• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

26. května 2017 
@martas14 Ty jo, na přání nevěsty to bude v Pha asi těžký, tak to moc nevím na hip hop nechodím. Vím, že kdysi se hrál v Karlovej lázních, tam jsou 4 patra různej diskoték, ale vymazlený to tam rozhodně není, ale R&B mi nevadí, když je třeba na smíšený diskošce(když se hrajou různý styly). Chodívala jsem do Double Trouble, tam se skvěle pařilo a bylo to trochu jiný než na klasický diskotéce, ale dlouho jsem tam nebyla tak ani nevím co se tam teď hraje.....
20. črc 2013 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 na hiphop nebo r'nb - muzete do Radosti a dar si predtim.nahore veceri, pripadne na Lavku, do La Mafie - tam.se hodne trsa :wink: kdy to.mate, ten.mejdan? Mrknu se ti na konkretni program kde co je :wink:
20. črc 2013 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Tak to si to moc užijete, tiše závidím:slight_smile: naši tam byli loni, měli hotel přímo u moře a moc si to chválili, nejedete náhodou do Rachoni Beach? Dělali i výlety, takže spokojenost.
20. črc 2013 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani u moři si odpočineš a pak budou jasný //
20. črc 2013 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb děkuju, snad to dopadne dobře a nejen mě, ale všem tady
20. črc 2013 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh děkuju, ale právě jedeme už dneska, měli jsme roztříděné co která zařídit a holky říkaly, že Roxy, ale nevím nějak se mi to podle fotek nezdálo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. črc 2013 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 v Roxy se nehraje hip hop ani r'nb tak abyste nebyly překvapený. Kousek od Roxy je Double Trouble
nebo zkuste Nebe http://www.nebepraha.cz/kremencova zažila jsem tam jednu rozlučku se svobodou a bylo tam hodně holek, měli tam i tranvestitu a pak normálně pařily, ale nevím, jestli se nemusíš dohodnout předem. Pošli mi mail, pošlu Ti nějakou fotku, kamarád tam fotil, měli jsme tam oslavu konce semestru. Odkaz na Double je
http://www.doubletrouble.cz/fotogaleries/detail/20/KLUB-FOTKY-KLUBU zažila jsem tam skvělý party, ale tenkrát tam nebyly ty tanečnice a pařilo se různě na baru na stolech a zábavu dělali lidi. Dělala tam moje ségra tak jsem tam všechny znala i DJe. Chodí tam hodně cizinci a bývá tam dost plno, je lepší mít rezervaci, alespoň na stůl. Ale nevím co se od té doby změnilo nebo ne.....
20. črc 2013 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin no právě já jsem z těch jejich stránek tumpachová(různých clubu), jaksi právě nechápu ten systém, že se musíš nějak předem koupit lístek či co, na to nebe jsem se taky dívala, ale přišlo mi to i takové malé, možná klamou ty fotky, tak zas aby jsme se tam vůbec dostaly, protože ve velkých šteklách nikde extra přecházet nemůžem a řídič nás jen hodí před místo určení a pak si nás až vyzvedne...
pošlu maila do schránky, děkuju
20. črc 2013 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 Nemáš vůbec zač, oni ty kluby nejsou moc velký.. je tam pak děsně narváno... u Doublu máš mail na rezervaci, pošleš jim to a je to hotový, ale není tam nejlevněji, ale koukala jsem, že tam dělají také různé oslavy a narozeninové akce. Jen mě překvapila ta děsně růžová tanečnice na tom stole.. to nemám ráda.. dřív to tam nebývalo....
20. črc 2013 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 Marti, pošli mi to rovnou do inboxu, jestli můžeš, musím jít ven s Duffy a pak mám spicha s kámoškou a jdeme na Vyšehrad, tak bych Ti to poslala až večer s to by nemělo už asi cenu.
20. črc 2013 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin jůůů co je inbox :grinning: :grinning:
20. črc 2013 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin ale v pohodě Kači, nedělej si s tím žádnou starost, nějak to dopadne, mě už je to šumák, je toho tolik kolem všeho, že už fakt mám hlavu jak pátrací balón takže asi už nic řešit nebudu a děje co děj :wink: ty si radši pěkně užij vychajdu a kávičku s kámoškou, závidím, taky bych si radši dala jen nějaké posezení a relax :grinning:
20. črc 2013 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 to já si s tím žádnou starost nedělám, Marti, když můžu pomůžu...:slight_smile: určitě si to moc užijete a bude to super.. díky musím běžet, ještě s Duffinkou:slight_smile:))) já měla rozlučku se svobodou super, náramně jsme si to užily:slight_smile:bude to dobrý, uvidíš
20. črc 2013 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 téda Thassos to bude nádhera, navíc to vyšlo podle tvých přestav to bude parádička a zpátky už letíte o jednoho víc, nevím jestli bys to neměla pak v letadle nahlásit, ale tak sedadlo navíc potřeba zatím nebude :grinning: :grinning: :wink:
no v dobrém závidím, taky bych už potřebovala moře jako sůl, ale kvůli práci mojeho to letos neklapne ach jo, musím vymyslet něco jiného na zabavení, ještě že je teď tak hezky u nás a s pomoci beta karotenu, už mám celkem barvičku slušnou :wink: Tak ať je hotel a vše podle přestav holka
20. črc 2013 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@coralin já si taky nestěžuji, měli jsme klasika svícu spolu s ženichem a ve velkém ...plná myslivna i s kapelou a DJ .....no a pak ještě s holkama jen dámskou takový ten večírek i s chlapama, ale né našima :grinning: :grinning: :grinning:
ale teď jak děláš něco pro perfekcionalistku, tak je to šílenééééé :sweat_smile:
20. črc 2013 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky teda já jsem dneska línáááááá..včera jsem bylla s kámošem na pivku a dneska spala do 11 :grinning: :grinning: já jsem ostuda. :grinning: :grinning: ted jsem si skočila do číny pro jídlo a válim se...musim uklidit a dojít odpo se psem, ale mně se tááák nechceeeeee
20. črc 2013 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 roxy je hodne spatny misto na rozlucku se svobodou. To doporucuju Radost. Je tam rnb dneska. Date si jidlo nahore, pak dole mejdan. Jsou tam mista na sezeni atp. Nebo jdete do Bambusu na vecu a pak tour debar po meste.... Roxy je supet na mejdla, ale rozlucku tam nebrat :wink:
20. črc 2013 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 jo Kacka ma pravdu. Dejte si takhlw ty bary, to mate tisickat lepsi :wink: jeste muzeze zkusit Zephyr v Machalsky. Tam i vari. Ja zazila nejlepsi rozlucku v Solenicich na Orliku. Hrozna sranda a mely jsme tam spani vedle diskoteky. Znacka ideal. Tim, jak chodime do klubu porad, tak to byla prijemna zmeba :wink:
20. črc 2013 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 a já ti holka neporadím, já vymetám odjakživa jenom rockový kluby, ale určo něco najdete je toho tady mraky!!! :wink:
20. črc 2013 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink: mam veeeeeelikou prosbu na holky z moravy.Potrebujeme sehnat dobrou slivovici s min.55% obsahem alkoholu.Nemate nekdo nejaky overeny zdroj?
20. črc 2013 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky mám dilema vůbec nevím co mám dělat :nevim: třeba mi poradíte....
Jde o to moje pitomí špinění...31.5 jsem byla na iui 18.5 jsem to dostala měla to asi 4 dny další MS měla přijít 16.7 jenže už 5.7 jsem začala narůžověle špinit asi týden a ted toho 16.7 přišlo jen strašně slaboulinký nahnědlí špinění jen při utření :nevim: a trvá až do teď.Měla sem první den MS začít brát antikoncepci,jenže já jí zatím brát nezačala,když sem klasickou MS nedostala :zed:
A co teď já vůbec nevím jestli sem to braní antikoncepce už neprošvihla přemýšlím jestli si nevzít první prášek od zítra,ale co se tím třeba pokazí když se ten prášek neveme hned první den.
Nebo to prostě tento měsíc nechat být a počkat si jestli ta MS příští měsíc nedorazí normálně červená :angry: jenže tím nejspíš nestihnu IVF v srpnu,ale až v září ach joooo :confounded:
20. črc 2013 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 dalsi dovolenkarka no supeeer tak tam pekne otehulkuj at si domu vezete thassosaka :slight_smile: ...
20. črc 2013 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@allmeyo - první den MS by jsi měla počítat až silnější krvácení. Takže pokud to fakt není moc silné tak hold musíš ještě počkat případně si zavolat do CARu a poradit se.
20. črc 2013 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hhani @sasanka03 jééé to jsem ráda, že jedete se mnou na dovču:DDDDDD
20. črc 2013 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kamisb když si zavolám do Caru nejspíš to tam zvedne nějaká sestra že jo ? a to můžu konzultovat rovnou s ní ? Ani sem se tam nezeptala když bych náhodou měla nějaký problém kam si mám vůbec zavolat :unamused:
20. črc 2013 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh Ahoj, to je moc fajn, že už se ti taky přiblížil termín utz abys byla zase klidná a věděla, že je vše v naprostém pořádku :grinning: . Myslíš, že mě rovnou vyčistí a třeba odstraní i srůsty viď? To bude fajn, to by bylo tak skvělý, kdyby se to povedlo :grinning: , je fakt, že jsem zase trochu pookřála a zase mám pocit tý nový naděje a že se něco bude dít. Hodně jsem o tom mluvili s chlapem a řekli jsme si, že i kdyby se to prostě nepovedlo ani ten třetí pokus, že budeme mít aspoň pocit, že jsme pro to udělali vše :wink: . 'Měj se krásně a odpočívej!!!!
20. črc 2013 ve 20:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj děvčata, tak jsme si dnes užili krásný den, byli jsme na výletě a na véče všichni i s dcerou :wink: . Moc vám závidím a samo přeju ty dovči, nám zítra spočítají pergolu tak nevím jestli na dovču zbyde :grinning: , ale pergola je úžasná :grinning: . Jo a asi budeme muset něco došetřit, neb mě chlap požádal o ruku a asi se na podzim vezmeme :wink: , tak příští týden pokouknu po šatech a prstýnkách :wink: . 5. nastupuju na tu laparku, tak budu pak 14 dní asi trochu nepoužitelná :confused:
20. črc 2013 ve 20:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
autor
Ahoooj holky už nevím kdo to po mě chtěl ale konečně jsem se dokopala dát fotky z letošního Mexica na rajče tak kdyby někdo chtěl tak může kouknout:slight_smile:)) :wink: http://lambadovi.rajce.idnes.cz/Mexico2013
20. črc 2013 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 - mě po laparce nebylo nic asi 4 den, kup si domů nebo už i do nemocnice espumizan - po něm se rychleji vztřebá ten plyn.
20. črc 2013 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@allmeyo - i sestry už umí poradit, teda aspon v gennetu jsou docela už znalé ...tak myslím, že i v jjiných carech ..případně si vyžádej kontakt na doktora (rku).
20. črc 2013 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek