IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tygrisek09
14. říj 2013
@danaho 😃 😃 😃
jaka17
14. říj 2013
@pinkywinkie ahoj, do 8 dne je fakt brzo, jak to tu sleduju, nejdřív měly holky čárky 7 den, ale to byly dvojčátka, já měla opravdu viditelného ducha 11den...budeš jen zklamaná a to mimískovi nesvědčí...
Přeju všem ty //, držím pěsti!!!
sasanka033
14. říj 2013
@janice_opice JANICKOOOOO, slunicko naseeee, ty tvoje dvojcatka se ale umi ozvat, jen co je pravda 😃 😃 krasa, zlato. ani te nemuzu hubovat, ze jsi s testovanim nevydrzela🙂
pinkywinkie
14. říj 2013
@jaka17 ja vim, ze dřív jak za týden to vidět není 🙂ale znáš to 😉
jaka17
14. říj 2013
@pinkywinkie jo jo, taky jsem zvědavá...od 8 dne jsem to pokoušela a byla na mrtvici, že to někdy i zmizelo, 10 den nic, pak zase jo..co naděláš...člověk si to tak hrooozně přeje, že mu z toho hrabe...
pinkywinkie
14. říj 2013
@jaka17 🙂 ja vim, uz toho mam taky parkrat za sebou, jsem proste neponaucitelna 😃
jaka17
14. říj 2013
@pinkywinkie všechny to tu musíme nějak vybojovat, je dobře, že si člověk tady na fóru může postěžovat spřízněným duším, co to znají...no a dodáme si sílu 😃 😃 :-p
pavlina1976
14. říj 2013
@janice_opice jj Janinko naprosto souhlasím s Jaka 😉 , už tam prostě něco je, ten sněhobílej to je úplně v pr..... 😞 . To je jasný, že se bojíš, jsme těma zkušenostma ne moc dobrýma všechny postižený 😕 , ale Jani daj to, nevím jestli obě, ale jedno tam je a bude ještě 9 měsísů.! 😃
janice_opiceautor
14. říj 2013
@jaka17 já v ím,ale posledně taky byly // a pak nic tak proto jsem opatrná🙂 ale díky zlato
janice_opiceautor
14. říj 2013
@pidisek 🙂))) kéž máš pravdu holka, jsem fakt zatím opatrná🙂 a pokud ta // přečká aspon další týden a pak se to potvrdí i z // tak je z a mnou 2. level🙂 Kolik jsi měla hodnotu hcg v krvi a kolikátý den?? Oni sice říkají, že neni důležitý až tak kolik ta hodnota je,ale že pak fakt roste a tak se pozná prosperující těhu...
janice_opiceautor
14. říj 2013
Holky já jsem spala, páč jak se budím ráno tak mi to moc dsobře nedělá🙂)))))))))))
janice_opiceautor
14. říj 2013
@tygrisek09 já myslím, že děláš dobře, stejně ten test není žádní jistota, já jdu v pátek🙂
janice_opiceautor
14. říj 2013
@danaho však jooo já se strašně snažím a cítím nějakým šestým smyslem, že to tam tentokrát je od samého začátku, jen si nechci příliš vyskakovat🙂) děkuju zlato!!!
janice_opiceautor
14. říj 2013
@sasanka033 😃 😃 no jestli se to potvrdí z krve a bude za mnou druhej level tak snad budu skákat do vejšky na světovej rekord:-) 😃 díky zlato
brsh
14. říj 2013
@janice_opice Jani, držím moc všechny palce - tohle vypadá super dobře!!! Opatruj se a těším se na pozitivní zprávy z pátku 😘 😉
janice_opiceautor
14. říj 2013
@pavlina1976 Pavlínko, miláčku já jim moooc věřím, je mi jedno jeslti budou dvě nebo jedno, věřím jim oboum, hlavně at tam jsou nebo je a jsou zdraví a vydrží tam !!! budu ráda za dvě stejně jako za jedno, moc, uvidíme no, halvně at tam nějaké zůstane!🙂 nechci už to minule tak se prostě bojím a budu jásat až to bude trochu jistější
janice_opiceautor
14. říj 2013
@pinkywinkie Hele já ti to řeknu takhle - já ,když jsem si udělal azkušební test na Pregnyl,ale už nevim kolikátej den , myslim, druhej den po ET, byla tam slabá slaboulinká čárečka, tak jsem si dělal adalší den a to už tam nebyla žádná... (Při minulym pokusu) a od té doby jsem testovala tajně každý den.....hele určitě ted je strašně brzo - páč blastocysty se zahryzávají 1-2 dny a to ti vychází na dnešek.....takže fakt jsou to zbytečně vyhozený prachy za testy...Když už, tak si testuj,lae musíš být připravená na bílo a fakt bych to zkusila až v ten čtvrtek tedy nejdřív pokud to nemůžeš vydržet a to si myslim, že stejně bude ještě brzo:-). Ale víš co, dělej sama jak myslíš, co je ti příjemnější ..podívej @tygrisek09 zase nebude testovat vůbec a jde rovnou na krev a to obdivuju.... každá jsme jiná, takže si to dělej jak sama chceš, jen bud připravená, že bude dneska zítra fakt bílo......
janice_opiceautor
14. říj 2013
@brsh holka já se tak klepu,aby to b ylo!, určitě dám vědět!🙂Kujuu 😉
janice_opiceautor
14. říj 2013
HOLKY STEJNĚ TY MOJE BUBLINKY VĚDÍ JAK MOC JIM TADY VŠECHNY DRŽÍTE PALCE A PROTO TAM URČITĚ ASPON JEDNA ZŮSTANE!!!!!!! dÍKY ZA PODPORU JSTE STRAŠNĚ ZLATÝ A DRŽÍTE MĚ 🙂)
janice_opiceautor
14. říj 2013
JO A NEVIM KDO MI POSLAL SRDÍČKA ALE MOOOC DĚKUJUUUUU, HNED JAK BUDE HOTOVO POSÍLÁM JE DÁL A DOUFÁM, ŽE POPRSKANÝ TĚHU BACILAMA! 😃
brsh
14. říj 2013
@janice_opice Ti říkám, že na motorku prostě na rok zapomeň 😃 Budu se modlit za Tebe, já měla nervy do krve, no hrůza. A teď je mám vlastně furt, ale to je život prostě 😃
janice_opiceautor
14. říj 2013
@brsh no právě, já minule do 12.dne měla pozitivní testy, i když ta čárka byla slabší a pak konec.....
janice_opiceautor
14. říj 2013
@brsh snad to tentokrát dopadne líp, ale fakt se bojím a motorku budu ráda jenom leštit rok🙂)))
brsh
14. říj 2013
@janice_opice Já si to pamatuju, Jani - ale to už se nestane. Mazej někam na prochajdu nebo Ti tu hrábne 🙂
janice_opiceautor
14. říj 2013
@brsh nemůžu ted mi skončily vycházky, já jsem do ted spala, páč jsem se vzbudila ve 3 a do 4.30 jsem čumákovala a v 6 jsem musela vstát tak jsem to šla dospat.. ted poklidím a pak jdu vrátit jehly a půjdu se psem, ale nějak mě hrozně rozbolelo břicho jako na mrchu na levý straně hlavně, tak dnesk abudu spíš v klidu, páč jsem ty dva dny courala. I když musím sjet nakoupit to je fakt...
pinkywinkie
14. říj 2013
@janice_opice ja prece viiiim, ze bude bilo, vzdyt nebudu testit dneska 🙂 Ale od ctvrtka, jak jsem psala 🙂
janice_opiceautor
14. říj 2013
@pinkywinkie mno tak uvidíš ,ale jak jsem psala, dělej jak je to tobě příjemné a jak sama cítíš, takže testi jak ty chceš🙂 hlavně at jsou tam dřív nebo později ty // 🙂
pidisek
14. říj 2013
@janice_opice Janí me hcg neměřili - proste jsem tam šla po těch asi 19 dnech pocurala jim test a bylo.... Hele ty bud hlavne opatrná nic nedělej at víš ze jsi udělala vse......!!!!!!!!!!! A ja mela ten 11. den silný čárky a druhy den tu druhou slabší a pak zase silnější a tak to jsou nervy, ale kdyz tam je tak tam je!!!!!!!! A jestli mas carku uz ted tak věřím v ty tvý dvojčátka 🙂 minule jsi mela taky ET dvou nebo jedno?
janice_opiceautor
14. říj 2013
@pidisek no právě minule jsem měla už taky 9.den // a vždeycky jsem měla 2- koukni do fotoblogu a tak se právě bojim...
janice_opiceautor
14. říj 2013
@pidisek tobě nebrali vůbec krev?