• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
autor
@pidisek jediný teda co, že na těch testech nebyla vidět takhle pěkně posledně hned...já si koupím v lékárně těch 20 nebo 25Iu a zkusím zítra nebo spíš pozítří udělat
14. říj 2013 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice mě zase hrozně bolela záda a fakt dlouho (křížáky jak na ms, asi do 14tt). Já jsem s pejskem nechodila, jen jako doprovod. A jinak jsem to proválela, ale fakt už jsem se těšila, až vypadnu ven. Protože doma to bylo jen kafe, cígo, postel, pokec s mámou, Dallas a net :grinning: btw: když se podíváš na moje testy, tak uvidíš, jak mi to lítalo - není to vůbec směrodatný podle mě :slight_smile:
14. říj 2013 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já jsem dneska nějaká vyřízená.
14. říj 2013 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
No vypadá slibně =o)))) držím palce =o)

Testovala jsem 8.den a nic,pak 11.den a byli tam // ale tak na půl,14.den byla silnější
Po testu jsem šla na kontrolu,tak jsem se klepala jak ratlík,když je na mrazu.
Šílenej stres,pak mi dr řekla,že tam něco vidět je,ale že z krve to bude potvrzený na 100%,
nj. ale nikdy ani těch 100% nestačí ke klidu,když jste si už špatný zprávy zažili,strachu se nezbavíte.

Teď se pořád kontroluju,už jsem z toho mačo :grinning:
Ve čt jdu opět na kontrolu a zase tam půjdu se strachem/obavou,ale tak nějak musím věřit,že prcek/prckové jsou silní a budem bojovat,že to špatný už máme za sebou a budou jen a jen samý dobrá zprávy.

HOLKY DRŽÍMMM PALCEEE
14. říj 2013 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
mě taky při 1. nebrala krev,až teď ,tak nevím,podle jakýho měřítka to dr dělají
14. říj 2013 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlaru no přesně taky se moc bojim,ale co no ted už s tim neudělám stejně nic musím jen vydržet a věřit.... :slight_smile:
14. říj 2013 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brsh tak mě zatim záda vůbec nebolí, trochu jako na te levé straně jako před ms, ale tak nějak normálně no uvidíme. jedu nakoupit a pak si půjdu asi zase lehnout, neni mi nějak celkově dobře.... :wink:
14. říj 2013 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky, vim, ze to tady ted neni tema, ale ja jsem vam naka podelana z ty laparky. mely jste taky strach?
14. říj 2013 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
Už jen věřit, že bude už jen a jen dobře
14. říj 2013 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Sass, neboj, nic to není, mě ani z narkozy nebylo blbě :wink: , jen je člověk jak když tě praští po hlavě, ale za dva dny jsem fakt byla v pohodě a šla jsem na cigárko :grinning: , ani ty vpichy nebolí, jsou tak malý, že ta nic není, 4 den jsem přišla domu, tam to bylo jak po výbuchu, tak jsem hned začala makat a pohoda :wink: . Hlavně, že už budeš vědět přesně co a jak a můžeš jít v klidu těhulínovat :grinning:
14. říj 2013 ve 13:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 já měla pocit, že se musím rozloučit s rodinou, kdybych jim zůstala na stole :grinning: :grinning: :grinning: ale jakmile už jsi v nemocnici, chceš to mít hlavně za sebou a hrozně to utíká, máš tam další pacošky, tak to prožíváte pospolu a je to lepší, neboj...
14. říj 2013 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Jani, já jsem to ještě nedostala, mě ten clostík prodlužuje cykly či co :unamused: , minulej měsíc jsem to měla dostat 11.9. to byl 30DC a dostala jsem to 14tý ho a teď je 14.10. zase 30DC a nic......Tohle napínání mě taky úplně mučí!!!!!
14. říj 2013 ve 13:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice krev vůbec... Test a utz a hotovo :slight_smile:
14. říj 2013 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jak nakoupit????? Ležet!!!!!!
14. říj 2013 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 ja byla v poho- jen dva dny te boli tělo z toho plynu.. To je hnusný... Jinak v pohode :slight_smile: ja šla na revers hned další den domů :slight_smile:
14. říj 2013 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
je mi smutno.... :frowning2:
14. říj 2013 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 holka, to je horror :grinning: :grinning: člověk začne doufat a pak kouká na záchodě jak sůva z nudlí... :grinning: :grinning: chtělo by to narkózu a probrat se tak už v 25 tt, po velké genetice... :rolling_eyes:
14. říj 2013 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 :grinning: :grinning: tak to je presny, delam to taky:slight_smile: dokonce jsem mame rekla, ze jelikoz si me muj poklad nak nechce vzit a tim padem nebude dedit, tak ze kdybych zustala na stole, tak chci, aby mu dala pulku penez, co po mne ona zdedi:slight_smile:
je fakt, ze uz bych to nejradsi mela za sebou.

@pavlina1976 diky:slight_smile:

ja se desim dvou veci: ze pujdu na radu kdovikdy a bude mi zle z toho jak nesmim pit a pak samozrejme z toho, co mi reknou az se vzbudim...
14. říj 2013 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin neco mi uniklo zlato? Moc vas nestíhám.. Proc jsi smutná? .....
14. říj 2013 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek na revers? proc?:slight_smile:
14. říj 2013 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 ja to nedala psychicky - musela jsem na laparku kvůli mimodeloznímu.....nic moc :frowning2: je to potrat....
14. říj 2013 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek ta fotka jsi ty nebo rachel weisz?:slight_smile:
14. říj 2013 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. říj 2013 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek já jedu jen do Kauflandu, stejně musim do lékárny pro obinadlo, vrátit jehly a koupit si 25Iu test, potřebuji jen drobnej nákup to dám...
14. říj 2013 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coralin co se stalo?
14. říj 2013 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 neboj se nic, mít strach to je normální, po laparce bude líp uvidíš, budeš mít uklizeno a utulno a doufejme, že ti to pomůže i od bolestí, dneska je super, že je laparka, si pamatuju jak mě všechno poondili doktoři páč tenkrát se slepák laparoskopicky nedělal a řezalo se...... takže bud ráda!!!
14. říj 2013 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 Budu na tebe moc myslet!!!!ma mačkat!!!
14. říj 2013 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 jémine holka asi nejlepší by bylo kdybys to nedostala ne? Ono se to někdy zpozdí i nervama a tak tak možná i ta svatba, že sice super,ale nervíky a stres to trochu je....no uvidíš anebo prostě tam najdeš // :slight_smile:) a bude vystaráno:slight_smile:)))) myslím na tebe!
14. říj 2013 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice diky, zlato:slight_smile: no mne taky v roce 95 delali pri slepaku diru na pet stychu...na to, jak jsem byla v ty dobe drobna to je docela velka jizva. blbouni.
no uz aby to bylo za mnou, ja si strasne preju, aby hnedle dalsi cyklus byla stimulka. myslis, ze se to da stihnout? den laparky budu 17 DC a cyklus mivam tak 25-26. a pichacka je od 2DC s kratasem...
14. říj 2013 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin Co se děje :grinning: :grinning: ?? pomuchluj si Duffy a bude hned líp
14. říj 2013 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek