• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

17. dubna 2017 
@martas14 Ahoj Martinko :grinning: , to jsem ráda, že jsi takhle hezky pochválila :wink: , fakt jsme si to užili, byl to krásný pohodový den a to focení jsem si taky užila, fotil nás profi fotograf - naštěstí kamarád Honzíkovo bráchy, tak nám ušetřil tak 6tisíc :grinning: . A co ty zlatíčko? Četla jsem tu, že ten tvůj chlapák stále odolává a trochu prudí :confused: , neboj na jaře se to zlomí uvidíš, nemysli si, že on ještě jednoho drobečka nechce, ale to víš, chlapi jsou v tomhle trochu padavky no :frowning2: . Já čekám jestli přijde ms či ne......minulej měsíc jsem to dostala 14., tak uvidíme zítra no, ale zatím že bych něco tušila to neeee :grinning:
13. říj 2013 v 16:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Ahoj Sass, já myslím, že ta svatba tě taky nemine :grinning: , budete to mít trochu obráceně :wink: , nejdřív mimi a pak svatba :grinning: . Hlavně, že ti neposunuli tu laparku a budeš vědět přesně co a jak a pak to půjde všechno jako po másle :wink: . Už se ti to blíží viď :wink: , tak už si nevymýšlej žádný nemoci holka naše :wink:
13. říj 2013 v 16:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoooojjj holky jááá jsem tak šíleně utahaná ted jsme dorazili domů z návštěvy a posvícení a jsem grogy, píchla jsem Fraxiparin a jsem ráda, že jsem pod dekou
13. říj 2013 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj holky,
tak náročnej víkend..ale tady to vypadá nadějně, hezky těhulte...
@pavlina1976 nááádhera fotky... :grinning: :grinning: moc jste si to užili a myslím, že se toho prcka taky dočkáte...
@janice_opice zatím držím a držím, myslím, že to musí zabrat.. :grinning: :grinning:
13. říj 2013 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
HOLKY VŠEM MOC DĚKUJU ZA PODPORU, JSEM RÁDA, ŽE JSEM VÁS TU NAŠLA!!!!
13. říj 2013 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Krásný večer děvčátka, tak sme se vrátili z výkendu u naší babičky :slight_smile: Naučila sem se dělat dlouhej sloupek (háčkování) a jako bonuc hladce a obrace (pletení) :grinning: Břicho mě bolí, takže každým dnem čekám mrchu, nějak to uteklo :grinning: ani se nenaděju a budu opíchanááá :grinning:
13. říj 2013 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice kočko moc na tebe myslím :wink:
13. říj 2013 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@mufinka26 děkujuuuuu zlato...hele ty jsi se do toho obula holka ..jeslti budu těhule tak se do toho taky pustím!!!! :wink:
13. říj 2013 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice no obula a nejen já, ale chytlo to i mladou :grinning: asi si pak zařídíme rodinej podnik :grinning:
13. říj 2013 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja uz se tesim az si udelam test a budou tam dve carky :slight_smile:
13. říj 2013 ve 20:57  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
autor
@pinkywinkie to se nedivím:slight_smile: :wink:
13. říj 2013 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
krásný večer holky, tak Ovitrill píchnutej, tak za 36h na sále ..děj se vůle ...hihi ...teda už aby byl konec října ....
Janinko neměla by jsi se ale moc přepínat ...
13. říj 2013 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@pinkywinkie - to my tady taky :slight_smile:
13. říj 2013 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb: holkaa mooooc držim palce!!!!!!!!Neboj já se nepřepínám, jen jsme dneska tak nějak trochu to měli nabité aspon člověk nemyslí na kraviny:slight_smile:)
13. říj 2013 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 krásná nevěsta :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. říj 2013 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak dobrá no ;)
...já se taky snažím vymýšlet zábavu ...dneska jsme dokonce ještě i přinesli košík hub z lesa :slight_smile:
13. říj 2013 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb jooo no jooo my byli v pondělí.....a taky jsme přinesli košík:slight_smile:
13. říj 2013 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky já jsem mrtvá jdu spinkat.... pááááááááááá a zítra
13. říj 2013 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek Ahoj, děkuju a co ty? Čtu tu, že vše v naprostém pořádku :grinning: , to je skvělé, pěkně si to užívej!!!!! A dávej na sebe pozor! :grinning:
13. říj 2013 ve 21:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 no my pomalu rosteme :slight_smile: ještě plodovka a pak uz snad muzu skákat úplne radostí :slight_smile:
13. říj 2013 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, od teď nemám pravý vaječník. Ležím na zádech po Utrogestanu a potřebovala jsem si kýchnout, tak jsem si samozřejmě kýchla naštěstí jen jednou nebo právě proto jen jednou. Jak jsem na zádech, tak jsem udělala jako by kolébku ,trochu nadzvedlá záda a skrčené nohy trochu k břichu. V ten moment taková bolest jakou si představím, když se utrhne vaječník. Hrozná bolest kvůli malému kýchnutí.
13. říj 2013 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 no ja takhle zjistila ze musím pro test se //
13. říj 2013 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek tak to ja teda nic takovyho nemam.dnes jsem 9.den po ET a nic....to vidim zase blede.krom 3D zil na prsou a unavy nic......zadny bolesti a kychani a nic
14. říj 2013 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek zlato a pamatujes jakej test jsi si delala?
14. říj 2013 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak dobre rano vsem...ja se zasr vzbudila ve 3.00 a do 4.30 jsem cumela do stropu...
14. říj 2013 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krasne rano vsem :slight_smile: Jak se citite?
14. říj 2013 v 07:36  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice u kazdeho se projevuji priznaky jine. Kamaradka nemela zadny. Ta kdyby ji neprestala chutnat cigareta, nic by nezaregistrovala. (to bylo v 10 tydnu :slight_smile:
14. říj 2013 v 07:39  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 - jj taky jsem měla takhle při kýchámí problémy. když jsem byla v tom ...tak třeba to je dobrý znamení, ono jak je to prokrvený, tak každý takový pohyb vnitřní je prostě citlivější.
Drž se.....já držím palečky :slight_smile:
14. říj 2013 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky tak já to nevydržela páč se mi v noci zdály děsný sny:( a otestovala....strašně se bojim, že to dopadne jako minule....
14. říj 2013 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pinkywinkie mno já si taky myslim....:slight_smile: jsem si udělala kafe bez kofeinu a cpu se Frgálem, včera jsem si koupili na pouti:slight_smile: a co ty jaké bylo focení a jak se cítíš?
14. říj 2013 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek