• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

14. říj 2013 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie ahoj, do 8 dne je fakt brzo, jak to tu sleduju, nejdřív měly holky čárky 7 den, ale to byly dvojčátka, já měla opravdu viditelného ducha 11den...budeš jen zklamaná a to mimískovi nesvědčí...
Přeju všem ty //, držím pěsti!!!
14. říj 2013 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice JANICKOOOOO, slunicko naseeee, ty tvoje dvojcatka se ale umi ozvat, jen co je pravda :grinning: :grinning: krasa, zlato. ani te nemuzu hubovat, ze jsi s testovanim nevydrzela:slight_smile:
14. říj 2013 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 ja vim, ze dřív jak za týden to vidět není :slight_smile:ale znáš to ;)
14. říj 2013 v 10:20  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie jo jo, taky jsem zvědavá...od 8 dne jsem to pokoušela a byla na mrtvici, že to někdy i zmizelo, 10 den nic, pak zase jo..co naděláš...člověk si to tak hrooozně přeje, že mu z toho hrabe...
14. říj 2013 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaka17 :slight_smile: ja vim, uz toho mam taky parkrat za sebou, jsem proste neponaucitelna :grinning:
14. říj 2013 v 11:22  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie všechny to tu musíme nějak vybojovat, je dobře, že si člověk tady na fóru může postěžovat spřízněným duším, co to znají...no a dodáme si sílu :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. říj 2013 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice jj Janinko naprosto souhlasím s Jaka :wink: , už tam prostě něco je, ten sněhobílej to je úplně v pr..... :frowning2: . To je jasný, že se bojíš, jsme těma zkušenostma ne moc dobrýma všechny postižený :fearful: , ale Jani daj to, nevím jestli obě, ale jedno tam je a bude ještě 9 měsísů.! :grinning:
14. říj 2013 v 11:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@jaka17 já v ím,ale posledně taky byly // a pak nic tak proto jsem opatrná:slight_smile: ale díky zlato
14. říj 2013 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek :slight_smile:))) kéž máš pravdu holka, jsem fakt zatím opatrná:slight_smile: a pokud ta // přečká aspon další týden a pak se to potvrdí i z // tak je z a mnou 2. level:slight_smile: Kolik jsi měla hodnotu hcg v krvi a kolikátý den?? Oni sice říkají, že neni důležitý až tak kolik ta hodnota je,ale že pak fakt roste a tak se pozná prosperující těhu...
14. říj 2013 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky já jsem spala, páč jak se budím ráno tak mi to moc dsobře nedělá:slight_smile:)))))))))))
14. říj 2013 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tygrisek09 já myslím, že děláš dobře, stejně ten test není žádní jistota, já jdu v pátek:slight_smile:
14. říj 2013 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho však jooo já se strašně snažím a cítím nějakým šestým smyslem, že to tam tentokrát je od samého začátku, jen si nechci příliš vyskakovat:slight_smile:) děkuju zlato!!!
14. říj 2013 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 :grinning: :grinning: no jestli se to potvrdí z krve a bude za mnou druhej level tak snad budu skákat do vejšky na světovej rekord:slight_smile: :grinning: díky zlato
14. říj 2013 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Jani, držím moc všechny palce - tohle vypadá super dobře!!! Opatruj se a těším se na pozitivní zprávy z pátku :-* :wink:
14. říj 2013 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 Pavlínko, miláčku já jim moooc věřím, je mi jedno jeslti budou dvě nebo jedno, věřím jim oboum, hlavně at tam jsou nebo je a jsou zdraví a vydrží tam !!! budu ráda za dvě stejně jako za jedno, moc, uvidíme no, halvně at tam nějaké zůstane!:slight_smile: nechci už to minule tak se prostě bojím a budu jásat až to bude trochu jistější
14. říj 2013 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pinkywinkie Hele já ti to řeknu takhle - já ,když jsem si udělal azkušební test na Pregnyl,ale už nevim kolikátej den , myslim, druhej den po ET, byla tam slabá slaboulinká čárečka, tak jsem si dělal adalší den a to už tam nebyla žádná... (Při minulym pokusu) a od té doby jsem testovala tajně každý den.....hele určitě ted je strašně brzo - páč blastocysty se zahryzávají 1-2 dny a to ti vychází na dnešek.....takže fakt jsou to zbytečně vyhozený prachy za testy...Když už, tak si testuj,lae musíš být připravená na bílo a fakt bych to zkusila až v ten čtvrtek tedy nejdřív pokud to nemůžeš vydržet a to si myslim, že stejně bude ještě brzo:slight_smile:. Ale víš co, dělej sama jak myslíš, co je ti příjemnější ..podívej @tygrisek09 zase nebude testovat vůbec a jde rovnou na krev a to obdivuju.... každá jsme jiná, takže si to dělej jak sama chceš, jen bud připravená, že bude dneska zítra fakt bílo......
14. říj 2013 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@brsh holka já se tak klepu,aby to b ylo!, určitě dám vědět!:slight_smile:Kujuu :wink:
14. říj 2013 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
HOLKY STEJNĚ TY MOJE BUBLINKY VĚDÍ JAK MOC JIM TADY VŠECHNY DRŽÍTE PALCE A PROTO TAM URČITĚ ASPON JEDNA ZŮSTANE!!!!!!! dÍKY ZA PODPORU JSTE STRAŠNĚ ZLATÝ A DRŽÍTE MĚ :slight_smile:)
14. říj 2013 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
autor
JO A NEVIM KDO MI POSLAL SRDÍČKA ALE MOOOC DĚKUJUUUUU, HNED JAK BUDE HOTOVO POSÍLÁM JE DÁL A DOUFÁM, ŽE POPRSKANÝ TĚHU BACILAMA! :grinning:
14. říj 2013 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Ti říkám, že na motorku prostě na rok zapomeň :grinning: Budu se modlit za Tebe, já měla nervy do krve, no hrůza. A teď je mám vlastně furt, ale to je život prostě :grinning:
14. říj 2013 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brsh no právě, já minule do 12.dne měla pozitivní testy, i když ta čárka byla slabší a pak konec.....
14. říj 2013 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brsh snad to tentokrát dopadne líp, ale fakt se bojím a motorku budu ráda jenom leštit rok:slight_smile:)))
14. říj 2013 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Já si to pamatuju, Jani - ale to už se nestane. Mazej někam na prochajdu nebo Ti tu hrábne :slight_smile:
14. říj 2013 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brsh nemůžu ted mi skončily vycházky, já jsem do ted spala, páč jsem se vzbudila ve 3 a do 4.30 jsem čumákovala a v 6 jsem musela vstát tak jsem to šla dospat.. ted poklidím a pak jdu vrátit jehly a půjdu se psem, ale nějak mě hrozně rozbolelo břicho jako na mrchu na levý straně hlavně, tak dnesk abudu spíš v klidu, páč jsem ty dva dny courala. I když musím sjet nakoupit to je fakt...
14. říj 2013 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ja prece viiiim, ze bude bilo, vzdyt nebudu testit dneska :slight_smile: Ale od ctvrtka, jak jsem psala :slight_smile:
14. říj 2013 ve 12:25  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pinkywinkie mno tak uvidíš ,ale jak jsem psala, dělej jak je to tobě příjemné a jak sama cítíš, takže testi jak ty chceš:slight_smile: hlavně at jsou tam dřív nebo později ty // :slight_smile:
14. říj 2013 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Janí me hcg neměřili - proste jsem tam šla po těch asi 19 dnech pocurala jim test a bylo.... Hele ty bud hlavne opatrná nic nedělej at víš ze jsi udělala vse......!!!!!!!!!!! A ja mela ten 11. den silný čárky a druhy den tu druhou slabší a pak zase silnější a tak to jsou nervy, ale kdyz tam je tak tam je!!!!!!!! A jestli mas carku uz ted tak věřím v ty tvý dvojčátka :slight_smile: minule jsi mela taky ET dvou nebo jedno?
14. říj 2013 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek no právě minule jsem měla už taky 9.den // a vždeycky jsem měla 2- koukni do fotoblogu a tak se právě bojim...
14. říj 2013 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek tobě nebrali vůbec krev?
14. říj 2013 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek