• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. prosince 2016 
@kamisb budes mít odběr?
12. říj 2013 ve 14:46  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@pinkywinkie držím paleckyyyyyyy !!!!!!!!!!! :slight_smile:
12. říj 2013 ve 14:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@pidisek se zakousnou :slight_smile: věřím jim :slight_smile: a dekuju, jdi hodna
12. říj 2013 ve 14:48  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@pinkywinkie ja ti taky prala a ptala se co ty ostatni?:slight_smile:
12. říj 2013 v 15:00  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@tygrisek09 na dobre upravenym steaku neni nic spatnyho,tatarak vynechavam uz delsi dobu v ramci snazeni a hermelun by nemel vadit smazenej pac je upravovanej vic jak pri 50 stupnich.
12. říj 2013 v 15:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice ty ostatní chtějí nechat do dnešního odpoledne a pak uvidí kolik dnes zmrazi ;) a dekujuuuu :slight_smile: vim jsi zlata :*
12. říj 2013 v 15:07  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@pinkywinkie - v uterý bude OPU a pak v pátek nebo v sobotu bude ET.
12. říj 2013 v 15:24  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb drzim.moooc palceeeeeeee
12. říj 2013 v 15:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - děkuji - snad to bude dobrý, už začínám být trochu nervozní :slight_smile:
12. říj 2013 v 15:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
dneska jsem byla na KET našeho posledního bojovníčka.
@pinkywinkie gratuluju k ET a držím palce. Takže budeme čekat na // spolu :sweat_smile:
@janice_opice Jani jak se cítíš? Co je nového? Neměla jsem moc času na pc a tak vás budu muset dočíst :slight_smile:
12. říj 2013 v 17:17  • Odpověz  • To se mi líbí (6)
@kamisb koukám,že nás brzy budeš následovat. :slight_smile: Držím palce na OPU a ať je tam nebo jsou ti správní bojoníčci.
12. říj 2013 v 17:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@sasanka033 holka mám velikou radost,že ti je konečně líp a je super,že se ta laparka nemusí posouvat. :slight_smile:
12. říj 2013 v 17:24  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@danaho - tak na sebe dávej pozor ..a doufám, že ten jeden pobojníček bude v pořádku a bude se mu u maminky líbit.
Hodně štěstí ...

no za týden v sobotu počítám, že bude ET...pokud teda nebude v pátek, ale asi bych raději kdyby embryjka až teda budou byla alespon ty morunky....ale uvidíme no :slight_smile:
12. říj 2013 v 18:04  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kamisb děkuju. Cítila jsem se dneska moc skvěle a hodně jsme se s doktorem a sestrou na sále nasmáli. V Heliosu zavádějí jen blastocysty. Prý mám ukázkovou hatchující,ale na to jsem řekla že takových jsem měla víc,že stejně záleží na tom jestli je zdarvé a bude u mě chtít zůstat. Mám 3 fotky toho jak vypadalo když bylo zamražené,pak hodinu po rozmražení a pak těsn před KET. Je na tom hezky vydět jak začalo hatchovat. Taky mi dali fotku z UTZ. Takovou mazanici s tečkou v děloze :grinning:
Ono asi nemá cenu přemýšlet nad tím jestli má embryjko několik buněk nebo je to blasta. Hlavně aby to bylo to pravé a zakouslo se na těch 9 měsíců :wink:
12. říj 2013 v 18:09  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@danaho - to určitě :slight_smile: tak držím palečky ...aby to dobře dopadlo.

Já vím, že je jedno v jakém bude stádiu...ale vzhledem k tomu že gennet nepracuje v neděli a odběr bude v uterý, tak budeme zavádět maximálně 4 denní a to by měla být morula. Nebo 3denní, ale to by znamenalo, že jiný nezbydou ....ale co ještě je týden čas na takovýhle úvahy :sunglasses:
12. říj 2013 v 18:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@pinkywinkie
@janice_opice
@danaho
ty jo, holky! chapete to, ze jste uz vsechny tri tehotny!!!? :slight_smile: :slight_smile: to je uzasny, jak se nam tady rozjely ty transfery!:slight_smile:
a za chvili stejne tak @kamisb, ze jo, zlato:slight_smile:
huraaaa, tak vsem drzim moooooc palce, to je teda urodicka, uz se tesim na ty lesy carek tady a az vas budu nasledovat:slight_smile:
12. říj 2013 v 18:17  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@danaho to je jasny :slight_smile: jupiiiiii těším se
12. říj 2013 v 18:22  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@sasanka033 ;) to jsi holcicko moc krasne napsala. Za chvili budes mít embryjka i ty :slight_smile: ja se hrozne těším až nám to všem vyjde :slight_smile: jupiiiii
12. říj 2013 v 18:23  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb V Gennetu chodí partner taky s Tebou na ET? Mně to nikdy nenabídli a já se nějak neptala, ale líbilo by se mi kdyby šel se mnou až na sál....
12. říj 2013 v 18:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb mysli jen na to ,že budeš mít v bříšku broučka co vyleze za 9 měsíců a je jedno kdy ti ho dají.Hlavně aby se pořádně zakousl :sweat_smile:
@pinkywinkie ty jsi dostala embryjka kolikátý den? A kdy máš testovat?
@sasanka033 no jo to je mazec. Kéž by jsi měla pravdu a vyšlo nám to všem. A ty se brzo přidáš :dizzy_face:
12. říj 2013 v 18:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@meyryen - jj když jsem šla na sál tak jsem se ptala jestli může být manžel o toho, když byl i u IUI, tak proč ne tu ET, takže my jsme si o to vlastně sami řekli, dostal hezký igelitový obleček a přezuvky a mohl jít se mnou.
Přeci jen s tebou mluví i embyrolog tak proč by o toho neměl být i chlap.

Tak se příště ozvi.
12. říj 2013 v 18:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@sasanka033 - jj čeká mě to příští týden OPU v uterý a pak pátek nebo sobota ET. Snad to bude vše v poho.
12. říj 2013 v 18:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb Skvělé, tak já ho tam příště taky vnutím :grinning:
12. říj 2013 v 18:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice Konzultačku máme v Reprofitu, jsou na minimálku nejlepší a rozhoduju se mezi ní a IVf, uvidím co mi řeknou.. u mně záleží na tom, jestli umí udělat něco navíc s těma NK buňkama a to mi tvrdil primář, že jo. 41,2% je totiž v mém případě nulová šance pro úspěch:( v pondělí jdu na imunologii, tak uvidíme...
12. říj 2013 v 18:56  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@danaho Ahojky, moc držím palce, ať se hezky zavrtá u maminky v bříšku:slight_smile:
12. říj 2013 v 18:58  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@danaho jééé tak držím pěsti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!at se zakousne a nepustí..Já se cítím dobře, až na ta bolavá prsa se žílama a chut v puse jako v hliníkárně mi nic není. V noci jsem tu nemohla akorát spát, takže jsem to musela dohnat dneska odpoledne....:slight_smile:
12. říj 2013 v 19:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb jé my to tu máme ty soboty - minulou sobotu já, dneska @pinkywinkie a @danaho a ty příští sobotu :slight_smile:))))))))) určitě jsou to šťastné soboty!!!
12. říj 2013 v 19:18  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb @danaho a já zase v tomto případě vytáhnu mojí oblíbenou brsh jako příklad!!!!!holky!! jo mimochodem já měla osmibunky a jsem určitě tehotná :grinning: :grinning: :grinning:
12. říj 2013 v 19:20  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
autor
@sasanka033 tady bude za chvilku tak zaprskáno těhu bacilama, že snad ani nebudeš muset na IVF a budeš čekat ty holka jedna ušatá....
12. říj 2013 v 19:21  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@coralin holka určitě se rozhodneš dobře!!!!! a miminko bude, cítím, že je úspěšný podzim:slight_smile:
12. říj 2013 v 19:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek