• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

26. května 2017 
@janice_opice no pleť se klidně po čokošce zhoršit může, když jí normálně moc nejíš, ale zase je dobrá na nervy, takže za mě taky doporučuji aspoň ze dvě denně......mě zas po létě začali u nás v pekárně dělat bavorské vdolečky a to je ti teda o nervy projít kolem a nestavit se tam, nakonec stejně vždycky vyštípu mojeho ať pro nějakej skočí :grinning: .....ale u tebe to bude něčím jiným než mlsotou to je jisté, jinak by nebyla žádná spravedlnost na tom světě, to jsem zvědavá jestli pak s tím těhu pupíkem oběháš všech deset konkurzů :sweat_smile:
jinak máš pravdu Jani, už to budou pomalu tři roky co se nám tak zhroutil svět po nečekaných informací a vždycky když vezmu malou do náruče, tak mě to tak dojme, že jestli budu takto pokračovat, tak mě malá v patnácti zavře asi do blázince, že nejsem normál, i když pravda v patnácti už jí asi jen tak neunesu :grinning: :grinning:
10. říj 2013 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice no zlato příznaky mas ukázkový myslím..... :slight_smile:
10. říj 2013 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@coralin Kači ani nevíš jak jsem ráda, co tu čtu, že se začínáš dívat na ty imunogl. v lepším světle, já sice pořád nevím moc o co jde a jestli ti to může pomoct tím správným způsobem, ale to že jsi otevřená cestě za mimim přes všechny překážky nemůže znamenat nic jiného než že to prostě vybojuješ, hrozně tomu věřím a budu se tě snažit pořád podporovat dokud nedojdeme do sladkého finále....ta první cena je příliš sladká a úžasná než aby člověk tu cestu mohl vzdát, i když chápu že není lehké překročit ty problémy s těmi léky, které jsou obrovské a působí to na tebe a na psychiku tak devastujícím stylem...
no a co se týče toho vetřítí, tak pokud je morava tvá srdeční záležitost, tak přece musíš dobře vědět, že my jsme obzválšť pohostinní a rozhodně by mě tvoje návštěva nevadila ani v nejmenším ......u nás celkově je celkem rušno a dveře se netrhnou, takže klidně až pojedeš naším směrem, tak dej vědět napeču štrůdla a udělám caramelové cofíčko :grinning: ....jinak je vidět, že jsi holka co to bere z gruntu, když jsi si rovnou chtěla dělat i sommeliérský kurz, to bude tvá láska k vínu určitě velká :grinning: :grinning:
u známých jsme ještě nebyli pořád ladíme termín, vypadá to spíš na konec měsíce, né-li až na dušičky, no je toho furt nějak hodně a málo času, ale už se tam hrozně těším a potřebuju to :slight_smile:
10. říj 2013 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice No aby taky ne...Když jsem měla dovču a nebylo venku hezky, celý den jsem proležela u telky...To je slušnej vejplach mozku :grinning: :grinning: :grinning:
Nejlepší jsou takové ty argentinské telenovely, Chulio, Rosapinda a podobné číčovinky.... :grinning: :grinning: :grinning:
Ale děsnej relax :slight_smile: Jen odpočívej a užívej si to :slight_smile:
10. říj 2013 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky tak od 5 čučim do stropu, už jsem vytřela v kkuchyni, hrála si s kočkama a čučim..číst mě nějak neba a nechci tu svítit manžovi je chuděra utahanej tak tu pochrupuje Pupan jeden:slight_smile:. Vzbudilo mě čůrání a taková bolest prsou, že jse myslela že umřu. tak jdu smažit hru :slight_smile:)
11. říj 2013 v 06:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monyna83 Tak tihle chujové, rebeéky a rosapindy mě zatím míjej:slight_smile: za to sleduju Der Bulle von Tolz(Big BEn) :slight_smile:))) Jen taky odpočívej a volni,když můžeš...je to třeba
11. říj 2013 v 06:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
a to mi ještě ke všemu kručí v břiše jak když parník troubí!
11. říj 2013 v 06:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice to víš, dvojčátka maji hlad, tak ti musí kručit v bříšku :grinning: :grinning:
11. říj 2013 v 06:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice no tak ten hlad je dobre znameni ne? :slight_smile: koukej papat, bobankove maji hlad :slight_smile:
11. říj 2013 v 07:31  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ty vado tak to je přesný - ja strašila denne od 4 uz třetí den po Et na cůrání a pak uz jsem neusla - ja ti nechci dávat naděje, ale myslim ze joooooooooooooloo !!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. říj 2013 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
upadam do deprese :frowning2:
11. říj 2013 v 09:17  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek nonevim jinak mi nic neni no a zatim jsem se takhle vzbudila jen dneska poprvé techci fakt se unáhlovat, uvidíme, psíš mmyslim, že to dostanu
11. říj 2013 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pinkywinkie co se ti stalo? :confused:
11. říj 2013 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Mluvila jsem s dr. a rikal, ze ctyri vajicka jsou ve vyborne kvalite a tri pokulhavaji :frowning2: Mam ted strach, aby prezily do zitra
11. říj 2013 v 09:31  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pinkywinkie neboooojjjjjj to víš, že to dají pokud jsou dneska ve výborné kvalitě tak zítra budou taky!!!! hele já jich měla 5 a zůstali mi dvě jo a už o nich nemluv jako o vajíčkách!!!! máš tam krásné zdravé miminka a zítra si půjdeš - pro kolik vlastně jedno nebo 2?:slight_smile: a další minimálně 2 půjdou s kulíške do mrazáčku jako sourozenci
11. říj 2013 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pinkywinkie věř jim holka věř!!!!!!!
11. říj 2013 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie neboj se mas bojovniky.. :slight_smile: vzdyt se neprestali vyvijet ani ty tri... muzou to dohnat :slight_smile:
11. říj 2013 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice a @petulak1988 jste zlaty holky moje :slight_smile: Ja jim verim :slight_smile: Dr. rikal, ze je to uspech :slight_smile: a ze proste nikdy plny pocet neprezije :slight_smile:
11. říj 2013 v 10:13  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie tak vidis.. i doktor rikal ze je to krasne.. tak nam vsem ver a hlavne mimiskum :slight_smile:
11. říj 2013 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau holky, JSEM ZPEEET! :grinning:
teda jako ja tu tak nak byla, mam prehled co se deje, ale byla jsem na dne fyzickejch i psychickejch sil.
ukazalo se, ze tak zle je mi z antibiotik, takze zprava dne je, ze laparaka budeeee :grinning: :grinning: , pac sice jsem slaba jak moucha, bo jsem od pondeli v podstate nejedla, jak strasne me bolelo bricho a nasadila jsem si v domneni naky strevni chripky dietu, ale to snad do patku dozenu a na operaci pujdu jako silna a statecna holka :slight_smile:

@pinkywinkie no prosimte, snad bys nesmutnila! ja mela pri prvnim odberu jen 4 vajicka a nakonec z toho byly dva transfery. prvni po dvou a druhej po jednom. a to jedno byla zabrzdena blasticka - dokonce o den se vyvijela pozdeji a pak byla krasna. dyt navic to je kolikatej den? snad 4.den, neni? dyt to je uspech jako hrom!!!!
@janice_opice janourku, ty nase holcicko, delas mi radost s tema priznakama:slight_smile: a co ten nabeh na nemoc, uz je to lepsi? asi jo, kdyz surujes v sest rano byt, ze jo:slight_smile:
11. říj 2013 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@petulak1988 ahoj, tak jsem tady zas trochu smutne cetla ty tvoje zpravy o jirsovy. uz se ti blizi konzultace v cube?
11. říj 2013 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek cau tehule hubenourska :grinning: jak se mas? cejtis se dobre?
@martas14 ahoj moravando, ty jsi mi tak chybela, jsi takovy dalsi slunicko tady s nasim janourem:slight_smile: jak se mas? cetla jsem, ze manzel zacina mit o dalsim pokusu nejaky pochybnosti..?
@mufinka26 ciao, sousedko:slight_smile: kdy jdes do stimulace?
11. říj 2013 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 proc smutne?? Jj blizi 30.tam jdeme.. docela se tesime..
11. říj 2013 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 a jak je u tebe???
11. říj 2013 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jste hrozne hodne :slight_smile: Dekuju :slight_smile: To je jasne, ze se chyti vsechny dve a zbyde na mrazeni :slight_smile:
11. říj 2013 v 10:28  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 čekám na mrchu a jdu do toho :grinning: proveru mám ještě na dva dny a po vysazení, by měla do tří dnů dojít :grinning: Jéé to je super, že laparka bude :slight_smile: aspň nějaká dobrá zpráva :wink:
11. říj 2013 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 no porad me to mrzi, pac ja na ni nedam dopustit, mam ji moc rada, je takova lidska, vsechno se mnou pitva do puntiku, resi, konzultuje cokoliv, na tu laparku se me sla sama zeptat do cekarny...no proste me to mrzi, ze jsi s ni nebyla spokojena.
no jako mne neni moc dobre furt, boli me bricho, ty antb jsem se rozhodla dobrat, i kdyz je mi z nich takhle soufl, ale dostala jsem naky dalsi leky, kery trochu na to bricho pomahaj a ted si delam hromadu rejze s varenou mrkvi :grinning: :grinning: abych toho hodne snedla pred zobnutim antb. a uvidim no, prej by to melo pomoct - kombinace hodne se najist pred, brat ty ruzny leky na zaludek a streva a tu dietu desivou. no a v patek hura na laparku:slight_smile:
@mufinka26 kurna co je ta provera?:slight_smile:
autor
@pinkywinkie tak vidíš a já tu zase budu dávat za příklad @brsh :grinning:
11. říj 2013 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie holka, žádná deprese, bojovníčci to jen tak nevzdají, uvidíš, že zbyde ještě na sourozence :grinning: protože ti to určitě vyjde :wink:
11. říj 2013 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek