• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

21. května 2017 
autor
tak holky já se jdu dát do pusu at ůžeme vyrazit až přijde Kuba
11. říj 2013 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím z toho hnusnýho deště...jsem na mrtvici, zítra mám 10 hodin školení a už je mi z toho na ....
@janice_opice všechny příznaky vypadají krásně...rozhodně netestuj, užívej si...cos to psala o individualitě??, nějaká super morulka- že by viking???
11. říj 2013 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 jo, držím palce, hezky se nachystej a nezapomeń espumisan, nejhorší byly ty zaražené prdíky...
11. říj 2013 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 diky! jojo, mam i neco silnejsiho, pac to beru ted, na to bricho zniceny antb...
zejtra uz snad nebude tak hnusne, neboj!
11. říj 2013 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 prosímtě jedna osmibunka zůstala v katetru při ET| :slight_smile:) tak se to dělalo na dvakrát, nějakej paličák:slight_smile:
11. říj 2013 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
JA MAAAM HLAAAAAD:/ tu kejdu z rejze a mrkve nemuzu ani videt:(
11. říj 2013 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 a co rohlik ten můžeš?
11. říj 2013 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no jeden den starej jo, uz jsem jeden mela...ale proste asi jak je mi lip, tak mam regulerni hlad a todle je des, to se neda.
11. říj 2013 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@sasanka033 v recetu stálo:, krájejte den staré housky... čéče já je krájel půl dne a už jsem jich měl plnou vanu :slight_smile:
11. říj 2013 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
11. říj 2013 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 jůůů jak čtu mezi řádky, tak vidím, že už je ti mnohem líp, no a to že máš hlad jak týden zavřenej vlčák to jen dokazuje....jiní čoveče blednou strachy když mají jít na laparku a ty to pomalu oslavuješ :grinning: :grinning: ale to je dobře, jen ať nám tě tam dají pěkně do pucu, je potřeba tam to klestí trochu uklidit ať tam má mimís pak dost místa na kotrmelce.....
jinak jsi četla dobře, né že se můj jen cuká, on se přímo o dalším pokusu ani nechce bavit :confounded: ale jak jsem už psala, je to určitě kvůli penízkům, má strach aby se to celé utáhlo a pak taky to že musí jít on na operaci je komplikovanější, před třema týdnama ho chůdáka chytly záda, že fakt chodil po čtyřech na záchod a měl z toho úplné výčitky, že nemůže do práce tak aby ho náhodou nevylili, no jo na chlapi to pak asi taky jinak padne, když musí už zabezpečit rodinku a vše je jen na nich....
11. říj 2013 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Holky ja prdim to je des :grinning: :grinning:
11. říj 2013 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice :grinning: dalsi priznak..ale pssst :grinning:
11. říj 2013 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice janoure, muzes mit nak uspokojive vysvetlit toto? Přítelství zatím nepotvrzené
:grinning:
11. říj 2013 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 jak toooo????
11. říj 2013 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 jak prijedu dom tak to napravim
11. říj 2013 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky jinak v PVA je I veletrh veci pro mimina,hracky,kocarky,obleceni,sedacky vseeechnoooo skoda ze nemuzu nic kupovat
11. říj 2013 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice diky, uz jsi to napravila:slight_smile:
11. říj 2013 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice my se jdeme v nedeli podivat.. a pokochat se :slight_smile:
11. říj 2013 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 cauuuuuuu - ja dnes byla znovu koukat na kočárky - tak definitivne iCandy pro dvojcata ... 35t....uffff... Ale včetně idofixů a autosedaček...jinak dobry, moc to brisko ještě neroste, ale jinak fajn :slight_smile: co ty? Uz lepší?
11. říj 2013 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek jeee a taky mate tak hnusne? tady prsi skoro od rana. co je idofix? ja vubec nevim o cem to mluvis:slight_smile:)) ja kocarkum vubec nerozumim:slight_smile: no tak vypadas proste porad jako kocka, coz je super, po porodu nechas tech pet kilo v porodnici a budes jen krasna stihla modelina s velkejma prsama :grinning: hlavni ale je, ze se cejtis dobre.
11. říj 2013 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 tam mělo byt isofix - to je adaptér do auta - ty novější uz to mají / proste nasadit sedačku cvak a je to... Zádný pásy... :slight_smile:
11. říj 2013 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 jinak leje jak z konve furt a je hnusně......takže ja cajik zázvor med... A nohy nahoře... :slight_smile: :slight_smile:
11. říj 2013 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 ja jak pisu furt na mobilu tak mi to uniklo asi :slight_smile:
11. říj 2013 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ty frcis pres mobil? no to je fuk, podle me jsem tu zadost posilala uz davno a je moje blbost, ze jsem si toho vsimla az ted:slight_smile:
11. říj 2013 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek ty jo, to jsou pekny veci, ze to usnadnuje zivot, vid? jojo, pritel je nemocnej, tak mu ted jdu taky udelat zazvorovej caj...hruza.hnus venku! fuuuuj!:slight_smile:
11. říj 2013 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 ale priprav se na davy.dneska to jeste slo.ja koupila Pupanovi a Kubovi v RC modelech vrtulniky k Vanocum a jsem spokojena.:slight_smile:
11. říj 2013 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek tak ja ho od tebe pak odkoupim :slight_smile:
11. říj 2013 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 no furt ne ale hodne
11. říj 2013 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jsem pripravena ,my tam chodime dost casto.. kupovali jsme tam veci kdyz byla vystava doplnku a nabytku.. .-ú
11. říj 2013 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek