• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. března 2017 
autor
@martas14 no martas tak jsem to nevydržela, páč se mi v noci zdály příšerný sny a od 3 jsem čuměla do stropu
14. říj 2013 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no citim se dobre, zatim nic nejak nepocituju, ale to je jeste brzo, jsem takova nafoukla si prijdu, ale to je tema injekcema, tak uvidime :slight_smile: Dneska by se meli zakusovat, mozna uz jsou zakousnuty, nevim :slight_smile:
14. říj 2013 v 07:53  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 a že ty menší a malý svatby maj něco do sebe co? :wink: A kytku mi dělala kamarádka - ta svědkyně moje co tam je:slight_smile: ještě mám ečernobílý profi fotky - ne digitál ,ale z kinofilmu:slight_smile:
14. říj 2013 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pinkywinkie no já byla taky nafouklá a děsně jsems prděla:slight_smile:))
14. říj 2013 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@danaho zasloužíme to je jasný!!! a vyjde to!!!
14. říj 2013 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak holky dělala jsem si dva testy - jeden Mamatest Comfort takovej ten s tim sklíčkem - čárka tam je vidět,lae děsně blbě, nevim no, jestli to dělá to sklíčko nebo co...ted jsem ho odkuchla:grinning: a je to vidět mnohlem líp...pak jsem si dělala jen ten obyčejnej proužek a tam je to vidět líp - teda já myslim, ale je to citlivost 10 tak se bojim,aby zase nezmizel jako posledně a aby sílil a třeba za 2-3 dny byl pořádnej i na testu 20mlIUI
14. říj 2013 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
9. den po ET 8smibuněk
14. říj 2013 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (9)
Jsou taaaaam dve, jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
14. říj 2013 v 08:08  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pinkywinkie no akorát jak říkám já se strašně bojim, že to bude jako minule..že nebude sílit a pak zmizí.... fakt mám stažený půlky. Jako ještě mám čas no, je brzo, takže doufám, že tentokrát bude sílit a až si ten 12. den udělám ten 20mIU tak tam bude pěknej
14. říj 2013 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice bude silit, pregnyl uz to neni, tohle jsou tvoje dvojcatka :slight_smile:
14. říj 2013 v 08:11  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pinkywinkie no on to ani minule už nebyl Pregnyl...:( tak se bojím, snad máš pravdu, uvidíme ten 12. den to si udělám 20 jednotek a v pátek půjdu kdyžtak na krev
14. říj 2013 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - moc moc držím palečky aby to dobře dopadlo.
Drž se a moc se nenamáhej !!!
14. říj 2013 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jéééé // holka at sílí, tohle určitě neni pregnyl, to je miminkooo, u tebe vlastně dvě :grinning: :grinning:
14. říj 2013 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mufinka26 děkuju, já vím, že to není pregnyl, na ten jsem se testovala, ale bojím se,aby to nedopadlo jako posledně právě.......tak snad to bude konečně OK a zase neodejdou...
14. říj 2013 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb děkuju moc, zatím to neberu jako bernou minci, moc se bojím, už jsem si to prožila super super a pak najednou nic a v krvi bylo vidět, že to odešlo...
14. říj 2013 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice kam by chodili, tyhle bobani tam pěkně zůstanou zavrtaný až do 9.měsíce :wink:
14. říj 2013 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak jednu tehuli uz mame :slight_smile: Ted uz to potvrdi jen doktor a my ji ted budeme nasledovat :slight_smile:
14. říj 2013 v 08:19  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@mufinka26
@pinkywinkie akorát nevim no na tom mamatestu s tim sklíčkem to je vidět hůř - teda bylo, já to vypreparovala - to sklíčko a je to vidět teda líp no tak snad tohle neni nějakej vadnej test.... uvidíme..zkusím si koupit ještě nějakej na zítra nebo pozítří páč mám doma už jen ten digitální a to si myslim, že je ještě ted škoda
14. říj 2013 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pinkywinkie no kéž bys měla holka pravdu, já už se po tom všem fakt bojim:slight_smile:
14. říj 2013 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice holka slyšela sem, že mamatesty dost blbnou, takže bych spíš věřila tomu jinýmu testu :wink:
14. říj 2013 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak ja mam napad. Vydrz to jeste dva dny :slight_smile: Do ctvrtka rano. Ja si ten test udelam s tebou :slight_smile:
14. říj 2013 v 08:24  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pinkywinkie no pokusím se.-) to budeš kolikátý den po ET? já v pátek půjdu na krev
14. říj 2013 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mufinka26 jako ona tam ta čárka je i na tom mamatestu,ale prostě hůř vidět ne takhle pěkně tak uvidíme no hlavně at ot zase neni biochemický
14. říj 2013 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mufinka26 jo mamatesty blbnou jo? a kdo to říkal??:slight_smile:
14. říj 2013 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mufinka26 ted mi taky psala holčina, že prý ten mamatest se sklíčkem je na prd.....mně se zdála divná už i ta kontrolní čárka to je fakt
14. říj 2013 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - se říká že i ten obyčejný od mamatestu je na prd, al ety máš ten druhej jinou značku tak bych to neřešila.
14. říj 2013 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb fakt jo? já považovala mamaatest za spolehlivej test - aspon teda kdysi byly:slight_smile:))). No, tak ted at to sílí a roste a v pátek na krev! děkuju zlato
14. říj 2013 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. říj 2013 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenkafel no uvidime......jeste se neraduju
14. říj 2013 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jj dřív byly, ale loni prý udělali nějakou novou šarži (serii) či jak se tomu říká a blbnou ...prý jsou teď lepší testy od Dr. Maxe. ...ale my budeme věřit, že Ti to bude sílit a vše dobře dopadne.
14. říj 2013 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek