je vleklá záležitost ani břicho mě nebolí ani nic , zimnici mám tak nárazově a za chvíli se chystám na pohovor
10. říj 2013 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@tygrisek09 no ty máš dnes a zítra zahryzávací dny vlastně:slight_smile:
10. říj 2013 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice @tygrisek09 ja se tak tesim az uvidim vysledky vasich pozitivnich testiku :slight_smile:
10. říj 2013 v 09:09  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83
Jsem na neschopence,jj na utz jsem byla,vše ok,další kontrola za týden.
Doufám,že bude všechno v pořádku až do termínu porodu.
10. říj 2013 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice No jo, taky mám pocit jako bych to cítila. V břiše se mi to různĕ mele.
10. říj 2013 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pinkywinkie no já to beru hodně s tím, že prostě to tolikrát nevyšlo, věřím jim,ale nehledám příznaky, prostě uvidíme:slight_smile:
10. říj 2013 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tygrisek09 aha tak to já jsem necítila, že se zahryzávají , ale tak asi jsi víc citlivá než já:slight_smile: já už jsem po tom všem strašně otupělá k příznakům a hlavně se je ted fakt snažim vůbec nehledat, takže u mě se nic neděje:slight_smile:)
10. říj 2013 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice zahryzávání samozřejmě cítit nelze, ale v podbřišku cítím jakoby jemné píchání. A v noci už nevím, jak si lehnout, tak jsem čumákovala do tmy :slight_smile: uvidíme, stejně než čekat nám nezbývá. Co jsme mohly, to jsme udělaly. Teď už je to na nich. A my jim přeci věříme.
10. říj 2013 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tygrisek09 no si tak..

HOlky mjá jdu na ten pohovor tak zatím:slight_smile:)
10. říj 2013 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie gratuluji to je nadhera.. :slight_smile: muzu se zeptat mate dobre spermio??
10. říj 2013 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice drzim pesticky.. :slight_smile:
10. říj 2013 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek