• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

17. října 2017 
@janice_opice Jdu si pichnout fraxiparin a pak zmizim :slight_smile: Dneska je na bikrosce v Repich zavod, manzel uz je tam, trenuje na zavod .-)
ja tam pojedu fotit :slight_smile:
No tchyne umi luxusne pect, ale cheesecake umim nejlepsi ja .-)
13. říj 2013 v 10:06  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pinkywinkie my jedeme po o k tchyni a pak zkusime to posviceni kdyz neprsi.tak si to moc 7uzij :slight_smile:
13. říj 2013 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb švihem to dáš, právě - jak to uděláš poprvé, už nebudeš chtít jinak :slight_smile: věř mi, je to bezbolestný! Já dobrý, už se těším na utz, ale když miminko cítím, tak jsem víc klidná. Akorát mám skříplej nějakej nerv v bedrech a vystřeluje mi to do zadku a kyčle, no jak bába :grinning: Jinak na Tebe moc myslím a držím palce na, ať transfer dopadne dle plánu :slight_smile:
@janice_opice - já jsem byla čtvrtek OPU, sobota ET a další středa test, což je teda - 11 den. A to jsem měla tu čtyřku, viď :grinning: Jak se cítíš? My měli úmrtí v rodině a pohřeb, tak jsem tu teď nebyla a nevím novinky...
@tygrísek - já jsem to nejedla, ale ani jsem na to neměla chuť :slight_smile: teď mi chybí sushi, hrozně moc - ale kompenzuju si to občas nějakou vege verzí nebo krabím :slight_smile:
13. říj 2013 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie
@janice_opice ahoj holky, tak nakukuju jak jste na tom :grinning: Drzim palce a tfuj tfuj!!!
13. říj 2013 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@brsh ja sushi miluju a nevydrzim bez nej, naopak na nej ted mamvetsi chut!! Tak ho davam ale vybiram si kde nebo si delam sama :wink:
13. říj 2013 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky mam tady jeste 450 jednotek gonalu v otevrenem peru, celou dobu v lednici do 06/2014, tak kdyby ste nekdo chteli pisnete do IP.
13. říj 2013 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@malinka_02 :slight_smile: sushi je prostě sushi. Zkus kdyžtak udat ten Gonal tady na tom foru, mám nemám léky na IVF - já ho takhle střelila.
13. říj 2013 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martas14 Tak to mě moc mrzí, já tu nečtu všechny příspěvky, jen některé co mi crnknou do oka. Ten tvůj jsem zrovna bohužel neviděla, tak mu dej čas, netlač na něj a třeba si to srovná sám v sobě a ještě jednou do toho půjde. Na jednu stranu si to také říkám, že můžeme být šťastné, že iVF vynalezli, dřív bychom neměli vůbec šanci... jenže...
k doktorce jdu v pondělí, do caru 30.10. asi by se to propojilo, protože doktorka je fakt výborná a věřím jí. Počkám co mi, ale řeknou, obávám se, že bych musela brát znovu kortikoidy v kombinaci s imunoglobulínama, alespoň tak o tom doktorka mluvila
13. říj 2013 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh - jj chápu že to je o prvním bodnutí, ale švihem to prostě nedám...při mé šikovnosti bych se píchla tak akorád do prstu :slight_smile: takže raději pomalejc. Ze včerejška ani nemám modřinu ...ono to asi nějak půjde :slight_smile: musí přeci jen teď budu píchat děsně dlouho :sunglasses:

jinak dneska mě čeká ovitrill ...a pak už to bude vše raz dva :slight_smile: děkuji, že na mě myslíš.

Jsem nějak nepostřehla už víte co budeme mít nebo si nechcete nechat říct?
13. říj 2013 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho 30.10. primář říkal, že na ně mají něco přímo do žíly, ale nevím jestli nemyslel taky ty imunoglobuliny tak uvidím co mi řeknou.... zejtra jdu na imunologii, jsem zvědavá na ty čísla co tam budou. A jak je?
13. říj 2013 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, holky já spala až do 11 h :grinning: Tak doufám,že se prcek v tom klídku hezky zavrtává. Udělala jsem si kafíčko a už jsem na koníkovi. přítel je v práci,tak nemusím spěchat s vařením,takže bude nedělní pohodičky. :sweat_smile:
13. říj 2013 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb zkus na to nemyslet a jen se těš,že budeš těhotná :sweat_smile: Já zase nejsem moc na sladký,ale když na něm ulítnu tak si musím dát něco od masa abych ty chutě vyrovnala.
13. říj 2013 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 Děkuju ti. Určitě se taky dočkáš. Mrzí mě,že řešíš jestli ten tvůj do toho v lednu bude chtít. Ještě je čas a tak snad změní názor. Ty chlapi potřebujou na všechno víc času. :wink:
13. říj 2013 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlina1976 Pavlí to je krása. Máte moc hezký fotky,slušelo Vám to. Jste sympatický pár a teď ještě toho prcka. Potěšilo mě po ránu kouknout na tvojeje štěstí. :dizzy_face:
13. říj 2013 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Jani taky super fotky. Moc Vám to seklo a ty šaty jsi měla zajímavý. :dizzy_face: Já sem žádný fotky dát nemůžu. S mým bývalým jsme se brali v r.2000 a to mám fotky ještě na klasickým papíře :sweat_smile: a se současným partnerem se do svatby nehrneme. My nejdříve chceme toho prcka :slight_smile:
Jani a ty příznaky fakt nemá cenu sledovat. Když jsem loni otěhotněla,tak jsem nad tím moc nepřemýšlela a říkala jsem si,že dorazí MS. V břiše mě pořád bublalo,což mi před MS dělá a nešpinila jsem po ET. No a ty // tam byly. Příznaky přišly později,ale pak i krvácení a dopadlo to špatn.A teď v dubnu jsem se cítila uplně stejně včetně toho bublání v břiše a tak jsem věřila,že to klaplo a místo toho ta MS dorazila. Takže jediné co mohu poradit je čekat a snažit se nějak rozptýlit. Dneska jsem 1 den po KEt a jak mám vydržet těch dalších 9? :grinning:
13. říj 2013 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin budu ti moc držet palce :dizzy_face: jak zítra na imunologii tak na tu konzultaci v Reprofitu. Věřím,že se nějaká cesta k miminku u vás najde. Mě je teď dobře,ale jak vydržím to čekání to nevím. Ale musím. Naučila jsem se být hodně trpělivá a to jsem jinak nervák a všechno chci hned :slight_smile: Do středy mám dovču,tak přemýšlím co budu dělat. Ale ve středu chci jet s mamkou do Prahy do Ikei,tak to se roztptýlím. Na víkend jdeme na oslavu a tak to snad uteče.
13. říj 2013 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh jo jo ja to tam dala taky, ale prvni zkousim holky tady..
13. říj 2013 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho neboj to utece jako voda.ja se nesleduju jen mi nebylo dobre a dnes najednou je :slight_smile: tak proto.a zabavena jsem dost obcas jsem rada,zr se stacim aspon na hodku natahnout.ted zrovna jsem ve skluzu a nasim nedelnim programem.holka drzim palc3 moc at ti to vybojuje!!! :wink:
13. říj 2013 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Ty srábku :slight_smile: no půjde to, půjde! Nic jinýho Ti nezbejvá a pak krásných dalších 9 měsíců a šest týdnů. Je to dloooooooouhý, hrozně teda. Když si vezmu, že jsem lehce za půlkou, je mi z těch Clexanů šoufl. Musím se zeptat na gyn, jestli to má nějaký vliv na porod. Setkala jsem se se zkušeností, že ho vyvolávají, aby Tě vychytali bez dávky. Ale přijde mi to postavený na hlavu. My ještě pohlaví nevíme, Kami - nechce se miminko ukázat :grinning: Já si pořád myslím, že je to buchtička, ale uvidíme :sunglasses: Je mi to opravdu jedno, jako nám všem tady. Pěkně se opatruj, ať se mimi zavrtá (zavrtají) :slight_smile: za chvíli opu, to fakt bude fofr a pak čekání na // :slight_smile:
13. říj 2013 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Ahoj, jj užili jsme si to :wink: , takže první den po Ket? To je paráda, moc na tebe myslím!!!!! Jsem přesvědčená, že tenhle nevyšetřenej bojovníček pořádně zabojuje a zaboduje :grinning:. Ať vyšetřujem, nebo nevyšeřujem, cpem se vším možným......Tak je to prostě na přírodě no :confused: . Vyjde to, už se těším na tu vlnu dvou a já se snad přidám záhy :grinning:
13. říj 2013 ve 12:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie Děkuju, moc na vás holky myslím!!!!! Hezky se větvete a zakusujte :grinning: , budou vám krásně padat ty // po sobě, to bude vlna panečku :wink: , jj úspěšný podzim :grinning: . Jdu se kouknout na tvoje fotky :slight_smile:
13. říj 2013 ve 12:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Ahoj Janinko, jdu se kouknout na tvoje fotečky :wink: . Holka zlatá já na tebe tolik myslím, úplně s tebou to napětí prožívám :dizzy_face: , je to náročný, i když víme, že je to na přírodě, tak si prostě těch příznaků všímáme a vnímáme je.....Janinko vyjde to uvidíš, věřím tomu moc, tak se opratruj a pěkně zakousávej a větvi se :grinning:
13. říj 2013 ve 12:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Taky ti moc držím palce. Už si to opravdu po těch bojích nezdarů zasloužíme.
@pavlina1976 kéž by to tak dopadlo jak píšeš. Vím,že na mě ten strach teprve přijde,ale snažím se být zatím co nejvíc v pohodě.
13. říj 2013 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Teda Janinko, nádherný, takhle motorkářsky jsem si vás představovala, moc ti slušelo :grinning: . A nadchla mě tvoje kytka :wink: , fakt krásný!
13. říj 2013 ve 13:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie krásný :wink: , krásný šaty, úplně miluju tuhle barvu :grinning:
13. říj 2013 ve 13:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak vyhřívaná a s degustací vína, to mě poser, ty fakt umíš vybírat holka :grinning: :grinning: :grinning: no to si užijete parádně i když ty samozřejmě nealko, no to vám teda závidím, tož to musím taky něco takového vymyslet aby se člověk něčím rozptýlil a potěšil....
i když mě akorát jedno rozptýlení čeká, akorát před pěti minutami mi volal brácha, že se jim narodila malá, tak se půjdeme kochat do porodnice, hrozně se na ni těším, až si ji pochovám žížalku.....ale jak já bych hned měnila a ležela tam taky
13. říj 2013 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice jinak jsem taky zvědavá kdy budeš testovat, jako do desátého dne to nemá cenu to je lepší počkat, ale ten dvanáctý je max tam už by mělo být pěkně vidět jak je člověk na tom.....takže ať to bude který bude, hlavně ať se pěkně vybarví //
13. říj 2013 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlina1976 Pavlíííííí ty jsou krásný, no nevěsta jak lusk ty se tam všude tak krásně usmíváš to je vidět jaké jsi sluníčko a micinka jaká muchlata a nahulatá tu bych hned podlachmala ....a která z těch princezen je ta tvoje?
13. říj 2013 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeziiiis, holky, vy me nicite tema fotkama ze svatby!!! :grinning: ja bych vam je taky ukazala a jak rada, ale zadny nemame, tady vedle me lezici nejlepsi chlap na svete se do toho zadani furt nak nehrne, takze nic :grinning:
jinak abyste mely update jo, tak sasanka je vopravdu cistej chromajzl, zralej na ranu z milosti.
uz me sice neboli hlava, bricho je trochu lepsi, ale pro zmenu me vcera chytly zada a taky jsem mela desnej prujem cely odpoledne, pac me ta vecna dieta uz stvala a tak jsem tam poslala par moc dobrejch kousku a brisko mi za to nepodekovalo:slight_smile:
no takze ten muj poklad musi mit fakt nervy ze zeleza, pac jsem votravena, musela jsem se vratit k suchy rejzi a cernymu caji plus lezim jak lazar, abych s tema zadama vubec zejtra dosla do rachoty. hnus.

kde jsou fotky miminek!?!! :grinning: :grinning:
13. říj 2013 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlina1976
@pinkywinkie
@janice_opice
a este bych vam holky chtela rict, kde jako vsechny berete ty prsa?! :grinning: to je nefeeeeer, ze me by vsechny takovy saticky svatebni co mate spadly! :grinning:
13. říj 2013 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek