• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

28. listopadu 2016 
autor
@pinkywinkie tu pohodu dělá hodně i Cube myslím.....
12. říj 2013 ve 21:58  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@danaho
@pinkywinkie holky moc gratuluji k bublinkám co máte v bříškách a tak hrozně bych vám přála jen samé pozitivní zprávy :wink:
zatím přeji hodně sil do toho ukruťáckého čekaní a ať vám to utíká co nejpříjemněji.....
12. říj 2013 ve 21:58  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@janice_opice no není to krásné, když si umí chlapi pořád tak krásně hrát :grinning: :grinning: i když věřím, že váš zvířetník si to zrovna nemyslí :grinning: :grinning:
a co ty prdelko, už doufám žádné křeče a celkově jen hliníkově dobrý :wink:
12. říj 2013 ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@martas14 ahoj Martínko, no jo mám praštěnýho chlapa, i když dneska mi lezli na nervy oba dva :slight_smile:)))))
Já se cítím právě až na ty prsa už jakoby nic nebylo tak nevím, zda je to dobře anebo špatně--...včera mě hodně bolelo jako na mrchu,ale dneska to ustalo a neděje se nic........ no a co ty nového ?? ani se neuprdneš a bude leden a manža bude po V8nocích nabitej novou energií a pak to půjde jako po másle a budeš mít v rukou dalšího drobečka!
12. říj 2013 ve 22:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice ale prd praštěnýho, jen srandovního a rozesmívat potřebujeme pořád, takže je fajn mít něco takového doma zadarmo :grinning: .......příznaky jsou nehodnověrný, takže je fuk jestli nějaké jsou nebo nejsou, hlavní je spíš abys neměla nějaké bolístky a zbytečné křečíky, když už jsi vpodstatě těhu :wink:
no Jani já už ten leden pomalu vzdávám, myslím, že můj to teď nedá..... věř, že je mi děsně, ale nemůžu ho do toho tlačit proti jeho vůli, doufám jen že to bude dočasné :frowning2:
12. říj 2013 ve 22:24  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@martas14 holka to je mi líto:((( ale já myslím, že má asi opravu starosti vid s tím, aby vás uživil a neříkala jsi, že je v nové práci?nebo si to pletu, tak mu dej čas, asi to pro něj taky není jednoduchý, i když c si budeme povídat, pro tebe taky ne,ale vezmi si do náruče to tvoje zlatíčko a pořádně si ho přiviň a říkej jsi jak moc jsi ráda, že je - já to děám taky i když už u pubertáka,kterej se se mnou mazlí jen doma tajně už :slight_smile:))))).Uvidíš, ono všechno má svůj čas a jsi ještě mladá tak to holt o pár měsíců posunete a ono to půjde, neboj...
12. říj 2013 ve 22:28  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@martas14 hele tak si naplánujte nějakej převánoční výlet...já třeba dneska sehnala na slevovém serveru plavbu lodí z Děčína do Dráždan s oběděn, večeří, prohlídkou Dráždan jak s průvodcem tak pak individuál a tak za měsíc jedeme. v pátek večer přespíme v Děčíně v hotelu a ráno odplouváme.....ber to jako příklad, ale moc se na to těším:slight_smile:
12. říj 2013 ve 22:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice jo jo Jani snažím se s tím nějak srovnat a hlavně doufám, že to nebude na pořád .....ale jde to z tuha, chtěla bych znovu bojovat.....víš jak je čekání šílené....když je aspoň nějaká vidina termínu, ale takto je to strašně ubíjející :unamused:
no uvidíme co jak bude, teď o tom zkusím doma nemluvit a po novém roce začnu zase pomalu naťukávat
budu pak potřebovat spoustu těhu bacilů na podporu, takže s tebou počítám :wink:
12. říj 2013 ve 23:43  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@martas14 jasny vim jaky to je cekani dlouhy ale neboj mam tuseni ze to je fakt docasny.jinak se snazim abych ty bacily tady mohla prskat.pokud to dobre dopadne nasbiram ti do zasoby do zavarovacky :slight_smile:
12. říj 2013 ve 23:47  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@pidisek zlato spinila jsi nebo ne?ja teda nespinim,ale pry je tp dost bezne
12. říj 2013 ve 23:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice téda to zní super ten výlet, akorát plavbu lodí bych si radši dala za tepla :grinning: ale zase vidět všechny ty světýlka a vánoční atmosféru to bude pěkné.....taky jsem si říkala, že by jsme se letos vydali nasát duch vánoc do Vídně na trhy dát punč a horký kaštany.....plus holky mě lákají, že by jsme daly nějaký wellness, ale nevím jestli mám zrovna na toto tu správnou náladu.....
12. říj 2013 ve 23:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice tak to nemá chybu a to si piš, že mi tu zavařovačku pošleš, protože u tebe když budeš mí takový závazek, ti svědomí nedovolí to nedodržet, na to jsi moc hodná kočenka, tudíž je to jasné :grinning: :grinning:
no musím to teď nějak dostat z hlavy, ale teda netuším jak, snad mi s tím pomůže ten můj malý poklad...
12. říj 2013 ve 23:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@martas14 ta lod je vyhrivana :slight_smile:a s degustaci vina (to se me doufam nebude tykat):slight_smile:ja myslim,ze vylet vzdycky pomuze projit na lepsi myslenky. :slight_smile:
13. říj 2013 v 00:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj děvčátka:slight_smile:, tak už máme konečně fotky ze svatby, jsou krásný a nemohla jsem se rozhodnout jaký vám jsem pošlu:slight_smile:))), takže tady máte odkaz na rajče, tam jich je spousta :grinning: .
http://anderle.rajce.idnes.cz/Svatba/
je to zaheslované, takže: jméno: Svatba, heslo: Anderlovi
13. říj 2013 v 01:15  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
autor
@pavlina1976 jemine to je kraaasssaaa!na tobe Pavli je videt jak zaris a jsi stastna!!!!:slight_smile:)))Jeste jednou moc gratuluju :wink:
13. říj 2013 v 06:52  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Hellleee nechcete sem jeste nekdo hodit odkaz na svatebni fotky?rada si je prohlizim :')ja to sem pak mrsknu taky kdyz nekdo bude chtit.i kdyz mi meli pidi pidi bez tech klasik :slight_smile:
13. říj 2013 v 06:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice nene naspinila ani trošičku :slight_smile: uz pul roku nevím co je to krev :slight_smile: :slight_smile: jen to buzení v noci a rano, bolesti na mrchu a pak to kýchnutí :grinning: :grinning:
13. říj 2013 v 08:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@pidisek tak to je dobre,mne uz neni vubec nic.vsechny priznaky jsou pryc
13. říj 2013 v 08:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice kliiid a 10. den budou //
13. říj 2013 v 08:52  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@pavlina1976 No ty jsi byla nadherna.... krasna nevesta, krasny fotecky :slight_smile: Si ted tak tak vzpominam na nasi svatbu vloni. Kdo vam to fotil? @janice_opice na tve prani posilam odkaz fotky na nasi svatbu :slight_smile: http://pajmici.rajce.idnes.cz/ uzivatel: svatba, heslo: svatba :slight_smile:
13. říj 2013 v 09:01  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice kocicko, ja kdyz jsem pred rokem otehotnela, tak mi vkladali dve embryjka. No a pak jsem zakrvacela. Tak jsem si rikala... je to v pytli, prestala jsem na to myslet no ale jedno tam zustalo a ja nepremyslela, nad nejakymi priznaky. Pak asi za tyden jsem koukala na serial chirurgove a kdyz jsem se rozbrecela, kdyz nejaky pacient umrel, tak mi to bylo divny. Rano jsem si udelala test a dve carky !!!!! proste jsme posedle tim, se sledovat, tak se nesleduj, kasli na to, ja to taky neresim a bud to vyjde nebo ne.... je to vule bozi :slight_smile:
13. říj 2013 v 09:12  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@pinkywinkie já to až tak nesleduju, ale když vím, že je mi najednou líp a nic mě nebolí což předtím jo tak jsem si toho všimla:slight_smile:
Mimochodem krásný fotky!!! :wink:
13. říj 2013 v 09:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice me taky nic neni :slight_smile: na ty priznaky u me je jeste moc brzo, vim, ze telo je rozbolaveny jeste z OPU a ze vsech tech procedur. Boli me prsa, ale to je tim utrogestanem :slight_smile: To vyjde uvidis :slight_smile:
13. říj 2013 v 09:17  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
Taky přidávám fotečky ze svatby!!:slight_smile:))))http://lambadovi.rajce.idnes.cz/svatba_18.11.2013 jméno: Lambadovi heslo: svatba :grinning:
13. říj 2013 v 09:25  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@pinkywinkie tak ty jsi čerstvulka, tobě se zahnízdujou právě že jo:slight_smile:))) a hnízděj určo pořádně:slight_smile:
13. říj 2013 v 09:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice jojo, ted by se meli behem dneska a zitra zakusovat :slight_smile: ............ No tyy brdo, kombinace cerne a bile.... jsi bbyla moc krasna nevestinka :slight_smile: Byli jste krasne sladeni ........ a kdyz vidim ten vas dort, tak bych se na nej hned vrhla. Jahudky, mnam :slight_smile:
13. říj 2013 v 09:40  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@pinkywinkie To byliy maliny:slight_smile:))) ale mňam byly asi taky,ale to já nevím:slight_smile:)) :grinning:
13. říj 2013 v 09:50  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@pidisek já budu testovat asi až tak 11.-12.den nebo nevim, dneska jsem osmý den... :slight_smile:
13. říj 2013 v 09:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice my meli tripatrovy medovnik :grinning: Holka, ten byl vybornej, delala nam ho tchyne, a pak jsme kousek schovali a dali si ho na prvni vyroci :grinning: I kdyz byl poradne zabalenej, presto nacich zeleninou z mrazaku .-D
13. říj 2013 v 09:53  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@pinkywinkie :grinning: já totiž moc dorty nejím,ale medovník ten jako můžu:slight_smile:)) no takhle dopadlo Vánoční cukroví načichlo zeleninou a houbama, když jsem ho v létě ke keafi rozmrazila:slight_smile: :grinning:
13. říj 2013 v 09:55  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek