• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. března 2017 
autor
@petulak1988 jo 50%je dobrý,ale určo se zeptej Višni anebo Budky:slight_smile: je pravda, že by se mělo soudit dle toho vzorku co tam dáte v den OPU, ale 0 co vim je furt dobrý-)
10. říj 2013 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice 0 furt dobry??
10. říj 2013 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 ahoj Peti, tak my jsme přímo ten příklad, kdy jsme se museli dostávat k spermijkám operativně, kde se nám jich podařilo vydolovat na deseti tisíce a né miliony jak u vás, takže i když je jich míň, nebo mají špatnější morfologii, tak pořád se u vás dá krásně vybírat až přebírat....možná by to mohl být problém u IUI, ale rozhodně vás strašit dárcem, mě příjde humus a nevhodné, když si představím, že u nás v Caru nás tak moc podporovali a říkali jak to není ztracené a to jsme měli na spg. nulu, tak nechápu jak si můžou při vašem spg. dovolit říct něco takového....Vůbec se nenech odradit, je to jak píšou holky ICSI je že ti pod speciálním mikroskopem vybere embryolog podle něj nejmrskavější a nejživotaschopnější spermie a ty speciální jehlou vpraví do vajíčka, tím pádem se v podstatě oplodní všechny než když se mají spermie snažit o proniknutí jen sami, což někdy může být problém i u obalu vajíčka.....no ale i tak je to pořád jen subjektivní pohled toho daného embryologa, který zrovna vybírá a na jeho šťastné ruce, když si připlatíš PISCI což u nás bylo dalších deset (ICSI 10 000,- + PICSI 10 000,-) tak ti je první proženou tou látkou, kde by měli zůstat jen ty největší dravci a z těch pak zase embryolog vybere pár kusů, které vpraví zase tou jehlou do vajíčka, takže rozhodně to stejné není, je tam jako by výběr z těch co už jednou prokázali, že jsou kvalitnější a měli by být dozrálejší.....tak asi tolik co k tomu vím já......myslím, že vám ta změna Caru určitě prospěje, minimálně už jen tím, že ty vaše spermijky uvidí pod mikroskopem jiný embryolog, který může mít daleko trénovanější oko a vybere vám pulce jedna radost :wink:
10. říj 2013 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
autor
@petulak1988 jé mi vypadla ta 5 :slight_smile:)
10. říj 2013 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 krásně jsi to napsala:slight_smile:
10. říj 2013 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice téda ty máš odpočívat a těhotnět a ty se místo toho chodíš bavit na pohovory, já myslela, že jsi chtěla být do vánoc ženuška v domácnosti :grinning: nebo to byla taková lákavá nabídka? No v každém případě sorry, ale úspěch ti nepřeji, protože se teď plně soustředím na držení palců na tvé rovnoběžky :wink: :wink:
10. říj 2013 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 to jsi krasne napsala.. :slight_smile: moc dekuji.. tak tim padem je ta doktorka fakt blba :frowning2: s prominutim
@janice_opice ja si to myslela ale stejne :grinning: jj snad ano ,zacinam tomu cube vice a vice verit..
10. říj 2013 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to víš snažím se prodat svou trošku do mlýna co jsem si vyzkoušela na vlastní kůži :sweat_smile: :sweat_smile:
10. říj 2013 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 tak rozhodně chci do Vánoc být domácí ženuška,ale nemůžu zůstat bez práce,kdyby se to nepovedlo, takže bych od ledna kdyby nebyla jiná možnost chtěla nastoupit někam a hledat práci si člověk musí už začít ted..:slight_smile: Samozřejmě, že počítám s variantou, že nebudu moct nikam nastoupit, ale asi je dobrý mít zadní vrátka ne?:slight_smile:)) a jsem ráda, že mi neepřeješ úspěch páč já se taky na ty lomítka těším a přeju si je ze všeho nejvíc holka jedna.Zítra jdu do hospody na nealko..no nevim,jeslti si to nerozmyslim a nezůstanu raddši doma:slight_smile:
10. říj 2013 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 no to je mi jasný, vy to s těma spermijkama máte kor teda blbý co?? ale zvládnete to nebooojjjj já to vím!! :wink:
10. říj 2013 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 mě to dneska hrozně bavilo, protože jsem tam nešla ve stresu a zase tak mi na tom díky tomu, že čekám na // nezáleželo. takže si mě proklepla v personláce normálně, pak z AJ a otestovali si excel, word a powerpoint jak zvládám obsluhovat a šla jsem domů
10. říj 2013 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 no příjde mi, že ta vaše doktorka si prostě jela v těch svých naučených kolejích a neměla asi moc rozumu zkusit něco jiného, jako když to udělá u dvou IVF stejně, tak to ještě dokážu pochopit, ale při třetím už mi to příjde hodně promarněný pokus....přejít bylo nejlepší volba, dodá ti hodně nové síly a potřebnou víru v CAR.....a co čtu od Janinky tak v CUBE ti určitě pomůžou na jedničku :wink:
10. říj 2013 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
přidám se k vaší debatě o ICSI a PICSI. My jsme měli obě metody. PISCI se doporučuje když je vyšší věk a nebo pokud je DNA hodně špatné. Ale to DNA nezjišťují všude. Někdy PICSI může uškodit,protože se se spermií musí manipulovat 2 x a u ICSI jen jednou. Každá manipulace navíc může uškodit. Poradtě se s vaším embryologem co je pro vás nejvhodnější. Někdy ne dražší věci vám musí pomoci. U nás se osvědčilo ICSI a PICSI nám žádný zázrak nepřine
slo,ale ani nebylo o píď lepší.

Všem vám držím ve všem palce,nestíhám dočíst :slight_smile:
10. říj 2013 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, cítím se jak při ovulaci. Bolí, píchá a tlačí mě břicho. A jako bych seděla na vidlích :grinning:
10. říj 2013 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice tož to je fakt, že je potřeba se poohlédat dopředu, aby člověk měl nějaké varianty, nebo si aspoň udělal přehled co a jak nového se objevuje na trhu s prací.....a zase když víš, že o tolik zatím nejde, tak jsi jim určitě svou pohodou a sebevědomím vytřela zrak :grinning:
no chtít jít do hospůdky a sedět tam při nealku je dosti sebemrskačský čin :grinning: tož to ti přeji hodně síly......já tak byla na zapíjení dítěte od kamaráda, když jsem ještě kojila a nemohla pít, ten pohled na ně jak si pochutnávají mě zabíjel, tolik odvahy jsem nepotřebovala snad ani při testování :grinning: :grinning:
jinak máš pravdu, že my to máme s těma spermijka extra blbý, tam hold není ani pohyblivost, ani zralost všechno jen tak na dobrý slovo, ale díky Bohu se nám ten zázrak stal a věř tomu, že nebýt docenta, který tenkrát mojemu vliv naději do žil, tak nevím jestli by měl vůbec sílu to zkusit....
10. říj 2013 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Až jsem si musela lehnout. A z Utrogestanu mě ráno vždycky šílené bolí hlava a když ho zavádím večer, tak ne.
10. říj 2013 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@reenik Ahoj, to sis taky pěkně užila teda :unamused: , je dobře, že jsi šla od té praštěné dr pryč! Teď to půjde už jen hladce :wink:
10. říj 2013 ve 14:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 - a koukala jsi se pod sebe?

ať je Ti líp aby se krásně zavrtávalo :slight_smile:
10. říj 2013 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb pode mnou je gauč a zem. Nic víc. Nevím, k čemu bych to přirovnala.
10. říj 2013 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 - tak to víš no, něco se vevnitř děje ..tak buď ráda :slight_smile:
10. říj 2013 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré odpoledne všem, pracuju a nestíhám, dnes jsme měli na dopolední školce několik tříletých ubrekánků, tak jsem se trochu dostala do problematiky...utírání nudlí, počůrání a já chci pochovááát...klasika...
@monyna83
@martas14 jsem ráda, že žijete, holky...za chvíli už zas bude k čemu fandit....doufám
@janice_opice vsa´d se, že to místo dostaneš :grinning: :grinning: když to není pod tlakem, tak jde všechno..
@petulak já myslím, že se nemusíte bát, nějaký spermijky určitě vyškrábnou...musí to vyjít..
10. říj 2013 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@jaka17 moc dekuji jsi zlata.. vydesila nas dost to se musi nechat..
10. říj 2013 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tygrisek09 tak to je dobře, e se něco děje, já jsem vždycky odpoledne touhle dobou strašě unavená a zase ta zimnice a bolení kloubů, ale vždycky tak kolem 15-16 a pak je zase dobře, tak nevim,jestli na mě něco fakt neleze. na to, že nechodim do práce jsem furt utahaná, ale v břiše nic, semotamo nějaký to píchnutí,ale tak nějak nic
10. říj 2013 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 martásku to je stejně tak skvělý, že máte toho jednoho prcka i přes to všechno, věřím, že se nechá zlomit i na to druhé holka:slight_smile:)) pak budu mačkat zase já!!!!
10. říj 2013 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
A taky jsem fakt ráda, že ten Utrouš neberu...mně o ně vždycky taky bylo dost zle
10. říj 2013 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 ahoj utřinose:slight_smile:)))) no to by byl goooolll s tou prací, ale moc tomu nedávám, navíc v tý personálce nebyly ty ženský moc příjemný..
10. říj 2013 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak mám zase zvýšenou teplotu a k tomu se přidal trochu výtok :frowning2:(( nevidim to dobře
10. říj 2013 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice klíííííd - hele podle me se neco deje....teplota je ok příznak... porovnej to s tema předchozíma pokusama schválně....
10. říj 2013 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 Ahoj Marti, docela přemejšlím nad těma imunoglobulínama, i když jsem se jich bála, tak jsem viděla video jak to v té krvi funguje a co ta NK buňka dělá a myslím si, že kdyby to šlo rovnou kapačkou, tak by to nemuselo nakonec bejt tak blbý, pokud nebudu mít zase nějaký " moc pěkný " vedlejší dopady z léčby.
Uvidíme co v pondělí řekne doktorka, zajímá mě spíš, jestli jsme schopný to snížit na míň než 41,2 % a jaké jsou pak možnosti, když se to mimi chytí, aby vydrželo a neodešlo pak... co by dělali potom, protože jak je vidět tak samotný kortikoidy nestačí:(
Morava je moje srdeční záležitost, mohla jsem se tam kdysi dávno vdát:slight_smile: a mám i slabost pro vinařství, chtěla jsem si před lety udělat somiliérský kurz:slight_smile:, ale nechtěla jsem se nějak vetřít nebo tak, to buď v klidu. Už jste byli u těch známých? Jak bylo? jinak díky:slight_smile:jsi zlatíčko
S těma vedlejšíma účinkama je to hustý a nikoho to vůbec nezajím, tak jsem ráda, že jsem jela, protože mi ty lázně pomohly i v jiných věcech.
10. říj 2013 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek