• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

26. května 2017 
@janice_opice a Dobré ráno, tak to jsme byly vzhůru spolu. Já to za tĕhupříznak neberu.
14. říj 2013 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Jani jasně tu druhou vidím. Zatím neřvu ale potichu gratuluju a věřím,že ti to teď konečně vyjde :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. říj 2013 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice holka moje tihle prcinci uz se maminky nepusti..to by byli hloupi ... musi preci vedet ,ze u maminky jim bude urcite dobre :slight_smile: drzim mooooc pesticky
14. říj 2013 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice n já vim, ale zatim to vypadá pěkně, držim palačeky, aby to bylo dobrý :wink:
14. říj 2013 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice no ET jsem mela v sobotu, dve blastocystky :slight_smile: Tak to uz by mohlo byt videt neco mozna :slight_smile:
14. říj 2013 v 09:18  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tygrisek09 no ale @pidisek to tak mela tak treba jo o.:slight_smile:
14. říj 2013 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pinkywinkie no mohlo ale stejnak myslim ze je to moc brzo,ale na dtuhou stranu ja taky rikala ze budu testit az 12. Den a vidis :grinning:
14. říj 2013 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenkafel
@petulak1988
@danaho dekuju snad to fakt tentokrat poroste......bojim.ten test vylezl prakticky hned.....tak snad.
14. říj 2013 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Janííí!!!! nekecej, :grinning: :grinning: :grinning: to je nadějný...pokud je to i na mamatestu, tak je to o to víc, neb já jsem na mama neměla nic a na dr.Maxovi slabou čárku...
začínám držet palce na druhej level...
14. říj 2013 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Ahoj Janinko, potichu krásný!!!!! Bude sílit uvidíš, tohle je ale fakt dobrej začátek, je tam a to je důležitý :grinning: .
14. říj 2013 v 09:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17
@pavlina1976 holky dik,ale fakt bojim aby to nebylo biochemicke....tak jeste uvidime...radsi opatrne s radosti.
14. říj 2013 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jasně, ale pokud tam něco je, je to rozhodně super, už se nepustí, musí to dát....já si zažila ty sněhobílý a to je prostě v kelu...co ti mám vykládat...bát se budeš v podstatě furt, doufám, že už brzo se budeme bát spolu...
14. říj 2013 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice vždyt se budíš!!!!!!!!!! to je jasnýýý !!!!!!!!!!!
14. říj 2013 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ??????????????????????????????????????? a coooooooooooooooooooooooo ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????
14. říj 2013 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice přestan malovat čerty na zed!!!!!!!!!!!! takový veci se dvakrát nestávají!!!!! ja jim veřím, tem tvým bublinkám - holka to je naprosto skvelá zpráva při pondělku...užoooo!!!!!!!!!!!!!!!!

posílám srdíčko!!!!!!!!!!!!!
14. říj 2013 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tichá gratulace, obdivuju odvahu testovat, kterou já nikdy neměla a nemám. Já jdu příští pondělí na krev.
14. říj 2013 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky ja uz bych se nejradeji testovala hned :grinning:
Kolikaty den po oplodneni jste mely videt carky?
14. říj 2013 v 09:44  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 ja taky obdivuji :slight_smile: Moc drzim vsem palecky, musi to vyjit :slight_smile:
14. říj 2013 v 09:44  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie tak to už určitě....testuj!!!!
14. říj 2013 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Jani já vím,jelikož jsme si obě prožily co to je mít // a pak to nedopadlo dobře,takvíme že to výhra není. Naopka teď přijde další strach. Pořád je se čeho bát a už to vlastně nikdy nepřejde. Ale nepřipouštěj si strach a špatnný myšlenky. Teď věř tomu,že tam je ten pravej bojovníček co na svoji maminku čekal a už od ní nebude chtít 9 měsíců vylézt. To co se stalo dřív je minulost. Tomuhle prckovi věříme :dizzy_face:
14. říj 2013 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@pidisek kdyz ja nevim, jeste je brzo, bude tam bilo :slight_smile:
14. říj 2013 v 09:46  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie ahoj spolubojovnice. Já měla vidět ducha vždy 7 den po zavedení blastocyst. Ale někomu se ukážou // až později.Mám testovat 10,ale to nevím jestli vydržím :grinning:
14. říj 2013 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Ahoj spolubojovnice :slight_smile:
Ja to nevydrzim. Dneska jsme druhy nebo treti den? Mely by se zakousavat nebo uz byt zakousle vid.... Dame spolu pak test? I kdyz jak se znam, budu testovat driv a hledat duchy :grinning:
14. říj 2013 v 09:49  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice @pinkywinkie

ja mela dve hodne silný dálnice 11.den po ET - ale to byly fakt dve stejne silný tlustý čary, takže 10 den tam určitě už neco bylo..

a měla jsem mama test do proudu moči... ten je prý ok...
14. říj 2013 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pinkywinkie počkej, kolik jsi dní?????
14. říj 2013 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie Neblbi tu čudlo,teď je brzo testovat. Jsi 2 den po ET. Den transferu se nepočítá. Teď by tam mohla být ještě druhá čárka od Pregnylu. Já se pokusím do 10 dne vydržet. Po minulých zkušenostech to nechci uspěchat. :slight_smile:
14. říj 2013 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pidisek jsme stejne s @danaho , zavadeli nam v sobotu blastocysty :slight_smile:
14. říj 2013 v 09:55  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie takže 3.den??? to je hodně brzo.....
14. říj 2013 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pidisek je moc brzo, ale znas to :grinning:
14. říj 2013 v 10:01  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pidisek jsme 2 den,den transferu se nepočítá :slight_smile: Je to moc brzo.
@pinkywinkie embryjka mají ě dny na zakousnutí. A teprve potom začnou vylučovat do těla HCG. Takže teď tam ještě nic nemůžeš mít. Tak koukej vydržet :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
14. říj 2013 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek