• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

28. listopadu 2016 
autor
@pidisek jo nebooojjjj budeeeee!!!!!!!!!!!fotku jo? :wink:
19. črc 2013 ve 12:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenkafel to víš,že bude :wink: ..my už se těšíme na mořeee a po navratu jupííí na druhý pokus :slight_smile:
@janice_opice to je jasný moře je lék a dobíječ baterek na všechny strasti..uvidíš jak budeme nabité optimismem :wink:
@pidisek musíš tomu věřit a bude..já vim lehce se to řiká,ale alespon trošičku :slight_smile: držim palečky!!!
19. črc 2013 ve 13:38  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janice_opice jo Jani dáš sem tabulku prosííím :slight_smile: nebo se udělá nová?
19. črc 2013 ve 13:40  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@hhani klidně jí sem dám,ale chci jí trošku upravit,ale čas na to možná budu mít až o víkendu
19. črc 2013 ve 13:46  • Odpověz  • To se mi líbí
19. črc 2013 ve 13:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenkafel - tak hurá, ať to jde co nejlíp a má to šťastný konec ;)
19. črc 2013 ve 13:56  • Odpověz  • To se mi líbí
holky mám dotaz, který club v Praze by jste mi doporučily na zapíjení svobody? V plánu je se opít, hodit pořádně zadkem a hlavně nějaký vymazlený interiér, něco hezkého :grinning: :grinning: děkujíííííí
19. črc 2013 v 18:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@hhani no já to právě taky nechápu, že jí všem dělají a mně nechtějí a berou to tak, jako že byla už udělaná, ale klasicky břicho nikdy se neřešila průchodnost vaječníků... ale zase když sama nemenstruuju, tak to možná zbytečný je..:(
19. črc 2013 ve 20:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@martas14 a s jakou muzikou??? zažít něco netradičního??? nebo klasickou pařbu
19. črc 2013 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@coralin tak asi nikam nejedu..nesehnala jsem ani plavky ani saty ani kratasy.. :frowning2: a navic jsem zjistila ze jsem jak monstrum..celulitida povisly bricho..nenavidim sve telo..mam depku.. v nedeli mam jet a ja nemam nic nakoupene
19. črc 2013 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 neházej flintu do žita, zítra si hezky přivstaneš, holky tam neřeší, kdo jak vypadá.... a ještě máš celou sobotu na nákupky. Už v neděli, to bude super:slight_smile: já budu volat doktorovi v pondělí a musím ti poděkovat, protože bez toho našeho řešení tady bych se na to asi vykašlala. Nebuď z toho smutná.. to tělo se dá dohromady, já si taky myslela jak mi spasknul obličej a teď mě Petr fotil s Duffy a pořád je to děsný....to jak nás ty léky ovlivňujou je strašný, ale mít takovou možnost, jet si odpočinout do lázní a užít si to tam a vzdát to? Nešil:slight_smile:))šatičky si vezmeš, který máš doma a něco ostatního se sežene. a kde jsi byla na nákupkách? Mně je taky líto, jak vypadám teď a když vidím fotky jak jsem byla hubená dřív, tak mi to přijde strašný, ale kdyby se stal zázrak a miminko by se nám podařilo, tak budu klidně hubnout zase až po porodu.
19. črc 2013 ve 20:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@coralin nemas za co dekovat... saty prave zadny nemam...:frowning2: no byla jsem na novem smichove...horsi je ze pak i s pritelem aby mi poradil a jeho tohle silene nebavi ma alergii na nakupy tak si dovedes predstavit jak to vypadalo... takze nic nemam a zitra jedeme k my mamce takze nemam moc kdy... chjo chjo chjo
19. črc 2013 ve 20:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 tak mamku zruš :grinning: :grinning: :grinning: no je fakt, že není moc z čeho vybírat, a když nebudeš mít šaty tak se taky nic neděje, záleží nakonec přeci jen na tobě co ráda nosíš a co si vezmeš:slight_smile:Navíc časy se hodně změnily... od dob, kdy promenáda byla promenádou.....-)ale budeš mít hezký počasí, určitě tam budou taneční večery a tak:slight_smile: koukala jsem, že tam je piano bar.... :slight_smile: já mám na tohle chlapa super, chodí se mnou na nákupky, asistuje mi :grinning: , ale vybírám si sama, co se mi líbí:slight_smile: a to neměli nic ani v Orsay nebo v Comtese?
19. črc 2013 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@coralin nee jsem asi vybirava anebo uz jsem nemela naladu no ja chci letni sportovni saty na spolecenske jsem vubec nekoukala.. ... no potrebuji hlavne plavky a aspon jedny kratasy..sukne mam 4zdinove.. dvoje plataky ,troje dziny... a pak trika a tilka a kosile snad to bude stacit
19. črc 2013 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 hezký kraťasy měli asi před 14ti dny v C and A, bývala bych si je koupila, ale nějak jsem zaváhala:slight_smile: sportovní šaty budou asi dost problém... tady s tím výběrem
19. črc 2013 ve 21:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@coralin jo jo něco netradičního a hudba něco na přání nevěsty hip hop, nebo R&B....
19. črc 2013 ve 21:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 ahoj, doporucuju prolezt cely palladium, vcera jsem tam s kamaradkou stravila pres tri hodiny, pac jsem na posledni chvili shanela saty na sobotni svatbu a maj tam toho porad docela dost. jinde jsem tak neuspela, byla jsem na pankraci v arkadach, na chodove a dokonce v centru, kolem vaclavaku a v maji na narodni. nikde se mi poradne nedarilo, protoze vsude jsou velky vyprodeje, takze je to vsechno silene prebrany - samy S nebo XL, ale v palladiu toho je porad dost a navic i znacky, ktery jinde nejsou (kappahl, topshop apod.). vyraz!:slight_smile: fakt, udelas si radost, ja se ted bojim podivat na stav uctu:slight_smile:))
19. črc 2013 ve 21:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@sasanka033 nema tam kdo jit se mnou..pritel nepujde..navic jsme se dnes pohadali..takze fakt super pred odjezdem..je mi nanic a nejradeji bych nejela
19. črc 2013 ve 21:46  • Odpověz  • To se mi líbí
a jinak vas holky vsechny moc zdravim, mela jsem hektickej tejden - dva dny jsem tu zas mela svyho indickyho sefa ze svycarska a od utery kazdej den po praci nakupovala. hruza! no ale mam to z krku a mam krasny dvoje saty a k obema krasny doplnky i boty a navic este dalsi hadry, ktery jsem si rovnou koupila este dneska, protozeeeeee pozoooor letime na THASSOS:slight_smile: dneska se mi podarilo sehnat zajezd presne podle nasich predstav:slight_smile: v pondeli to jdu zaplatit!:slight_smile: no jsem desne nadsena, protoze vysel presne termin, kterej jsem si na srpen propocitala tak, abych nemela ani den ms, ale abych i mela ovulaci a mohli jsme u more zkusit malyho reka :grinning: :grinning:
19. črc 2013 ve 21:49  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@petulak1988 jenze ty pojedes, neblazni! strasne bys toho litovala, ver mi, takova prilezitost!!! takhle bude zas kazdej den jako jinej. a nakupovat preci muzes jit sama, ne?
19. črc 2013 ve 21:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@sasanka033 chtela jsem aby mi pomohl s plavkama...blbe se mi nakupuji tyhle veci kdyz hned neodhadnu velikost tak se zase oblect a jit si tam a znova.. jedeme zitra jeste k mame my..to bude neco jestli bude protivnej.. uz to nejak psychicky nezvladam :frowning2:
19. črc 2013 ve 21:55  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@petulak1988 jasny...ale sama to taky zvladnes! a proc jste se pohadali? neco velkyho, z ceho se do zejtra nevyspite?
19. črc 2013 ve 22:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 a co myslis tema sportovnima satama? fakt jsem ted prolezla snad kazdej obchod v praze, mozna me neco napadne.
19. črc 2013 ve 22:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@sasanka033 neco ne extravagantni a ne moc barevne.. ja nevim neco jak osatovku ale i spolecenske by nebyli k zahozeni...
19. črc 2013 ve 22:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@sasanka033 ani nevim proc slovo dalo slovo a uz to jelo...:frowning2:
19. črc 2013 ve 22:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@sasanka033 nebo takovy ty jak je narasena guma pres prsa a od prsou jsou volne
19. črc 2013 ve 22:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 tak takovy jednodussi by meli mit v H&M, Gate, pak Takko bych rekla a klidne bych zkusila i F&F.
jinac k ty hadce - je jasny, ze se to ted fakt nehodi, kdyz mas odjet, ale urcite to do ty doby urovnate, aby ti z toho odjezdu nebylo smutno. ale musis jet, neblbni, to by byla silena skoda, co by za to jiny holky daly...ja bych teda jela hned, akorat bych nutila partnera, aby za mnou jezdil na vikendy a uz ted mi ta predstava pripada desne sexy:slight_smile: takovej sex nekde na hotelu, tajne... :grinning: :grinning:
19. črc 2013 ve 22:34  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@petulak1988 ve Frantovkách bylo super. Vždy se tam sejde prima parta, my jsme v kontaktu stále. Nástup byl do 13 hodiny, ten den jdeš k sestřičkám a ty tě objednají k doktorovi, většinou na následující den. Ten ti navrhne procedury a jejich plán si pak vyzvedneš opět u sestřiček.
19. črc 2013 ve 22:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@sasanka033
@tygrisek09 holky dekuji..zatim se to neurovnalo... udelala jsem snidani a tak a kdyz se ho na neco zeptam tak odpovi takovym tim tonem "nech me " tak uvidime.. juknu do tech obchodu snad neco najdu jeste nemam ani nic na cviceni..to asi staci triko a nejaky trictvrtaky ne??
20. črc 2013 v 08:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@pavlina1976 ahojky, tak tj dobre, ze te nenechalicekat a pekne jdes na laparku takhle brzo. Oni neradi operuji v lete, kvuli hojeni jizev, ale ja sla loni taky nakonec v srpnu a necekala jsem az do podzimu :wink: pokud by byla endozka nejak.rozlezla, tak ti rovnou odrezou, co pujde a na podzim.jsi tehule :slight_smile:
@janice_opice - dneska se vraci.dr z dovci, tak uz jen.tyden a jdu na screening. Pristi tyden si.jesre zavolam.na krev a pak.jedu s kamaradkou na pet dni.na.Benecko :wink: uz se tesim. Byt na chate je super, ale.tolik.casu o.samote, jsem.nesrravila.za celwj zivot jako ted tady :slight_smile: jdu vas docist
20. črc 2013 v 09:36  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek