• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

28. listopadu 2016 
@petulak1988 spermio mame pry luxusni :grinning:
@janice_opice jasny, ja po tech vsech pokusech taky, ale ted nejak i vnitrne citim, ze to ted klapne.....vzdyt my meli v podoli trikrat odbery,= trikrat ET a dvakrat KET Takze celkem pet pokusu nevydarenych .-(
10. říj 2013 v 09:38  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@pinkywinkie aha tak tim to nejspis je,ja uz se zacinam bat ze nam nepomuzou.... jako nikdo
10. říj 2013 v 09:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 mate blby spermio jo?
10. říj 2013 v 09:55  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@pinkywinkie ke komu jste chodili do Caru v Podolí?
10. říj 2013 v 09:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 my máme také špatné spermie a máme malého, takže věřím, že to půjde i u vás :slight_smile:
10. říj 2013 v 09:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@pinkywinkie
@tygrisek09 jj ma ho zhorseny... ma ve vysledku spermiogramu tohle...
Objem 2,2ml )ma byt min 1,5)
pH 8,4 (min ma byt 7,2)
celkove mnozstvi spermii v ejakulatu 13 200 000 (min ma byt 39milionu) :frowning2:
koncentrace spermii v ejakulatu ( v 1ml) 6 000 000 (ma byt 15 000 000 úml a vice
pohyblivych spermii (PR+NP) 50procent (ma byt 40procent a vice)
pohyblivych progresivne PR 33,33 %( my byt 32 %a vice)
pohyblivych neprogresivne NP 16,67 a nepisi jak ma byt
nepohyblivych-imotilnich (IM) spermii 50% :frowning2:
morfologie-%spermii normalni fore 2% (maji byt min 4%) :frowning2:

tak se bojim
10. říj 2013 v 10:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@tygrisek09 k rezacove.... nejdriv mi byla velmi sympaticka, ale kdyz nemenila lecbu, porad do me cpala prednison, anopyrin a ackoli mne posilala od imuno ke genetice a nic nenanasla, tak pri posledni navsteve jsem se ji zeptala co bude dal, a ona mi rekla... budete uzivat prednison. tim padem jsme se rozhodli s manzelem, ze zmenime centrum. Kdyz mi mela cokoli vysvetlit, byla jak ledova kralovna, bala jsem se na cokoli zeptat.... proste tohle me vadilo. Dal me zarazelo, ze jsem se kolikrat objednala na urcitou hodinu a cekala jsem v cekarne treba dve hodiny..... Tohle fakt nechapu.
10. říj 2013 v 10:03  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 ale to prece neni tragedie ne? Zkouseli jste nejake bylinky? nejakou lecbu prirodni? Moc tomu nerozumim, ale to PH prece nebude tak kriticke, nebo se mylim?
10. říj 2013 v 10:05  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@pinkywinkie pH mame dobre
10. říj 2013 v 10:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 a co teda mate spatne? nejak tomu nerozumim :frowning2:
10. říj 2013 v 10:09  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@pinkywinkie ma malo pohyblivych jen polovinu ,spatnou morfologii, a ma jich jen 13milionu a ma jich byt tak 39 jinak ostatni ma dobre snad
10. říj 2013 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 tak z toho nejake vyberou ne? vzdy oni urci, ktere jsou dobre ne?
10. říj 2013 v 10:10  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@pinkywinkie no jeden doktor v centru mi rekl ze kdyby se mu to lekama co mu dal zlepsilo muzeme zkusit IUI a druha doktorka nam rekla ze otehotnim jedine s darcem... tak z toho byl pritel dost spatny
10. říj 2013 v 10:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@pinkywinkie no to jsem ji rikala o te metode PICSI ale rekla mi ze je to to same co ICSI tak ze to tak staci.. :frowning2:
10. říj 2013 v 10:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 - tak to by asi chtělo uděla to PICSI ...a oni už nějakou vyberou neboj, Vždyt josu holčiny co jejich chlapy musí na TESE a buhví co ještě kdy jim operativně vyberou spermijky a někdy mají třeba jen 4 kousky a musí s tím vystačit.
Tak neboj oni si jistě poradí. Věř CUBE nebo koho jsi si to vybrala ...hlavně jim řekni z čeho máš strach a na rovinu chtěj třeba vědět jak to s tím spg.vypadá. A uvidíš že to nebude nejhorší. Drž se
příští týden máš konzultaci nebo jak?
10. říj 2013 v 10:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb dekuji nn az 30jdeme na konzultaci no bojime se oba,darce nechci uz kvuli priteli.. tak doufam ze tolik spermii bude stacit
10. říj 2013 v 10:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 vubec se neboj, pri tehle metodach oni vidi pod mikroskopem jak se ty spermijky pohybuji. Potom vyselektuji ty spatne.... nepohyblive, pokrivene a zbydou jim jen ty pekne. Tak vezmou pipetu (nebo mikropinzetu, nevim) a napichnou tvoje vajicko :slight_smile: a je to..... Neboj, dneska dokazi zazraky :slight_smile:
10. říj 2013 v 10:18  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@pinkywinkie ja vim me delali jen metodu ICSI a kdyz jsem chtela PICSI tak ze me udelala blbce ze je to to same
10. říj 2013 v 10:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@pinkywinkie no uvidime co s nami udelaji.. hlavne jinou stimulku doufam...
10. říj 2013 v 10:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 a vubec na ty vysledky z tohoto centra nekoukej :slight_smile: Oni si udelaji vlastni spermio a bude. predstav si, ze pri prvni nasi navsteve podoli zjistili, ze muj manzel ma protilatky proti vlastnim spermiim a ze je zabiji. Tak do me rvali nejaky leky, poslali nas na imuno a ted pri spermio v cube.... nic nenasli......... Neikdy mi prijde, ze neco je spatne... :slight_smile:
10. říj 2013 v 10:21  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 neni to to same.... ICSI je ze napichnou je kvalitni sperimie a PICSI je, ze z tech kvalitnich vyberou ty nejsilnejsi. Ono je to v podstate to same, ale pri te PICSI vyberou ty "best of"
10. říj 2013 v 10:23  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, Picsi při malém počtu pohyblivých spermií nepomůže. Jedině ICSI. Při Picsi je nutné, aby doplavala a plavala v hyaluronu. A to málo pohyblivé nedokáží, proto máme vždy ICSI. Aby vpíchli jednu spermií do vajíčka. U ICSI je 90% šance na oplodnění.
10. říj 2013 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@tygrisek09 ale u PICSI najdou zrale spermie...
10. říj 2013 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@tygrisek09 - hm to jsou věci :( ..ale zase u toho ICSI přeci můžou píchnout do vajíčka i geneticky špatnou spermii, tak jsem si myslela, že to PICSI je ještě něco navíc :( hm jeden se z těchlech věcí lehce jelen teda :angry:
10. říj 2013 v 10:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb jj je to neco navc vidi to vroubkovani nebo jak se tomu rika.. me teda jasne rekla ze embrya se nevyviji kvuli spatnemu spermiogramu hned po vete co vybrali kvalitni spermie... tak si vyberte.. :grinning:
10. říj 2013 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 není to to samé - je to mnohem lepší a nová metoda...- ja to mela a podívej....
10. říj 2013 v 10:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 - prostě se na to zeptej hned a budeš vědět :slight_smile: nesmíš ztrácet naději a víru v tomhle směru, jinak by to nešlo.
10. říj 2013 v 10:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@pidisek a vy mate horsi spermio??
10. říj 2013 v 10:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb jj mas pravdu,myslim ze existuje i horsi spermiogram a ze by z tohohle meli zvladnout vybrat spermijky ,ktere krasne oplodni vajucha
10. říj 2013 v 10:42  • Odpověz  • To se mi líbí
ne my jsme to chteli protoze už to byl šestý pokus....
10. říj 2013 v 10:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek