IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tygrisek09
14. říj 2013
@janice_opice a Dobré ráno, tak to jsme byly vzhůru spolu. Já to za tĕhupříznak neberu.
danaho
14. říj 2013
@janice_opice Jani jasně tu druhou vidím. Zatím neřvu ale potichu gratuluju a věřím,že ti to teď konečně vyjde x-) x-) x-)
petulak1988
14. říj 2013
@janice_opice holka moje tihle prcinci uz se maminky nepusti..to by byli hloupi ... musi preci vedet ,ze u maminky jim bude urcite dobre 🙂 drzim mooooc pesticky
lenkafel
14. říj 2013
@janice_opice n já vim, ale zatim to vypadá pěkně, držim palačeky, aby to bylo dobrý 😉
pinkywinkie
14. říj 2013
@janice_opice no ET jsem mela v sobotu, dve blastocystky 🙂 Tak to uz by mohlo byt videt neco mozna 🙂
janice_opiceautor
14. říj 2013
@tygrisek09 no ale @pidisek to tak mela tak treba jo o.🙂
janice_opiceautor
14. říj 2013
@pinkywinkie no mohlo ale stejnak myslim ze je to moc brzo,ale na dtuhou stranu ja taky rikala ze budu testit az 12. Den a vidis 😃
janice_opiceautor
14. říj 2013
@lenkafel
@petulak1988
@danaho dekuju snad to fakt tentokrat poroste......bojim.ten test vylezl prakticky hned.....tak snad.
jaka17
14. říj 2013
@janice_opice Janííí!!!! nekecej, 😃 😃 😃 to je nadějný...pokud je to i na mamatestu, tak je to o to víc, neb já jsem na mama neměla nic a na dr.Maxovi slabou čárku...
začínám držet palce na druhej level...
pavlina1976
14. říj 2013
@janice_opice Ahoj Janinko, potichu krásný!!!!! Bude sílit uvidíš, tohle je ale fakt dobrej začátek, je tam a to je důležitý 😃 .
janice_opiceautor
14. říj 2013
@jaka17
@pavlina1976 holky dik,ale fakt bojim aby to nebylo biochemicke....tak jeste uvidime...radsi opatrne s radosti.
jaka17
14. říj 2013
@janice_opice jasně, ale pokud tam něco je, je to rozhodně super, už se nepustí, musí to dát....já si zažila ty sněhobílý a to je prostě v kelu...co ti mám vykládat...bát se budeš v podstatě furt, doufám, že už brzo se budeme bát spolu...
pidisek
14. říj 2013
@janice_opice vždyt se budíš!!!!!!!!!! to je jasnýýý !!!!!!!!!!!
pidisek
14. říj 2013
@janice_opice ??????????????????????????????????????? a coooooooooooooooooooooooo ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????
pidisek
14. říj 2013
@janice_opice přestan malovat čerty na zed!!!!!!!!!!!! takový veci se dvakrát nestávají!!!!! ja jim veřím, tem tvým bublinkám - holka to je naprosto skvelá zpráva při pondělku...užoooo!!!!!!!!!!!!!!!!

posílám srdíčko!!!!!!!!!!!!!
tygrisek09
14. říj 2013
@janice_opice tichá gratulace, obdivuju odvahu testovat, kterou já nikdy neměla a nemám. Já jdu příští pondělí na krev.
pinkywinkie
14. říj 2013
Holky ja uz bych se nejradeji testovala hned 😃
Kolikaty den po oplodneni jste mely videt carky?
pinkywinkie
14. říj 2013
@tygrisek09 ja taky obdivuji 🙂 Moc drzim vsem palecky, musi to vyjit 🙂
pidisek
14. říj 2013
@pinkywinkie tak to už určitě....testuj!!!!
danaho
14. říj 2013
@janice_opice Jani já vím,jelikož jsme si obě prožily co to je mít // a pak to nedopadlo dobře,takvíme že to výhra není. Naopka teď přijde další strach. Pořád je se čeho bát a už to vlastně nikdy nepřejde. Ale nepřipouštěj si strach a špatnný myšlenky. Teď věř tomu,že tam je ten pravej bojovníček co na svoji maminku čekal a už od ní nebude chtít 9 měsíců vylézt. To co se stalo dřív je minulost. Tomuhle prckovi věříme x-)
pinkywinkie
14. říj 2013
@pidisek kdyz ja nevim, jeste je brzo, bude tam bilo 🙂
danaho
14. říj 2013
@pinkywinkie ahoj spolubojovnice. Já měla vidět ducha vždy 7 den po zavedení blastocyst. Ale někomu se ukážou // až později.Mám testovat 10,ale to nevím jestli vydržím 😃
pinkywinkie
14. říj 2013
@danaho Ahoj spolubojovnice 🙂
Ja to nevydrzim. Dneska jsme druhy nebo treti den? Mely by se zakousavat nebo uz byt zakousle vid.... Dame spolu pak test? I kdyz jak se znam, budu testovat driv a hledat duchy 😃
pidisek
14. říj 2013
@janice_opice @pinkywinkie

ja mela dve hodne silný dálnice 11.den po ET - ale to byly fakt dve stejne silný tlustý čary, takže 10 den tam určitě už neco bylo..

a měla jsem mama test do proudu moči... ten je prý ok...
pidisek
14. říj 2013
@pinkywinkie počkej, kolik jsi dní?????
danaho
14. říj 2013
@pinkywinkie Neblbi tu čudlo,teď je brzo testovat. Jsi 2 den po ET. Den transferu se nepočítá. Teď by tam mohla být ještě druhá čárka od Pregnylu. Já se pokusím do 10 dne vydržet. Po minulých zkušenostech to nechci uspěchat. 🙂
pinkywinkie
14. říj 2013
@pidisek jsme stejne s @danaho , zavadeli nam v sobotu blastocysty 🙂
pidisek
14. říj 2013
@pinkywinkie takže 3.den??? to je hodně brzo.....
pinkywinkie
14. říj 2013
@pidisek je moc brzo, ale znas to 😃
danaho
14. říj 2013
@pidisek jsme 2 den,den transferu se nepočítá 🙂 Je to moc brzo.
@pinkywinkie embryjka mají ě dny na zakousnutí. A teprve potom začnou vylučovat do těla HCG. Takže teď tam ještě nic nemůžeš mít. Tak koukej vydržet :-p 😃