• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. prosince 2016 
@janice_opice Jani hlavně nepanikař a zůstaň v klidu, prodýchej si to, uvolni se a nestresuj, vím jak je to moc těžký, ale zkus to. Držím moc palce a myslím na Tebe:slight_smile: Zalez si do pelíšku a odpočívej
10. říj 2013 v 18:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice v jaký jsi byla?
10. říj 2013 v 18:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@pidisek no já ti nevím čéče možná jsem měla taky zvýšenou teplotu, ale přidal se výtok a bolest jako na MS..jsem z toho nějaká přešlá....

Jsem ze zoufalství rozeslala životopisy asi na 10 míst:slight_smile:))
10. říj 2013 v 18:25  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@coralin hele já se zase tak nestresuju, jsem tak nějak fakt po tom všem smířená, takže to beru tak jak to je a nestresuju a vím, že mi než čekat nic nezbývá...
myslíš v jaký personálce?
10. říj 2013 v 18:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice me bolelo na ms od ET furt.,. Hrozně.... Mimochodem boli me to i ted...snad je vse ok...
10. říj 2013 v 18:40  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@coralin jsi zlato diky za podporu ;-*
10. říj 2013 v 18:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@pidisek me zacalo tak pted 3 dnema.hele u tebe je vse ok,musi si tam udelat misto prece ty jsi takova zizala tsk se mudi nekam vejit ;')
10. říj 2013 v 18:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice no jo uz rosteme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. říj 2013 v 19:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice Janí kolikátý jsi den?
10. říj 2013 v 19:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice Tak to jsi statečná, ale vydrž, vydrž :wink: No a jak Ti je? Jak se cítíš? :slight_smile:
Ne, ne, jsem asistentka ředitele Intersparu... Žrádelna, jestě větší pakárna, než elektro... No a manža je ředitelem Interparu v Práglu :slight_smile: Rodinný podnik :grinning: :grinning: :grinning:
10. říj 2013 v 19:15  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@pavlaru No tak to je paráda, to zní slibně... Držím všech dvacet a očekáváme první fotečky z UTZ :wink:
10. říj 2013 v 19:18  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@pidisek jsem 5.den od ET
10. říj 2013 v 19:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@pidisek ET byl v sobotu
10. říj 2013 v 19:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice Všechno bude dobrý, Janinko...
Dlouho jsem tu nebyla a fakt nezvládnu dočíst, ale dlouho jsem tu neviděla příspěvek od Sasanky, nevíš, co je s ní? Nebo možná pár stran zpět, ale to fakt nedávám :rolling_eyes:
10. říj 2013 v 19:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@monyna83 dobrý:slight_smile: mně je divně - mám každý den odpo teplotu a bolí mě klouby, bolí mě břicho trochu jako na MS, přidal se k tomu slabej výtok a mám strašnou plet ač na to netrpim - i když ted jimm tak nějak víc čokolády než normálně - normálně jí moc neejim. myslim, že to neni moc dobrý
10. říj 2013 v 19:29  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@monyna83 sas má nějaký furt děsný problémy s tím břichem a dásní a bála se, že jí nepustí na výkon ani nenvím jak to dopadlo snad se tu ukáže a dá vědět taky bych o ní ráda věděla..@sasanka033 holka jak je? Máme tu o tebe starost!!!
10. říj 2013 v 19:31  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
bože mně je špatně koukám na krimi zprávy
10. říj 2013 v 19:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice No tak právě, že si myslím, že by to mohlo být dobré, jak to tak čtu...Ale raději dopředu nic neříkám, jen mačkám a mačkám...A Ty hlavu vzhůru, žádné negativní myšlenky... Kdo víc by měl věřit, než právě Ty...
Jen papej čokoládíčku, papej...Ta pleť, to zní dobře...Jůůů, já si udělám vločkovou kaši s medem, mňam :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. říj 2013 v 19:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice Nekoukej na to!!!! ZÁKAZ!!!!! Ta matka by zasloužila!!!! Narkomanka zasraná!!! Pardón za výraz!!!!
Já dnes chovala párdenní miminko, aranžérka před 10 dny porodila... Zvládla jsem to jen chvíli, má maliličkatého chlapečka - Štěpánka... Pak jsem ho uložila do kočárku, zády se letmo rozloučila a běžela do kanclu řvát.... :frowning2:
10. říj 2013 v 19:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@monyna83 a ja měla kinder Bueno :slight_smile:
@janice_opice to bude dobre, musíš odpočívat hodne
10. říj 2013 v 19:38  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@monyna83 no já myslim tu matku jak to dítě po porodu rozčtvrtila :( to snad ani nenii možný a pa a fetka!!proč je to tak nespravedlivý????tady se všechhny můžeme strhnout, obětujeme první a poslední abychom měli mimino a takovýhle hyeny zasraný ...pardonn..
čokošku nemůžu jsem strašně tlustá a to tomu moc nepomáhá:slight_smile:)))))))))))))))))))))))))))já věřím to se zase neboj, jen jsem tak jako smířená.....jak jsem psala bud přijde mrcha anebo budou // musím čekat no:slight_smile:
10. říj 2013 v 19:40  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@monyna83 ty miminka člověka tak nabijou vid?
:grinning:
10. říj 2013 v 19:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@monyna83 a proc jdi brecela? Každé miminko je velký dar. Musíš se z nich radovat :slight_smile: i tobe se povede vlastní :slight_smile:
10. říj 2013 v 19:41  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
autor
@monyna83 přesně musíš se nechat od miminnek nabíjet!!!žádnej brekot, oni ti přinesou miinka štěstí!!tak kuš kuš!!
10. říj 2013 v 19:44  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Každá jsme si určitě prošla plačtivým obdobím, to k tomu patří.

Já v uterý jela tramvají a poprvé jsem se s úsměvem dívala na miminko a první co mě napadlo, že za chvíli budu vozit já.
Dřív se nejdřív ve mě všechno sevřelo a bolelo, teď ne, teď byl vevnitř klid a těšení se :slight_smile: konečně :slight_smile:
10. říj 2013 ve 20:03  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@pinkywinkie To je jasný, Štepánek byl naprosto nádhernej...Mám i malého synovečka, kterého miluju a dělám s ním blbosti...Ale když jsem toho prďouska drželo, tak mi to přišlo tak nějak líto... Tahle holčina otěhotněla, aniž by chtěla... Ještě to neplánovala... Ach jo, no jó no, jednou se dočkáme :slight_smile:
10. říj 2013 ve 20:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice Já vím beruško, je to těžký, ale každá z nás se tady jednou vlastního mimouška dočkáme :wink:
A budeme zpívat: ÚÚÚŽ JE TO ZADĚLÁNO, ÚÚÚŽ JE TO HOTOVO :grinning: :grinning: :grinning: Pobroukáváš? :wink:
10. říj 2013 ve 20:18  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
autor
@monyna83 si dneska zpívám tu řiblblou reklamu na Albera s tim plyšbendem :grinning: :grinning: :grinning:
10. říj 2013 ve 20:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice Vůbec netuším, co jede za reklamy...Jsem v jednom kole a dnes jsem asi po 14 dnech zapla telku :slight_smile:
10. říj 2013 ve 20:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@monyna83 bud ráda za to já to mám zmáklé všechno:slight_smile: :grinning:
10. říj 2013 ve 20:50  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek