IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
janice_opiceautor
11. říj 2013
@pidisek 😃 😃 😃 jsi hodná no:-)))
janice_opiceautor
11. říj 2013
@brsh pohovor byl legrační, zkoušeli mě z AJ a z toho co umím na PC🙂))) tak mě to pobavilo:-))))S mimisema vůbec nevim holka ještě....... zítra to bude týden od ET když tě tak vidim, kolikátý den po ET jsi si děala test? já bych to chtěla vydržet až do toho 19.10, ale to fakt nevim jak dám🙂tak jsem si říkala, ten 12. den by to šlo ne?
kamisb
11. říj 2013
@brsh - njn, ale švihem bych to prostě nedala, to by asi pomohlo i k tomu fraxiparínu, ale na to jsem srab ...hold začíná modrat břicho, ale to se nedá nic dělat, já to vydržím. MUDr. z hematologie říkala, že jsou i jiný léky, tak pokud to klapne tak si pak zkusím říct přímo u ní o jiný. Zatím to tak nechám a zkusím to vydržet 🙂

a co ty vše v pohodě?
janice_opiceautor
11. říj 2013
@kamisb @brsh jé to jste mi připomněly jak psala jedna holčina, že jí bude injekce na stimulku píchat manžel, že ona by to nedala a on prý říkal a ukazoval názorně nácvik, že prý to udělá jako na vojně a rozmáchl se a jakože švihem zabodne jehlu a ta holka psala, že se z toho rozbrečela🙂)))))že prej si myslela že jí to dělá schválně 😃 😃 😃 on to prý myslel dobře
janice_opiceautor
11. říj 2013
@kamisb no taky mám pěkný modřiny neboj a dneska jsem z té výstavy měla tak zmražeý ruce, že jsem ani neledovala
janice_opiceautor
11. říj 2013
tak a je to tady, bolesti na mrchu a přesný s bolestí zad 😞 kurna :-S
kamisb
11. říj 2013
@janice_opice - ale to by bylo ještě brzo neboj, jen jsi se dneska přepínala a bylo zima a sychravo.
Klid běž spinkat a nemysli negativně.
monyna83
11. říj 2013
@janice_opice To je jasný, o tom žádná... Moc držím palce 🙂
janice_opiceautor
11. říj 2013
Tak holky pro dnešek dobrou, vůbec se netěšim dneska na Pupana jak přijde z hospody smradlavej cigárama, potáhne z něj pivo a bude chrápat😃D Ale potřeboval taky vypnout! 😃
monyna83
11. říj 2013
@janice_opice Dobrou Janinko 🙂
kamisb
11. říj 2013
@janice_opice - hihi, ten můj taky někdy v noci dorazí, ale alespo%n se vždycky vysprchuje a umeje si hlavu, aby moc nesmrděl .... 🙂 mě sice pachy zatím nevadí, ale nemám to ráda pokud jsem já střízlivá a on se vrátí upraven ...
no nic taky jdu spinkat ...dobou noc
janice_opiceautor
11. říj 2013
@kamisb no právě já jsem střízlivá tak mi to bude vadit.........🙂))) ale kdyžtak půjdu do obýváku
janice_opiceautor
11. říj 2013
Nemuzu spat neb mam strasny krece jako na mrchu ale desny...a taky jsem sla do koupelny a teda tskovou plet jsem nemela ani ve 14 😞samej bedak...myslim,ze mrcha hnusna dorazi driv
pidisek
11. říj 2013
@janice_opice janiiiii me bolelo na mrchu celých 10 dni do testu a pak taky....
pinkywinkie
12. říj 2013
Tak a uz se ritime na vložení 🙂 pak budu informovat 🙂
pinkywinkie
12. říj 2013
@janice_opice Jani nedorazí! První krvácení bude v sestinedeli 🙂
janice_opiceautor
12. říj 2013
@pinkywinkie drzim palce!!!!!@!!🙂))
janice_opiceautor
12. říj 2013
@pidisek jakej typ toho kočárku si kupuješ?? Máš odkaz:???
pidisek
12. říj 2013
@janice_opice asi tento 🙂
janice_opiceautor
12. říj 2013
@pidisek je krasnej 🙂
coralin
12. říj 2013
@janice_opice bude to dobrý, uvidíš:--) držím palce, my jedeme na konzultaci do caru 30.10. tak jsem zvědavá jestli dělají něco jinak .....
janice_opiceautor
12. říj 2013
@coralin a kam jdete?
pidisek
12. říj 2013
@janice_opice je to iCandy Peach 2013
janice_opiceautor
12. říj 2013
holky tak kovový lžičky v puse furt jsou....za chvilku jdeme s rodinkou na obídek a pak pokud nebude ejt se podívat na posvícení....
pinkywinkie
12. říj 2013
Tak uz tam jsou 🙂 dvě blastocysty 🙂
janice_opiceautor
12. říj 2013
@pinkywinkie tak at se jim tam líííbííí a už tam zůstanou a co ty ostatní???
janice_opiceautor
12. říj 2013
@pinkywinkie máme ET přesně týden po sobě🙂
tygrisek09
12. říj 2013
Ahoj, holky, teď mě napadla otázka, kterou jsme řešili s holkama na pokoji po odběru. Omezovali jste se po odběru nebo po Etu nejak v jídle? Vyhýbali jste se steakům, tatarákům, hermelínu? Nebo se začnete rizikovým potravinám vyhýbat až později po potvrzení tĕhu?
pinkywinkie
12. říj 2013
Jeee v tom Cube byl transfer krásný 🙂 manžel byl celou dobu se mnou, viděli jsme naše embryjka jak vypadají v mikroskopu a proste úžasný 🙂
kamisb
12. říj 2013
@pinkywinkie - my to tak máme v gennetu taky 🙂
kamisb
12. říj 2013
Předpokládám, že na ET půjdeme příští sobotu pokud půjde vše podle plánu.

Začni psát odpověď...

Odešli