• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. března 2017 
autor
@pinkywinkie to je strašně brzo vždyt je to 6.den po ET to si myslím, že je fakt brzo a neměla jsem blastocysty...dneska určitě ne ani zítra,ř íká se tak 10-12.den, ale já nevim, nechám to možná dokud nepřijde mrcha
11. říj 2013 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak ja jsem desne pri sile, osprchovala jsem se, udelala si peeling, oholila co slo :grinning: :grinning: a ted peru veci do spitalu - nocni kosili (kerou jsem si poridla v den OPU v dubnu, jinak v tom nespim,takze jsem zadnou nemela:slight_smile:) a zupan, aby hezky vonel do toho nemocnicniho smradu:slight_smile:
11. říj 2013 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no 6.den po ET je fakt brzo teda si myslim když nebbyly blastocysty
11. říj 2013 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. říj 2013 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 teda to je krasny :slight_smile:
@janice_opice zadny testovani, stojim pri tobe, nic takovyho, drz se:slight_smile:
autor
@pinkywinkie já se toho testování fakt bojim,ale miimálně to chci nechat na ten 10. den, ted to nemá smysl, když se jestli se sotva uhnízdili..ty to budeš mít jiné s blastocystičkama, ale timoji ještě museli dohánět:slight_smile:..asi možná nebudu testovat vůbec
11. říj 2013 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@sasanka033 že jo a že je moc brzo?6.den
11. říj 2013 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 je to krasny, ale kdybys ji ted videla a slysela jak nadava jak spacek :grinning: :grinning: nekdy je z nich chudak fakt hotova:slight_smile: ale to asi zna kazda mama....ale fakt takovej malej rozdil mezi detma je vrazednej no. myslim, nejsou ani rok a pul od sebe.
autor
@sasanka033 zrovna jdu do lékarny za chvilku :_DDDDD :grinning: :grinning: :grinning:
@janice_opice neeeee, zlato, v zadnym pripade!!! kdyz tam maj bejt, tak tam budou az prijde jejich cas a je zbytecny se stresovat bilym testem!!! dyt muzou bejt treba jen dva dny zakously a ty z toho budes akorat spatna. nic, cekat!:slight_smile:
11. říj 2013 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice do jaky lekarny??? dej mi adresu, okamzite tam volam a vykoupim po telefonu vsechny tehu testy!!!!! :slight_smile:
11. říj 2013 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jooooo, dobry, ty si jdes pro chlast, tak to jo, v poradku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. říj 2013 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 neboj je fakt moc brzo a těhu testy doma mám , stříkačky na Agolutin..tak jsem si říkala, že se zeptám na to víno:grinning:DDDDD
11. říj 2013 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
11. říj 2013 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
holky já jsem se rozhodla vydržet to s tim testováním co nejdéle, možná vůbec, přeci jen je to naposled tak to chci mít ve správnej čas bud // anebo bílo, ted už s tim stejně nic neudělám a bojim se, že tam budou // a pak zase po pár dnech zmizí:( a určitě a to říkám všem nemá cenu testovat takhle brzo kor u méně buněčných embryek než blastocysty a i u těch říkají až tak 10,den.....ale to vy všechny víte, je fakt zbytečný si přidělávat nervy bílym testem:slight_smile:
11. říj 2013 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@janice_opice ano ano ano, myslim si naprosto to samy.
11. říj 2013 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to je pravda, ale jak se znám, tak začnu zase šílet s testama už šestý den po transféru, já sem magor :grinning: U Jardy sem dělala cca 20 testů, pořád sem se ujišťovala, že čárka nezmizela :sweat_smile:
11. říj 2013 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mufinka26 no já myslím, že nejsi sama, že je nás tu takových víc :grinning: ale já tím, že už je to naposledy, tak si říkám, že si to bulení nebudu přivolávat dřív než je nezbytně nutný
11. říj 2013 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice to je jasný, na slzy štěstí si klidně počkej, protože jiný výsledek stejně nebude, než krásný // :wink: :grinning:
11. říj 2013 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mufinka26
@janice_opice
ale holky musim rict, ze vam zavidim, ze uz vite, jaky to je....ze uz jste mely // a porodily miminko a mate doma dite/deti...a myslim, ze vam to v tom dalsim boji urcite moc pomaha. myslim to dobre:slight_smile:
11. říj 2013 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mufinka26 kdyz tak koukam na ty tvoje fotky, nemuzu si pomoct, ale toho tvyho muze asi znam...od videni teda jen. mozna kamaradil s nekym s kym ja...nebo ja nevim. je ze sporilova? jakoze dlouho?
11. říj 2013 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 holka, abych ti pravdu řekla, tak když sme do toho šly poprvé, tak sem to brala hodně těžko, každej pokus, co nevyšel sem probrečela, protože se do toho vkládala strašně veliký naděje, osm let sme se snažili o miminko a to tomu taky nepřidalo, ta touha po dalšim prckovi, no a ted, prožívám to o trošku líp. Ikdyžžž. Ale máš pravdu, máme to v něčem lehčí, že už dítko, já dítka máme. Ale i tak, já sem strašně moc chtěla velikou rodinu, mynimálně pět dětí, no takže budu ráda, za ty tři :grinning: :grinning: Já sem skromná vid? :grinning:
11. říj 2013 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 nene, ze spořilova neni, přistěhovali sme se sem před třemi lety, ale jestli si ho někdy nepotkala u Apolináře :wink:
11. říj 2013 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 tak este naka prace...nepracoval v tymobajlu? koukam, ze mas v profilu fotky z krcaku, tak me to napadlo...
11. říj 2013 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 nee. dělá na karláku :slight_smile:
11. říj 2013 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 joooo, to ja prorvala tejden, po prvnim neuspechu transferu. neuspech z naslednyho ketu jsem si bohuzel nak udusila v sobe...a mozna to ve mne nekde porad je:/ hele je to peklo, proste je, nikdo kdo tim neprosel, tak to nedokaze pochopit, ani ty ani chlapi ne. je to neprenosnej zazitek...
11. říj 2013 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 tak ja nevim. mozna je jen nekomu strasne podobnej. nebo jsem ho treba kdysi daaavno nekde videla v hospode s nekym..ale to by mi zas asi neutkvel ten oblicej, musela jsem s nim treba aspon mluvit.
no nic, zahada:slight_smile:
11. říj 2013 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - souhlasím, žádný testování ...vždyť jsem taky psala aby Tě nepokoušela, že chceš ještě týden vydržet ... a bylo by to fajn, kdyby se Ti vydržet povedlo, ale je mi jasný, že to bude den ode dne horší.
11. říj 2013 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb bude to horsi, pac janince bude cim dal vic tehu soufl:slight_smile:
11. říj 2013 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek