• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

24. března 2017 
@sasanka033 to je nějakej hormon, dává se to i na srovnání cyklu, já bych to totiž mohla dostat taky až na vánoce :sweat_smile: Takže takovej sychr, abych začla co nejdřív :wink:
11. říj 2013 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 holka no nevim, ted mi přijdde že jsem úplně v pohodě a žádný příznaky nemám, ale ráno v jsem se vzbudila bolestí prsou a čůráním a šla teda šůrovat :slight_smile:)) za asistence toho praštěnýho kocoura. no čéče já vždycky odpo dostanu zimnici a teplotu tak kolem 15 hodiny tak musim pod peřinu a spát tak aspon hoddku a pak je to zase dobrý..
Holka já už ti tak přeju, aby ti bylo už dobře,abys měla za sebou úspěšnou laparku a konečně mohla těhotnět, ale to usíš nejdřív dát do pořádku hlavu - nechceš kontakt na tu psycholožku v Cubu? Není jenom tam a je skvělá fakt, třeba by to i pomohlo....nvím jen se pokouším poradit no...drž se kočko!!
11. říj 2013 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 jo taaak, mrcha si stavkuje a chodi si jak chce. no tak to jo, takze kazdym dnem se muze spustit? a jakej mas protokol a co budes pichat?
11. říj 2013 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pinkywinkie huráááá..hele mezi náma já tu něco říkám,ale ukápla mi slza kvůli těm dalším 2 co to nedobojovali do toho ppondělí, ale jsem ráda, že mám u sebe ty dva roštáky z nichž jeden je ta hrozná individualita jak říkala doktorka:slight_smile:))))) při to ET, prý se to skoro nestává a je to teda hodně ojedinělé, já musím ít vždy něco, ale pak se smáli tomu, že je to fkat individualita silná:slight_smile:
11. říj 2013 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice hm, ja to teda vidim na dvojity tehu, kdyz mas takovydle vykyvy:slight_smile: prsa bych nebrala jako priznak, me taky bolely uz od OPU, ale to curani je divny a ta unava taky:slight_smile: no a kolik holek uz tady psalo, ze byly od peti rano na nohou, nez nasly //, ze jo:slight_smile: kdy se ti bude chtit testit? dodrzis pokyny a 19.?
jinac diky za nabidku, ja si to promyslim, ted mam uplnou euforku z toho, ze laparku nemusim odsouvat a klidne kvuli tomu budu zrat rejzi s rozvarenou mrkvi. coz je mimochodem peknej hnuuuuuuuuuus :grinning:
11. říj 2013 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 protokol mám krátkej, jako při prvním IVF, budu si píchat fostimon :wink: Poslední tři měsíce mi mrcha chodila jednou 24dní, jednou 37dní dokonce sem na mrchu čekala i 118dní :astonished:
11. říj 2013 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 no holka mě ty prsa bolely už konce stimulky, pa polevily a ted znovu, ale taky to může být blížící se mrcha, že takže prsa neberu jako bernou minci. :wink: uvidíme, to tělo je tak z těch moc hormonů zblblé, že se může dít cokoliv a těhotenství to nemusí znamenat...prostě uvidíme.. jo taky jsem to dlabala a vím jaký to je blééééé.ale na druhou stranu to fakt pomáhá a je to zdravé..tak vydrž prtka vydrž - já zase každý ráno piju mladej ječen neni to tak hnusný, ale dlouho mi trvalo než jsem si zvykla a ví, že hodně známým pomohl při otěhotění....:slight_smile:
11. říj 2013 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 jojo, taky jsem mela fostimon a asi se na nem zustaneme i pro druhej pokus. hele to je divny, co? s tou ms. rekli ti na to neco doktori? cim to muze bejt?
@sasanka033 tak ti moooc drzimpesti...aby uz ti konecne bylo dobre
11. říj 2013 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@mufinka26 ty foe 118 dní to je hustý tak to mě chodí pravidelně jako hodinky, jen jednou jsem měla delší výkyv
@janice_opice jo, to mi rikala kamaradka, ze pili s partnerem, ale ona to proste nedavala, delalo se ji z toho strasne zle, nemohla to polknout:slight_smile:
ty voe to je hnuj, jsem blba, nemela jsem si to michat, samotna rejze je lepsi nez s mrkvi:/
11. říj 2013 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 dekuju, potrebuju silu hlavne, aby ta laparka byla co nejmensi zatezi pro telo a nebyly pak naky komplikace kvuli tomu, ze jsem vysilena tadytim...:/ vis co...
11. říj 2013 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no me prisla i jednou dvakrat do roka... :-/ nejdriv jsem brala utrogestan a pak proveru...
11. říj 2013 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 No ale to je u mě výkon, před Jarouškem sem mrchu neměla vůbec, osm let sem musela zobat utrogestan, abych to vůbec dostala, nebo sem chodila na vyvolávačky.
@janice_opice holky od porodu sem měla mrchu 5x a to je malýmu 16 měsíců :wink: Nějak to tam dole nefunguje jak má, žlutý tělísko neprodukuje hormony atd...
11. říj 2013 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 jj chapu :-/ neboj bude to dobre a nad radou Janinky bych se zamyslela :slight_smile:
autor
@petulak1988 to je fakt strašný ......ale neboj miminko bude jako, že se janice opice jmenuju!!
@janice_opice :grinning: ted si me rozesmala :slight_smile: dekujiiiii :slight_smile: ty jsi tak zlataaa vis to??
11. říj 2013 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 jinak s tim testování nevím tentokrát..moc se bojím, takkže zatím to v plánu nemám,ale ono je ještě dost brzo...zítra to bude přesně týden od ET..
11. říj 2013 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 jojoo jsem poklad jen najít nejlepší míssto kde mě zakopat :slight_smile:)))))) :grinning: :grinning:
11. říj 2013 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já sem ted přes dvě hodiny hledala háček, kterej měl můj pan božský v ručičkách :grinning: Ze zoufalství sem koukala i do šuplíku, kde máme spodní prádlo. No víte kde nakonec byl??? mladej pán mi ho dal do koupelny ke kartáčům na vlasy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. říj 2013 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulak1988 jasne, zamyslim, ja o tom sama vim, ze jsem podes. ja si vsechno strasne beru, jsem meegaprecitlivela, je to dost blbej povahovej rys do zivota. ja ti vorvu kazdej film, pomalu i reklamu a kdybys videla jak ja tady slzim kdyz otevru naky fotky miminek a maminek a tak...no des:slight_smile: takze jako je jasny, ze nakej ten psycho support vyjma myho uzasnyho partnera bych k IVF asi poridit mela.
11. říj 2013 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice teda ty dnes perlis :grinning: nechces se stavit :grinning: nechce se mi do uceni :frowning2:
11. říj 2013 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 jj myslim si to same co Janinka.. potrebujes byt v pohode i psychicky
11. říj 2013 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no jasne, zadnej stres ted, netestuj, dokud se na to nebudes cejtit. ja uz precasne nebudu testovat nikda. kdo stoji o bilej test, kdyz tam za dva dny muzou bejt dve carky, ze jo:slight_smile:
11. říj 2013 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 zlato a ty mas dve deti? prvni prirozene?
11. říj 2013 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 no ja to rikala od zacatku, ze ke kazdymu IVF by mela pojistovna pridelovat i psychologa. a to si ani nedelam srandu. lidi, co si tim neprosli, to maj tendenci zlehcovat, ale my vime, jaky je to peklo. teda hlavne ty, ktery nemaj to stesti a nepovede se jim hned prvni transfer.
11. říj 2013 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 ano dvě a první přirozeně, ale od prvního porodu se to právě úplně rozhašilo :unamused: Tělo přestalo fungovat.
11. říj 2013 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie - a to TI jako ty 4 nestačí ? ...nebo jste se chystali na 7 trpaslíků :slight_smile:
11. říj 2013 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
autor
@petulak1988 hee zase uplně nápad špatnej to nejni s ti stavenim, ale někdy příští týden dnes mám doma Pupana a až přijde Kuba ze školy tak jedeme na výstuvu her do Letnan...já jsem taky rozjela certifikaci v AJ a začla jsem oprašovat NJ a dneska se mi nechce do ničeho..taky je venku tak jak je....chtěli jsme jít zítra na Břevnovské posvícení - pout, ale tohle je hrůza to počasí:(
11. říj 2013 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb ahooooj, presne, taky si rikam, esli @pinkywinkie neni naka megalomanka, ze chce mit 7 deti :grinning:
11. říj 2013 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek