• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

21. května 2017 
@coralin děkuju ti moc. Věřím,že se u vás nějaká šance najde. Kdy jedeš do toho Reprofitu?
12. říj 2013 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to zní nadějně. Bolavá prsa,kovová pahuť v puse...budu zticha,ale já tomu u tebe věřím :wink: Taky říkám,že je jedno v jakém stadiu embryjka jsou. Pokud je to pravej bojovník tak se chytne. V Heliosu je teda nechávají do toho 5-6 dne ale já to měla hlavně kvůli tomu PGD. Ale jelikož není vyšetřený tak stejně nevím nic. Bude to překvápko :grinning:
12. říj 2013 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja se hrozne těším až se pak sejdeme všechny s kocarama
12. říj 2013 v 19:33  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem si ted musela udělat ;) miluju sushi :slight_smile:
12. říj 2013 v 19:34  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice říkám znovu: nespavost a buzení v noci a brzy rano - to byl můj první příznak :slight_smile:
12. říj 2013 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@danaho jsi byla taky dneska?
12. říj 2013 v 19:37  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie ty jo ja taky... Jedla bych ho furt - jen ted nejez syrový ryby - jen veget !! :slight_smile:
12. říj 2013 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pidisek mám avokadovy, tunaka a krabi tyčky :slight_smile: to víš, ze bych si dala lososa :slight_smile:
12. říj 2013 v 19:41  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pinkywinkie nádhera já taky i když ted se vyhývám tedy hlavně těm syrovým s rybama pro jistotu, ale ty vypadáš , že máš samou zeleninku:slight_smile: nech si chgutnat
12. říj 2013 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie ano dneska :sweat_smile:
12. říj 2013 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie kde je maso :grinning: já se přiznám,že jsem to nikdy nejedla,ale ani to nevyhledávám. Jsem masový tip. :slight_smile:
12. říj 2013 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danaho o hodne pricháziš :slight_smile:
12. říj 2013 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pidisek asi bych se tomu nebránila když bych někde měla příležitost to ochutnat. Ale pokud vedle toho bude řízek,tak je to jasný po čem sáhnu :grinning:
12. říj 2013 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danaho jupiiii, otěhotněly jsme spolu :slight_smile: kolik jich mas a jaky? @pidisek však se sejdem na sushi i s @janice_opice :slight_smile:
12. říj 2013 v 19:56  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie hele já půjdu s váma,ale s tím řízkem :grinning:
Mám jedno. To je náš poslední bojovníček z 3 IVF.TeĎ ze 4 IVF nám žádný nezbyl. Dávala jsem je na PGD vyšetření a to byli vždy všechny špatný. Tohle nešlo vyšetřit.Takže tam mám obavy veliký. Ale třeba je to zrovna ten pravý. Embryjko je ve stadiu hatchující blastocysta. A ty jsi je dostala kolikátý den? A myslím,že jsme četla 2 viď? A máš nějaký mrazáčky?
12. říj 2013 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho no me je dávali dopoledne, takže blastocysty :slight_smile: :slight_smile: ale ted uz se připravuji na zakousnuti jako tvoje :slight_smile:..... Tak si das rizek :slight_smile: :slight_smile: ted to nechápu..... Ty jsi absolvovala 4cykly a mas mrazacka ze třetího?
12. říj 2013 ve 20:05  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie má se prý zakousnout nejpozději do 2 dnů. :slight_smile: Tak mu tu domlouvám. Jo přesně tak. Na 3 IVF jsem přešla do Heliosu,protože tam dělají vyšetření PDG embryí napojišťovnu. A jelikož jsem měla potrat a biochemické těhotenství tak jsem nechtěla riskovat. U 3 IVF mi zůstali 3 embrya,ale jen 2 šly vyšetřit. Obě ty vyšetřené byli špatné. le jedno tak že šlo transferovat.Ale neuchytilo se. To nevyšetřené jsme na radu doktora nechali zamražené s tím,že půjdeme do 4 IVF a budeme veřit,že bude víc embryjek a najde se mezi nimi zdravé. Jenže zbylo 1 a to bylo zase s chybou a nešlo transferovat. Takže tohle poslední přišlo na řadu a tak jsme si pro něj dneska dojeli. :slight_smile:
12. říj 2013 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho koukám, ze sis uz taky teda užila. My měli tři cykly v podoli, jednou se zadarilo, ale přestal se v osmým týdnu vyvíjet. Ted jsme v Cube a ted vim, ze to vyjde ;) proste to cítím. Dostala jsem dnes tehu test, který si mám pak udělat :slight_smile:
12. říj 2013 ve 20:25  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie Takže toho máš za sebou taky dost. Dneska jsem měla horzně krásnej pocit a neumí si vysvětlit to že jsem v klidu. I když ty pravý nervy teprve přijdou. :grinning: Já těhu test nedostala,ale mám ještě asi 3 do minula. Kdy chceš testovat? Já bych to teĎ ráda vydržela do 10 dne,ale vždy jsm to zkusila 7 den.
12. říj 2013 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho ja to chci taky vydržet co nejdyl, ale znám se :slight_smile: začnu testovat uz příští týden a budu sledovat rostoucí čárky :slight_smile:))) ja si to taky neumím vysvětlit, ale mám vnitrni klid a cítím, ze to klapne. Dřív jsem se vždycky stresovala a bála, ale ted vim, ze nemám důvod :slight_smile:
12. říj 2013 ve 20:35  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie já jsem to přestala řešit. Dneska jsem říkala embryoložce,že jsem vždycky byla rozklepaná a nervní a teď si říkám,že je to poslední embryjko a stejně to nejde ovlivnit.,tak že to neřeším. A doktorovi jsem u KET řekla,že pokud se to podaří,tak mu osobně přijedu dát pusu,protože by ze mě byla nejšťastnější ženská. Tak se smál a ještě mi udělal nad břichem krouživý pohyby a řekl - abraka dabra ať to vyjde. Tak to mě dostal uplně, to už se rozesmála i sestra. Dneska to bylo moc pohodový. Kéž by to v tomto duchu i pokračovalo. Jen jsem děsně utahaná po cestě. Jeli jsme Brno na otočku a máme to jednu cestu 300 km,taže jsme vstávali brzo. Asi zalehnu. Ty se hezky vyspi i s prckama a věřím,že se nám to konečně podaří. :dizzy_face:
12. říj 2013 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho držím ti moc palecky, stejně jako opicce :slight_smile: a uz to necháme osudu. Mas to teda pekne daleko, to ja to mám asi deset km do centra :slight_smile:. Krasne se vyspinkej, at ten tvůj bobanek se v klidu zakousne :slight_smile:
12. říj 2013 ve 20:49  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho - to máš pravda asi bych to neměla takhle rozebírat, ono to nějak dopadne ....a prdlajs nějak ...dobře to dopadne a budeme se chlubit // a pak rostoupími pupky :slight_smile:
12. říj 2013 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen - jj vnuť je to fajn ...
12. říj 2013 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jj soboty doufám, že budou úspěšné :slight_smile:

jinak ta kovová-hliníková chuť je dobrý příznak ... :slight_smile:
12. říj 2013 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky prskám bacily !!!!! Čekám vas pak v diskuzi Dvojčátka 2014!!!!!!
12. říj 2013 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho - já teda masová úplně nejsem, sice ho jím dost často, ale když není tak mi nechybí, ale sushi teda nemusím ..jednou jsem ho chutnala a nic moc teda ...ale co každá máe svoje :slight_smile:
12. říj 2013 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
I s jedním pidisem :slight_smile: :slight_smile: :grinning:
12. říj 2013 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin děkuji poklade, taky jsi moc hodná a fajn ženská a přesně takovou mamínku by si zasloužilo hodně dětí, takže se to musí povést.....no je pravda, že i když je vše kontrolované, tak člověk má jisté obavy, ale ber to tak, když se někomu stane něco nečekaného a je mimo, tak mu stejně dají transfuzi bez ptaní, čímž mu zachrání život, takže já to beru jako se vším, buďme rádi, že něco takového vůbec existuje a že máme aspoň možnosti zkusit zabojovat o štěstí ....vezmi si např. můj má anomálii nedorostlé chámovody, takže bez IVF by nikdy neměl šanci, ale ani to by ho nespasilo, kdyby nevynalezli ICSI kdy stačí spermie jen na kusy ......takže třeba bude právě toto to co spasí zase tebe, nebo nějaké jiné léky, ale určitě něco najdou Kači a to ti řeknou teď v pondělí jak půjdeš pro výsledky nebo až v tom Brně? Jako jestli ty imunogl. by ti podávali v CARu nebo někde na imunu?
no já pořád čekám holka a těžko říct jak dlouho budu, protože nevěřím, že do toho v tom lednu půjdem, můj o tom vůbec nechce mluvit, se nějak kousl, jak už jsem tu psala....hrozně mě to mrzí a ubíjí, strašně moc bych to chtěla ještě jednou zažít - mít v bříšku mimíska, ale na druhou stranu chápu, že nám už se zázrak stal a je řada i na vás ostatní snažilky co nemají doma ještě to své štěstíčko.....
12. říj 2013 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
ten můj muž je blázen, včera jsem mu koupila vánocům RC vrtulník nějakej super model nebo co a bylo k tomu autíčko RC zdarma, tak tu jezdí už hodinu po bytě a honí s tím kočky a psa a má u toho záchvaty smíchu..tak nevim :grinning:
12. říj 2013 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek