• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

@sasanka033 :slight_smile: dnes oddychovy den... :slight_smile: a co ty? Uz lepší??
11. říj 2013 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ok - počítám s tebou :slight_smile:)))))))
11. říj 2013 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky tak jsem si dneska asi desetkrat cistila zuby a mam v puse jako bych zvejkala hlinikovy lzicky anebo lizala auto ani zvejka nepomaha
11. říj 2013 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 Ty jsi takový zlatíčko, víš to? Měla jsem rozepsanej zase hezky dlouhou zprávu a zmizelo mi to, to by mě z toho kleplo. Tak děkuju za nabídku:slight_smile: Jde přeci jen o lék od cca. 20 ti dárců, který se míchá z krevní plazmy a i když je dnes strašně moc vše kontrolované tak nevíš co tam může být a co jim může uniknout a co to udělá u tebe. Bála jsem se toho, že když se ty imunoglobuliny píchají v injekcích tak musíš čekat 20 min. jestli se ti neudělá blbě, co to bude zase za svinstvo... který zároveň i pomáhá, ale jak jsem viděla to video a pluli tam v krvi ty NK buňky tak jsem nad tím přemýšlela, že v těch kapačkách to nemusí bejt tak úplně blbý.. uvidím co i řekne doktorka, bylo by to krásný, ale bude to boj. Taky bych Vám to moc přála, ať se Vám to konečně zadaří. Pořád zatím čekáš ???,Se známejma to bude fajn, ale je i dobře, že máš pořád co dělat doma a že nemusíš tak přemýšlet... čekací doba je vopruz:(
11. říj 2013 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 Ahojky, Ty jsi byla dneska na výstavě v Letňanech?
11. říj 2013 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coralin ja jsem byla v letnanech yed odtamtud jedeme
11. říj 2013 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice No vidíš to, my jsme tam byli taky, protože mužíček nutně potřeboval vidět Playstationa 4 a srazily jsme se tam ještě s jeho ségrou a neteří. Takže je Ti líp? To jsme mohly zajít na kafčo :grinning: :grinning: :grinning:
11. říj 2013 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice nemáš vůbec zač, holka:slight_smile: vždyť už si to konečně zasloužíš po těch bojích, aby to vyšlo
11. říj 2013 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice .... :slight_smile: holka tak to by bylo aby nebylo :slight_smile:
11. říj 2013 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coralin jo my tam byli kvůli mladýmu právě na forgames taky a pak na tech modelech letadela vláčků atd a to bylo super..no vidiš tak to jsme se tam třeba potkali:slight_smile:) Líp mi je, břicho nebolí, jen mě bolí klouby..tak nevim, jestli je to dobře nebo špatně....
11. říj 2013 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb nevím no se uvidí za týden:slight_smile:
11. říj 2013 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - já vím , ..moc bych Ti to přála...
11. říj 2013 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jinak hlásím kontrola dopadla dobře, sliznice 9,5 mm,
13 velkých foliků prý krásných a symetrických a ještě asi 4-5 menších. v úterý bude OPU.
11. říj 2013 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb jeee to je krasna urodaaa gratuluju!!!!!!!:slight_smile:
11. říj 2013 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice zlato nezlob se ale seš v tom!!!!!
11. říj 2013 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb krásná úroda, tak to tu hezky s janicí rozjedete a já se na konci října přidám...
11. říj 2013 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek Já si to také myslím, vypadá to slibně, ale pssssstttt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@janice_opice
11. říj 2013 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Ahoj prďolko naše, kdepak jsi se nám to toulala... Já už zamačkávala slzičky :frowning2:

No hurá, jsem moc ráda, že jsi zpět a je to o chlup lépe, dobrá zprávička :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. říj 2013 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 jasně, nnneeezakřiknout :grinning: :grinning:
11. říj 2013 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Beruško, moje kamarádka měla takovouhle kovovou pachuť pokaždé, když byla těhule :wink: :wink: :wink:
11. říj 2013 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 A co Ty??? Jak je??? Nějaké zprávičky?
11. říj 2013 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - no to doufám, už se na ty naše // těším :slight_smile: ještě zítra poslední injekce puregonu v neděli ovitrill a pak už to budou zase nervy :sunglasses:
11. říj 2013 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monyna83 hee jsem asi něco snědla už jse to zajedla čokoládou:grinning:D pachut je pryč...
11. říj 2013 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem byla v hospodě, seděla jsem u nealko piva a kofoly a strašně mě srágořil kouř z cigaret, tak jsem tam Pupana nechala a šla domů, přistupuju k případnému těhotenství zodpovědně. Jo a stejně si myslim, že si ty příznaky vsugerovávám:slight_smile:
11. říj 2013 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek už jee to pryč, snědla jsem čokošku a je mi líp :slight_smile:
11. říj 2013 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Tak schválně, na jak dlouho :grinning: :grinning: :grinning:
11. říj 2013 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monyna83 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hele já se boji, že si vsguerovávám příznaky,který jsem si někde vyčetla,ale snažím se to nedělat no:slight_smile:
11. říj 2013 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
tak a pojedeme lodí do Drážďan na advent jupííí našla jsem to na se.serveru:slight_smile:
11. říj 2013 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice myslíš jako všech vas 5? :slight_smile:
11. říj 2013 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kamisb zkus si nechat napsat clexan, jsou ostry dost. A kdyz trosku bodnes jakoby z vysky svihem, necejtis nic :wink:
@janice_opice - co pohovor? Ja byla cd s rodinou, necetla jsem nic. A jak to je s mimisema? :wink:
11. říj 2013 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek