• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

16. října 2017 
autor
@kamisb :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: 7 trpaslíků tak to mě dostalo
11. říj 2013 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 jo je to pravda kazdy dalsi a dalsi transfer a vubec cele IVF je dost narocen
11. říj 2013 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 no já se toho bílýho testu bojim tentokrát fakt moc...... tak si říkám, jestli nepočkám do mrchy, ta má přijít toho 19.10
11. říj 2013 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no naprosto te chapu, uvazovala bych stejne. do testu jsme kazda tehotna, ale s tim rozdilem, ze ty ses uz ted a pockej jaky kolejnice tam pak diky dvojcatkum budou:slight_smile:
11. říj 2013 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jj pocasi je na draka fakt jo.... no klido stavit se muzes ..at nacerpam pozitivni energii.. :slight_smile:
11. říj 2013 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 jinak když budeš chtít ta psycholožka je fakt super a ví o co jde.......zaměřuje se na toto a na rodinné poradenství, tak když si to rozmyslíš tak ti dám kontakt a klidně jí můžeš říct, že js iod nějaký Brožový co chodí do Cube a má úžasnýho muže:slight_smile:) :grinning:volala mi do Cube, když jsem byla po OPU a přála mi moc štěstí a že mi drží palce! si pamatovala, že mám opu, úžas...a má jí prý napsat jak to dopadlo, pokud se mi prý bude chtít, ale, že by byla ráda
11. říj 2013 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@sasanka033 kolejnice :grinning: :grinning: :grinning:
11. říj 2013 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 tak se domluvíme jo v týdnu?:slight_smile: :slight_smile: zajdeme někam na něco dorýho ....kdeže to přesně(teda tak nějak přibližně ) na tý 5 bydlíš?
11. říj 2013 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jj to bychom mohli zajit.. v Radotine.. :slight_smile:
11. říj 2013 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 ok tam dojedu:slight_smile: přehoupnu se tunelama a jsem tam - nákej obídek? máte tam něco dobrýho?
11. říj 2013 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice je ti dobra restaurace ..byvala pizzerie :slight_smile:
11. říj 2013 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 chodis nekdy na sokolku?
11. říj 2013 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb :grinning: mas pravdu, :grinning:
@sasanka033 :slight_smile: megalomanka :slight_smile: to je hezkyyy :slight_smile:
@janice_opice a jak se citis ty kocicko dneska?
11. říj 2013 v 11:25  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. říj 2013 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 - tak alespoň jedna pozitivní zpráva v tom chumlu ....tak hodně štěstí a furt platí termín 18.10. ?
to už je vlastně příští pátek co? Tak ať bolení bříška alespoŇ trochu přejde ...a pak ať to dobře dopadne.
Drž se ...
11. říj 2013 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pinkywinkie holka jsem od 5ti vzhůru vzbudilo mě čůrání a strašná bolest prsou, ale ted to všechno zmizelo a nic mi není..takže asi dobře:slight_smile: jen mám strach jak to utíká, zítra je to týden od ET
11. říj 2013 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 sokolka, sokolovna..u lakrosovyho hriste. ty nejsi z rado puvodne?
11. říj 2013 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 víš co tak pokud to vydržím, tak otestujju 18.10. na tvou laparku ---jen nevím,jestli to vydržím, ale když jo, tak na 19,10 kašlu a jdu do toho 18.10.
@janice_opice - njn, to bylo jediný co mě napadlo, 4 vynikající a 3 pomalejší ...7 kousků ...trpaslíčků no :slight_smile:

nespavost, hm...tu si taky pamatuji z těhu a hlavně co u mě platilo bylo noční vstávání na wc a to teda hned od začátku ...to bylo hrozný :( někdy jsem šla i 3x za noc ....

tak držím dál palečky ...hodně štěstí
@kamisb jooooooo a nikdy by me nenapadlo, ze se tolik budu tesit na operaci, kdyz ted byl ve vzduchu ten jeji posun :grinning: tak snad nezustanu na stole :grinning: :grinning: :grinning:
11. říj 2013 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb hele nevím no ja říkám to tělo je oblblý těma hormonama, může to dělat i ten agolutin.....
11. říj 2013 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 ty jsi prdlá fakt co bys tam asi tak dělala?? ty si jdeš přece pro mimino na jinej stůl-židli:slight_smile:
11. říj 2013 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 jo takhle jo tam jsem byla vetsinou jsem tam chodila s kolegama z prace po kuzelkach... ne nejsem ,jsem z Pribrami..tady jsem 3roky
11. říj 2013 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 - hele nesejčkuj, co by tam jako s Tebou dělali, ten potřebují ještě pro další případy :grinning:
11. říj 2013 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice - jj to mi je jasný, že to tělo takhle blbne, ale věřit musíme ...ne jen Ty, ale všechny tady ... :wink:
11. říj 2013 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice a kdy budes testovat? :slight_smile: to uz by mozna dneska mohlo byt neco videt ne? :slight_smile:
11. říj 2013 v 11:37  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie - jen ji nepokoušej...ještě týden si prý počká ;)
11. říj 2013 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 aha aha, skoda, zavzpominala bych s tebou na takovej muj ulet s jednim z lokalnich krasnejch lakrosaku :grinning:
11. říj 2013 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 proc skoda??zavzpominej
11. říj 2013 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 no ze tam ty kluky z lakrosu nemuzes znat, kdyz nejsi mistni. ale mozna je to lepsi, asi by sis myslela, ze jsem padla na hlavu, kdybys ho znala :grinning: :grinning: takovej jako pribeh z filmu, je to nejhezci kluk z lakrosu a ja byla jedna z tech blbejch holek, co si myslela, ze se chytil jen na ni :grinning: :grinning:
ja do rado obcas jezdim, mam tam kamaradku, ma dve deti. tri roky nemohli otehotnet, doktori furt ze jsou zdravi oba a uz se chystali na IVF a otehotnela prirozene, ale za par tejdnu krvaceni atd...no mimodelozni a kdyz se vzbudila po laparce, tak bez vejcovodu. takze se ji zhroutil svet...no a jeli hnedle na thassos na dovolenou a tam se to okamzite dalsi cyklus povedlo znova:slight_smile: no a to uz dotahli do konce a kdyz bylo malymu snad ani ne 9 mesicu, tak si asi tak potreti od porodu trochu zaspasovali a hadej co :grinning: :grinning: no a takze ted doma v radotine vysiluje, pac ma dva velmi zivy chlapecky tesne po sobe :grinning:
11. říj 2013 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek